Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@HighestInTheRoom jest Morishita, fajnie przyda się napewno. Yokota wczoraj odrazu odrzuciłem bo przedłużył kontrakt
0
Thiago Motta temu Panu trzeba się przyjrzeć robi dobra pracę w Bologni.
1
@HighestInTheRoom dziś tylko zwycięstwo i na wiosnę po mistrzostwo
0
@PatrychoO chyba za dużo telewizji się na oglądałeś po tym co piszesz. Może pierw idź zobacz a potem pisz
1
@MarioVeB! Zwierzęta to masz w domu
2
@HighestInTheRoom To będzie dobry dzień, smacznej kawusi :)
1
@FcPortoFan1999 bez Kacperka większe szanse na zwycięstwo, aj teraz było blisko
1
@Androchem nie mierz wszystkich swoją miarą
3
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
1
@HighestInTheRoom zawsze :))))))
2
Ukochana ma (L) po 3 pkt
2
@HighestInTheRoom zrobiłem to samo czuje się zadowolony :)
1
Brawo jest dobrze więcej mandatów, gorzej z meczem ehh
2
@FcPortoFan1999 tak by było napewno. To jest chore
3
@FcPortoFan1999 ja w sumie też ale wyobraź sobie co by było jak by takie sceny były w Warszawie ...
2
@FcPortoFan1999 wstyd UEFA wstyd
1
Komentarz usunięty
0
@okiemtypera_lucaxx95 każde zdanie zaczynał od Tuska xdd chyba jednak przegrał z każdym
0
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak:)
0
Śledzę karierę Dembele odkąd trafił do Bvb bo im również mocno kibicuje, chłopak mógł naprawdę zajść bardzo wysoko i bardzo chciałem go u nas. Niestety głowa nie dojechała i miał tylko przebłysi a teraz już będzie tylko gorzej.
2
@HighestInTheRoom jebany ku.... to jest skandal. Byłem na meczu w Amsterdamie z Ajaxem to co robiła policja holenderska to skandal. Latali na koniach i walili pałkami.
1
@MesQueUnClub96 nie będę mówił co do ciebie pasuje hehe
1
@MesQueUnClub96 wybacz ale z dziećmi nie dyskutuje pozdrawiam
7
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce. (L)
2
Walczyć Legiunia i powoli czas na Ernesta
1
@ObiektywnyKibic121 również polecam fitatu
1
@fart jak zawsze !!!
0
@Rust_Cohle już po 22 spać dzieciaku xdd
4
Balde w tym sezonie jest tragiczny