Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bogan a ile byś wycenił taka koszulkę?
0
@Bogan mam koszulkę na 100 lecie, moja pierwsza. Rozmiar L . Kupiona w Barcelonie
1
Pedri maestro dziś:) szkoda wyniku bo byliśmy lepsi
33
Pozdrawiam ramblowiczów z Dortmundu, w mieście od rana czuć że dziś meczyk dużo kibiców Barcelony. Czekamy do 21
3
Pięknie Legiunia :))))
1
@Adran360 plus asysta
5
Lucjan Brychczy skromność, pokora, ciężka praca. Jest Pan Legendą Legii która będzie wiecznie żywa. Szacunek.
1
@dmcteam ja to samo co kolega wyżej i polecam.
0
@EkspertzOrlikq dziewczyny już nie kłócić się xdddddd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja pier...... .......................
5
Trzeba przyznać że dziś dwa hity ekstraklasy wyśmienite.
Elegancko:)
1
Karny to jest karny
2
Brawoooo jedziemy dalej :)
1
Karnyyyy zdecydowanie
0
@FcPortoFan1999 oby było dobre widowisko , Jage z Rakowem nawet się dobrze ogląda
3
No to została godzinka i zapinamy pasy :))) a na wieczór deserek z Barceloną.
Oby to była idealna niedziela
0
@FcPortoFan1999 w naszej ekstraklasie nawet takie rzeczy się mogą przytrafić xdd oby nie było takich przypadków w meczu Lecha z Legia.
0
Komentarz usunięty
2
Patrze za co Raków dostał karnego i nie potrafię zrozumieć jest Var, jak oni mogli dać karnego hm
3
Brawo Jaga brawo Palulu
8
Brawo LEGIUNIAAA :)))).
Teraz trzymać kciuki za Jage
5
Marsz marsz marsz do bojuuuu marsz zwycięstwo czeka nas do boju Legiooo marsz (L)
7
Legiunia win
Barca win
Bvb win
Idealny weekend :)))))))))
2
Dobra ta Puszcza :)
0
@Rust_Cohle z ciebie się cieszą dorośnij chłopie albo idź na piwo. Ps legła to wiesz kto xd
0
@PaPo zadroszcze że jeszcze nie oglądałeś, ale po polecam El Chapo dla mnie lepszy
1
@escarabajo siedzi , ja zagrałem 2 Lazio
0
Dawaj BARCO walczymy do końca!!!!
1
@fart moja pierwsza koszulka Barcelony i moja ulubiona :)