0

@barcafan1789 jeśli chodzi o kibiców to powiem szczerze że nie spodziewałem się takiego zachowania głównie hiszpańskich kibiców Barcelony ale tych młodych masakra jakaś. Plucie i rzucanie na trybunę Interu. Za kratami i przez plebsy mocni , ale masz rację kibice Interu to samo.

1

@graco14 fajnie i tak ja w tym roku tylko trzy ale dzieciaki są i trochę ciężej.

0

@graco14 jeśli chodzi o otoczkę i stadion to jak dla mnie kozak. W niedzielę lecisz na klasyk ?

0

@comtedurgell ze stadionu to trochę ciężko dostrzec ale faul jak dla mnie byl po faulu Dunfrisa. Karny na Yamalu też ale mądrzejszy będę jak obejrze mecz i te sytuację.

16

Wróciłem właśnie z Mediolanu i był to chyba najlepszy mój wyjazd jeśli chodzi o mecze Barcelony. Mimo wyniku który boli i smutku który mam nadzieję w niedzielę zniknie był to mecz na którym chyba przeżyłem wszystko. Dziś sobie obejrzę powtórkę bo trochę w tv jednak lepiej widać sytuację. Nikt przed sezonem napewno nie marzył że zagramy taki sezon i mamy myślę naprawdę dobra przyszłość z tymi małolatami i Panem trenerem który zrobił mega robotę.
Visca El Barca

0

@Cvzx dokładnie tak

0

@karolszymek 60 e. Też lecisz ?

0

@karolszymek na mecz ?

0

Hej, ktoś leci jutro na meczyk z Warszawy do Bergamo lotem o 6 ? Zapraszam na priv mam pytanko :)

0

Szanowni !
Ktoś leci 6 maja do Mediolanu z Warszawy? Zapraszam jak coś na priv

0

@Douglas skąd będziesz startował ?

0

@Douglas ja planuje ale jeszcze czekam. A nie lepiej samolotem ?

1

@Alanooo raczej nie ma chyba że pijesz codziennie to moim zdaniem kreatyna nie zadziała tak jak powinna. Polecam cytruline

6

Brawo LEGIUNIA Brawo kibice za doping!!!
Ależ te puchary nam wyszły:))))

0

@Stinger_ mam podobne zdanie ale przy takim słabym sezonie i tak daleko zaszli :) , oczywiście Puchar Polski teraz najważniejszy i na to bardzo liczę!!

10

Brawo Jaga za te puchary szacun!!!!

0

Pedri maestro obecnie najlepszy pomocnik na świecie

0

Takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo !!! Brawo drużyna:))))

0

@Cvzx dzięki ale nie wiesz mniej więcej do którego?

1

Witam.
Ktoś aplikował po bilety na finał pucharu króla? Kiedy będzie wiadomo czy bilet się wylosowało?

3

@Martwy chyba inny mecz oglądałeś

0

@Stinger_ tu dokładnie się zgadzam :)

1

@Stinger_ czy ja wiem oglądam ich wszystkie mecze bo im kibicuje . Owszem strzelili 4 bramki ale pierwsza połowę zagrali słabo. Nie można ich oczywiście lekceważyć ale jak zagramy swoje to niczym się nie martwię

0

2

A ile tu było narzekania i płaczu hahaha
Piękna jest ta drużyna:))))))))))
VISCA EL BARCAAAAAAA

0

@La Pulgaa spoko jak coś byś potrzebował to pisz. Bo na kilkunastu meczach bylem i mam nadzieję że jeszcze będę:) pozdrawiam

0

Na bvb Polska jest organizowany wyjazd chyba 1300 zł

0

@La Pulgaa byłem na ostatnim meczu i właśnie flixbusem jest super połączenie bilety po niecałe 200 zł jechałem z Warszawy. Musisz tylko bilet na mecz ogarnąć. Widziałem że są już na sektor Barcelony można się zapisać ale nie masz pewności czy akurat trafisz. Ja byłem na trybunie Borussi . Jak coś pisz na priv

5

Tak jest mamy to :))) Brawo Legia , Brawo kibice piękna oprawa najlepsi !!!!!

1

Ukochana ma Legia Warszawa lalalala :))))))))))))))))))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?