0

Dawaj Barcaaaaa

2

Brawo drużyna, takimi meczami zdobywa się mistrzostwo:)

0

@Zecik11 też tam będę i już nie mogę się doczekać :)))))

0

@WiecekFCB dzięki za info , luknę na stronie. Czarna podobno sztos więc trzeba brać:)

0

@FcPortoFan1999 raczej tak :)

0

@FcPortoFan1999 I to bardzo :)

0

@FcPortoFan1999 kiedyś pojechaliśmy do Płocka na własną rękę z dworca wsiedliśmy do taxi i Pan miły mówił że Mazowsze szacunek itd , i jebany nas wysadził pod kasami Płocka i było trochę przepychanek :)

0

@WiecekFCB a czyste są od ręki czy też trzeba czekać?

0

@FcPortoFan1999 żaden mecz pod jego wodzą żaden nie był dobry , nie liczę amatorów z Irlandi. Kto go wynalazł i zatrudnił jestem ciekawy

0

@FcPortoFan1999 tego nie wie nikt ale innych opcji nie ma, jak zostanie ten pajac to będzie tylko gorzej

0

@FcPortoFan1999 no raczej na tą chwilę to nikogo nie ma. Chyba że zagraniczny ale nie jestem przekonamy. Magiera, Vuko , Urban chciałbym którego z tych dżentelmenów

2

@KRISU77 gramy bez trenera niestety . Ciekawe czy już szykują następcę bo tak to w tym sezonie nic nie wygramy

0

@Values dobrze że nie twój xd

0

@Rewolucja123 nie ma co go obwiniać ale popełnił duży błąd, ale pisanie że to błąd taktyczny Flicka jest kompletnie nie zrozumiałe

3

Pechowa czerwona kartka wypaczyła wynik przez błąd Ter Stegena. W niedzielę walczymy o Ligę. Dawaj Barcoooo

1

@Values Valdes ? Troszkę cię poniosło

0

@graco14 wiem o tym

0

@michalgajdek tego nie wiem, patrzyłem na różne strony to są po 2 tyś. Więc i tak się opłaca

0

@Dzieniu napisz do campnoutrip@gmail.com.
Bilet na sam mecz 850 zł

0

@nitey jest wyjazd przez campnoutrip autokarami koszt koło 1300zl. Sam bilet na mecz 850 zł takie info dostałem

0

@FcPortoFan1999 śpiewać tak

0

@FcPortoFan1999 zawsze można wybrać spokojniejsza trybunę ja na żyletę już nie latam bo nie chce mi się drzeć 90 minut

0

@FcPortoFan1999 wybierasz się?

0

@FcPortoFan1999 aaaa sorki dziś troszkę mam zakatany dzień. Oczywiście mam zamiar ale mam małe dzieciaki i tu różnie bywa :)

0

@FcPortoFan1999 Betis u nas a rewanżu nie ma

0

@nitey jak coś daj proszę na priv a jak.cos się dowiem to też się odezwę. Wyjazd zorganizowany jest ale za sam bilet krzyczą 850 zl

2

Szanowni!
Chciałbym się wybrać 11 grudnia na mecz Bvb-Barca oczywiście na trybunę Barcelony. Jak mecze u siebie mam obcykane, tego jeszcze nie robiłem. Czy jest możliwość kupienia biletu na stronie czy jak to ogarnąć? Proszę o info jeżeli ktoś ma więc. Pozdrawiam

1

@fart szkoda że nie wyjazd do Sebilli poleciało by się:(

0

Bernal będzie z niego pociecha :))))

0

@esem91 chyba że tak :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?