0

Kurdeeee z tym Leszkiem

0

@clyde ja dziś 4.20

5

Puchar zdobyty w Poznaniu smakuje jeszcze lepiej. PUCHAR JEST NASZ (L) :))))))))))))))))))))))))))

2

Piękna jest ta LEGIA BRAWOOOOOOOO

1

@krajana byłem ale z 5 lat temu było gorąco, ale woda w oceanie każdego dnia inna czasami lodowata

2

Ale Igunia już miażdży:)))) Wielkie Brawa

4

Brawo Legiunia :)))))))

1

@Cou7_ley ja polecam ci na własną rękę. Byłem już kilkanaście razy i napewno wyjdzie taniej niż przez wyjazd zorganizowany. Jak coś dawaj na priv

0

@Zbyszard ja tam jednak wolę z dziewczyną hehe :)

0

Doszedłem do Mundo i przestałem czytać dalej xddd

0

@Janas11224 Olimp Whey Protein Complex również polecam

1

@Zbyszard bez nazwiska , wujek mi kupił w Barcelonie. Już miałem klika ofert za nią. Ale nie jest na sprzedaż

1

@Zbyszard zgadzam sie, moja pierwsza koszulka :)))))

1

Brawooooo COCO :)))))

1

@fart dokladnid tak zdecydować i się wzmocnić jak najszybciej

1

@fart mieszane uczucia

3

Brawo Betis :))))

2

@Pomimo27 przy Nawrockim jednak wypadł zdecydowanie lepiej i takie są fakty

0

@Tomiveb tak też myślę:)

0

@D10SLEO nie biorę oczywiście luz :))))

3

Porównajcie wczorajsza debatę z tym przepaść!!!

2

@D10SLEO uja to masz wiesz gdzie :)

1

@Toretto zgadzam się. Nawet jestem w szoku ze Trzaskowski tak dobrze sobie radzi po tych wcześniejszych debatach

1

Gratulacje dla Leszka :)

1

Ja pie.... to jest dramat. Jeden i drugi siebie warci masakra xddd
I któryś z nich będzie prezydentem

1

@GeneralXavi ja bym poszukał na własną rękę, agent równa się prowizja i to nie mała, oczywiście wszystko też zależy jak i ile czasu masz. Zajmuje się nieruchomościami

0

@Wojciech123 juto Legia wygra zobaczysz

0

@Walker mam to obecnie na dzwonku w telefonie:)))

0

@barcafan1789 no to nie ma co dyskutować. Obejrzałem wczoraj w tv I jak nie lubię gadać na sędziów Marciniak wypadł słabo I var też

0

@barcafan1789 byłem na kilkunastu meczach ale takiego czegoś jeszcze nie przeżyłem. I masz rację brakło cwaniactwa. Trochę nie rozumiem czemu tego nie zrobili ehh. Ta porażka mnie cały czas boli mam nadziele że w niedzielę pewnie wygramy i będzie to mistrzostwo. Ale odpadliśmy po pięknym meczu i wstydu nie ma , a wiemy co było przez ostatnie lata niestety .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?