0

@Bogan a ile byś wycenił taka koszulkę?

0

@Bogan mam koszulkę na 100 lecie, moja pierwsza. Rozmiar L . Kupiona w Barcelonie

1

Pedri maestro dziś:) szkoda wyniku bo byliśmy lepsi

33

Pozdrawiam ramblowiczów z Dortmundu, w mieście od rana czuć że dziś meczyk dużo kibiców Barcelony. Czekamy do 21

3

Pięknie Legiunia :))))

1

@Adran360 plus asysta

5

Lucjan Brychczy skromność, pokora, ciężka praca. Jest Pan Legendą Legii która będzie wiecznie żywa. Szacunek.

1

@dmcteam ja to samo co kolega wyżej i polecam.

0

@EkspertzOrlikq dziewczyny już nie kłócić się xdddddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja pier...... .......................

5

Trzeba przyznać że dziś dwa hity ekstraklasy wyśmienite.
Elegancko:)

1

Karny to jest karny

2

Brawoooo jedziemy dalej :)

1

Karnyyyy zdecydowanie

0

@FcPortoFan1999 oby było dobre widowisko , Jage z Rakowem nawet się dobrze ogląda

3

No to została godzinka i zapinamy pasy :))) a na wieczór deserek z Barceloną.
Oby to była idealna niedziela

0

@FcPortoFan1999 w naszej ekstraklasie nawet takie rzeczy się mogą przytrafić xdd oby nie było takich przypadków w meczu Lecha z Legia.

0

Komentarz usunięty

2

Patrze za co Raków dostał karnego i nie potrafię zrozumieć jest Var, jak oni mogli dać karnego hm

3

Brawo Jaga brawo Palulu

8

Brawo LEGIUNIAAA :)))).
Teraz trzymać kciuki za Jage

5

Marsz marsz marsz do bojuuuu marsz zwycięstwo czeka nas do boju Legiooo marsz (L)

7

Legiunia win
Barca win
Bvb win
Idealny weekend :)))))))))

2

Dobra ta Puszcza :)

0

@Rust_Cohle z ciebie się cieszą dorośnij chłopie albo idź na piwo. Ps legła to wiesz kto xd

0

@PaPo zadroszcze że jeszcze nie oglądałeś, ale po polecam El Chapo dla mnie lepszy

1

@escarabajo siedzi , ja zagrałem 2 Lazio

0

Dawaj BARCO walczymy do końca!!!!

1

@fart moja pierwsza koszulka Barcelony i moja ulubiona :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?