4

Niestety Araujo zawalił mecz , dumi po zwycięstwie wierni po porażce zawsze !!!

0

@Sewren122 leć na swoją stronę śmietankowy tam płacz:)

0

@Eric_Abidal_22 też planuje ale widzę że na oficjalnej jeszcze biletów nie ma , kupowałeś już może gdzieś?

0

@Eric_Abidal_22 będziesz na Psg ?

0

@AdamRamzes94 jasne rozumiem, dzięki za info luknę

0

@AdamRamzes94 też będę ale od 17 kwietnia i kombinuje że by wcześniej polecieć i zaczepić się na mecz z psg. Z ciekawości gdzie masz hotel bo jeszcze nie zaklepałem :)

0

Super losowanie , jest nadzieja czekamy na pierwsze mecze :))

0

A ja bym chciał Real i na to liczę:)

1

Mam nadzieję że trafimy śmietankowych w następnej rundzie

1

Brawo Xavi Brawo drużyna!!!!!!!!

1

@arrevay piłeś nie pisz xddd

0

@Dejvo No to jak każdy wie to ci współczuję hahah pozdrawiam

0

@Dejvo zgaduj dalej xdddddd

0

@Dejvo legła to wiesz kto , naucz się pisać albo nie pisz bez odbioru

0

@priest9999 w końcu, więc będą 3 pkt

1

Brawooooooooo (L)

5

W tramwaju jest tłok, w pociągu jest tłok, kibice na Legię jadą,
wtem nagle ktoś wstał, zaśpiewam ja Wam, o Legii mej ukochanej.
CeWuKaeS do boju Legia Warszawa

0

@bartas97
1. Legia
2. Lech.
3. Pogoń
Tak to widzę

2

@HighestInTheRoom mam tylko nadzieję że ktoś się jeszcze na niego skusi :)

3

@HighestInTheRoom jak widzę Tobiasza w składzie to odrazu się denerwuje, moim zdaniem Hladun zdecydowanie pewniejszy

6

Jeszcze jeden panowie :) albo i dwa :)))))))

1

Brawoooo LEGIUNIAAAA

3

@MesQueUnClub96 sezon 16/17 a kiedy lech grał w lidze mistrzow ?

0

@bartas97 zdecydowanie Pogoń Szczecin

40

Real Madryt TV niczym TVP Pis

1

Fermin nie umiał piłki przyjąć bardzo dobrze ze zszedł

0

@takisobiektos już tam nie płacz xddd

0

Sędziowanie to jest dramat, po co to oglądać jak robią takie wałki masakra.

0

@Chaoss o kurcze to słabo

0

@Chaoss oglądałem dwa razy cały i ostatnim razem chyba HBO Max

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?