Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurdeeee z tym Leszkiem
0
@clyde ja dziś 4.20
5
Puchar zdobyty w Poznaniu smakuje jeszcze lepiej. PUCHAR JEST NASZ (L) :))))))))))))))))))))))))))
2
Piękna jest ta LEGIA BRAWOOOOOOOO
1
@krajana byłem ale z 5 lat temu było gorąco, ale woda w oceanie każdego dnia inna czasami lodowata
2
Ale Igunia już miażdży:)))) Wielkie Brawa
4
Brawo Legiunia :)))))))
1
@Cou7_ley ja polecam ci na własną rękę. Byłem już kilkanaście razy i napewno wyjdzie taniej niż przez wyjazd zorganizowany. Jak coś dawaj na priv
0
@Zbyszard ja tam jednak wolę z dziewczyną hehe :)
0
Doszedłem do Mundo i przestałem czytać dalej xddd
0
@Janas11224 Olimp Whey Protein Complex również polecam
1
@Zbyszard bez nazwiska , wujek mi kupił w Barcelonie. Już miałem klika ofert za nią. Ale nie jest na sprzedaż
1
@Zbyszard zgadzam sie, moja pierwsza koszulka :)))))
1
Brawooooo COCO :)))))
1
@fart dokladnid tak zdecydować i się wzmocnić jak najszybciej
1
@fart mieszane uczucia
3
Brawo Betis :))))
2
@Pomimo27 przy Nawrockim jednak wypadł zdecydowanie lepiej i takie są fakty
0
@Tomiveb tak też myślę:)
0
@D10SLEO nie biorę oczywiście luz :))))
3
Porównajcie wczorajsza debatę z tym przepaść!!!
2
@D10SLEO uja to masz wiesz gdzie :)
1
@Toretto zgadzam się. Nawet jestem w szoku ze Trzaskowski tak dobrze sobie radzi po tych wcześniejszych debatach
1
Gratulacje dla Leszka :)
1
Ja pie.... to jest dramat. Jeden i drugi siebie warci masakra xddd
I któryś z nich będzie prezydentem
1
@GeneralXavi ja bym poszukał na własną rękę, agent równa się prowizja i to nie mała, oczywiście wszystko też zależy jak i ile czasu masz. Zajmuje się nieruchomościami
0
@Wojciech123 juto Legia wygra zobaczysz
0
@Walker mam to obecnie na dzwonku w telefonie:)))
0
@barcafan1789 no to nie ma co dyskutować. Obejrzałem wczoraj w tv I jak nie lubię gadać na sędziów Marciniak wypadł słabo I var też
0
@barcafan1789 byłem na kilkunastu meczach ale takiego czegoś jeszcze nie przeżyłem. I masz rację brakło cwaniactwa. Trochę nie rozumiem czemu tego nie zrobili ehh. Ta porażka mnie cały czas boli mam nadziele że w niedzielę pewnie wygramy i będzie to mistrzostwo. Ale odpadliśmy po pięknym meczu i wstydu nie ma , a wiemy co było przez ostatnie lata niestety .