Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dawaj Barcaaaaa
2
Brawo drużyna, takimi meczami zdobywa się mistrzostwo:)
0
@Zecik11 też tam będę i już nie mogę się doczekać :)))))
0
@WiecekFCB dzięki za info , luknę na stronie. Czarna podobno sztos więc trzeba brać:)
0
@FcPortoFan1999 raczej tak :)
0
@FcPortoFan1999 I to bardzo :)
0
@FcPortoFan1999 kiedyś pojechaliśmy do Płocka na własną rękę z dworca wsiedliśmy do taxi i Pan miły mówił że Mazowsze szacunek itd , i jebany nas wysadził pod kasami Płocka i było trochę przepychanek :)
0
@WiecekFCB a czyste są od ręki czy też trzeba czekać?
0
@FcPortoFan1999 żaden mecz pod jego wodzą żaden nie był dobry , nie liczę amatorów z Irlandi. Kto go wynalazł i zatrudnił jestem ciekawy
0
@FcPortoFan1999 tego nie wie nikt ale innych opcji nie ma, jak zostanie ten pajac to będzie tylko gorzej
0
@FcPortoFan1999 no raczej na tą chwilę to nikogo nie ma. Chyba że zagraniczny ale nie jestem przekonamy. Magiera, Vuko , Urban chciałbym którego z tych dżentelmenów
2
@KRISU77 gramy bez trenera niestety . Ciekawe czy już szykują następcę bo tak to w tym sezonie nic nie wygramy
0
@Values dobrze że nie twój xd
0
@Rewolucja123 nie ma co go obwiniać ale popełnił duży błąd, ale pisanie że to błąd taktyczny Flicka jest kompletnie nie zrozumiałe
3
Pechowa czerwona kartka wypaczyła wynik przez błąd Ter Stegena. W niedzielę walczymy o Ligę. Dawaj Barcoooo
1
@Values Valdes ? Troszkę cię poniosło
0
@graco14 wiem o tym
0
@michalgajdek tego nie wiem, patrzyłem na różne strony to są po 2 tyś. Więc i tak się opłaca
0
@Dzieniu napisz do campnoutrip@gmail.com.
Bilet na sam mecz 850 zł
0
@nitey jest wyjazd przez campnoutrip autokarami koszt koło 1300zl. Sam bilet na mecz 850 zł takie info dostałem
0
@FcPortoFan1999 śpiewać tak
0
@FcPortoFan1999 zawsze można wybrać spokojniejsza trybunę ja na żyletę już nie latam bo nie chce mi się drzeć 90 minut
0
@FcPortoFan1999 wybierasz się?
0
@FcPortoFan1999 aaaa sorki dziś troszkę mam zakatany dzień. Oczywiście mam zamiar ale mam małe dzieciaki i tu różnie bywa :)
0
@FcPortoFan1999 Betis u nas a rewanżu nie ma
0
@nitey jak coś daj proszę na priv a jak.cos się dowiem to też się odezwę. Wyjazd zorganizowany jest ale za sam bilet krzyczą 850 zl
2
Szanowni!
Chciałbym się wybrać 11 grudnia na mecz Bvb-Barca oczywiście na trybunę Barcelony. Jak mecze u siebie mam obcykane, tego jeszcze nie robiłem. Czy jest możliwość kupienia biletu na stronie czy jak to ogarnąć? Proszę o info jeżeli ktoś ma więc. Pozdrawiam
1
@fart szkoda że nie wyjazd do Sebilli poleciało by się:(
0
Bernal będzie z niego pociecha :))))
0
@esem91 chyba że tak :)