1

@HighestInTheRoom jest Morishita, fajnie przyda się napewno. Yokota wczoraj odrazu odrzuciłem bo przedłużył kontrakt

0

Thiago Motta temu Panu trzeba się przyjrzeć robi dobra pracę w Bologni.

1

@HighestInTheRoom dziś tylko zwycięstwo i na wiosnę po mistrzostwo

0

@PatrychoO chyba za dużo telewizji się na oglądałeś po tym co piszesz. Może pierw idź zobacz a potem pisz

1

@MarioVeB! Zwierzęta to masz w domu

2

@HighestInTheRoom To będzie dobry dzień, smacznej kawusi :)

1

@FcPortoFan1999 bez Kacperka większe szanse na zwycięstwo, aj teraz było blisko

1

@Androchem nie mierz wszystkich swoją miarą

3

Komentarz usunięty

4

Komentarz usunięty

1

@HighestInTheRoom zawsze :))))))

2

Ukochana ma (L) po 3 pkt

2

@HighestInTheRoom zrobiłem to samo czuje się zadowolony :)

1

Brawo jest dobrze więcej mandatów, gorzej z meczem ehh

2

@FcPortoFan1999 tak by było napewno. To jest chore

3

@FcPortoFan1999 ja w sumie też ale wyobraź sobie co by było jak by takie sceny były w Warszawie ...

2

@FcPortoFan1999 wstyd UEFA wstyd

1

Komentarz usunięty

0

@okiemtypera_lucaxx95 każde zdanie zaczynał od Tuska xdd chyba jednak przegrał z każdym

0

@MesQueUnClub_87 dokładnie tak:)

0

Śledzę karierę Dembele odkąd trafił do Bvb bo im również mocno kibicuje, chłopak mógł naprawdę zajść bardzo wysoko i bardzo chciałem go u nas. Niestety głowa nie dojechała i miał tylko przebłysi a teraz już będzie tylko gorzej.

2

@HighestInTheRoom jebany ku.... to jest skandal. Byłem na meczu w Amsterdamie z Ajaxem to co robiła policja holenderska to skandal. Latali na koniach i walili pałkami.

1

@MesQueUnClub96 nie będę mówił co do ciebie pasuje hehe

1

@MesQueUnClub96 wybacz ale z dziećmi nie dyskutuje pozdrawiam

7

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. (L)

2

Walczyć Legiunia i powoli czas na Ernesta

1

@ObiektywnyKibic121 również polecam fitatu

1

@fart jak zawsze !!!

0

@Rust_Cohle już po 22 spać dzieciaku xdd

4

Balde w tym sezonie jest tragiczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?