Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@barcafan1789 jeśli chodzi o kibiców to powiem szczerze że nie spodziewałem się takiego zachowania głównie hiszpańskich kibiców Barcelony ale tych młodych masakra jakaś. Plucie i rzucanie na trybunę Interu. Za kratami i przez plebsy mocni , ale masz rację kibice Interu to samo.
1
@graco14 fajnie i tak ja w tym roku tylko trzy ale dzieciaki są i trochę ciężej.
0
@graco14 jeśli chodzi o otoczkę i stadion to jak dla mnie kozak. W niedzielę lecisz na klasyk ?
0
@comtedurgell ze stadionu to trochę ciężko dostrzec ale faul jak dla mnie byl po faulu Dunfrisa. Karny na Yamalu też ale mądrzejszy będę jak obejrze mecz i te sytuację.
16
Wróciłem właśnie z Mediolanu i był to chyba najlepszy mój wyjazd jeśli chodzi o mecze Barcelony. Mimo wyniku który boli i smutku który mam nadzieję w niedzielę zniknie był to mecz na którym chyba przeżyłem wszystko. Dziś sobie obejrzę powtórkę bo trochę w tv jednak lepiej widać sytuację. Nikt przed sezonem napewno nie marzył że zagramy taki sezon i mamy myślę naprawdę dobra przyszłość z tymi małolatami i Panem trenerem który zrobił mega robotę.
Visca El Barca
0
@Cvzx dokładnie tak
0
@karolszymek 60 e. Też lecisz ?
0
@karolszymek na mecz ?
0
Hej, ktoś leci jutro na meczyk z Warszawy do Bergamo lotem o 6 ? Zapraszam na priv mam pytanko :)
0
Szanowni !
Ktoś leci 6 maja do Mediolanu z Warszawy? Zapraszam jak coś na priv
0
@Douglas skąd będziesz startował ?
0
@Douglas ja planuje ale jeszcze czekam. A nie lepiej samolotem ?
1
@Alanooo raczej nie ma chyba że pijesz codziennie to moim zdaniem kreatyna nie zadziała tak jak powinna. Polecam cytruline
6
Brawo LEGIUNIA Brawo kibice za doping!!!
Ależ te puchary nam wyszły:))))
0
@Stinger_ mam podobne zdanie ale przy takim słabym sezonie i tak daleko zaszli :) , oczywiście Puchar Polski teraz najważniejszy i na to bardzo liczę!!
10
Brawo Jaga za te puchary szacun!!!!
0
Pedri maestro obecnie najlepszy pomocnik na świecie
0
Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo !!! Brawo drużyna:))))
0
@Cvzx dzięki ale nie wiesz mniej więcej do którego?
1
Witam.
Ktoś aplikował po bilety na finał pucharu króla? Kiedy będzie wiadomo czy bilet się wylosowało?
3
@Martwy chyba inny mecz oglądałeś
0
@Stinger_ tu dokładnie się zgadzam :)
1
@Stinger_ czy ja wiem oglądam ich wszystkie mecze bo im kibicuje . Owszem strzelili 4 bramki ale pierwsza połowę zagrali słabo. Nie można ich oczywiście lekceważyć ale jak zagramy swoje to niczym się nie martwię
0
@EldoradoHaze priv
2
A ile tu było narzekania i płaczu hahaha
Piękna jest ta drużyna:))))))))))
VISCA EL BARCAAAAAAA
0
@La Pulgaa spoko jak coś byś potrzebował to pisz. Bo na kilkunastu meczach bylem i mam nadzieję że jeszcze będę:) pozdrawiam
0
Na bvb Polska jest organizowany wyjazd chyba 1300 zł
0
@La Pulgaa byłem na ostatnim meczu i właśnie flixbusem jest super połączenie bilety po niecałe 200 zł jechałem z Warszawy. Musisz tylko bilet na mecz ogarnąć. Widziałem że są już na sektor Barcelony można się zapisać ale nie masz pewności czy akurat trafisz. Ja byłem na trybunie Borussi . Jak coś pisz na priv
5
Tak jest mamy to :))) Brawo Legia , Brawo kibice piękna oprawa najlepsi !!!!!
1
Ukochana ma Legia Warszawa lalalala :))))))))))))))))))))