5

Przy formie jaką prezentuje w tym sezonie to już chyba Martin byłby lepszy. I w sumie to nigdy jakiś dobry to on nie był !

1

0

@turhiay tak chwalę bo z brakiem Rafy i trzech graczy po kontuzji mogło być gorzej, aa i Wojtek dobry mecz

0

Brawo drużyna mimo porażki , jedziemy dalej !!!!

6

Baw sie Lamine Baw sie i obyś zrobił dziś to na boisku

7

Dramat tyle w temacie!!!!

0

Będzie kolejna remontada jazdaaaa

0

Pan sędzia niestety już robi robotę xddd

5

Słaby mecz ale jeszcze gorszy pajac z gwizdkiem

2

Tobi w formie , Brawo Legiunia mamy to :))))))))

1

@fart masakra jak dla mnie, chociaż mam nadzieję że chociaż zarobili dobre pieniądze na transferze

1

@Hshdhrhdh czas pokaże ale młody i dobry technicznie , zdecydowanie wolę takie transfery niż zawodników starszych chociaż myślę że Szymański bedzie solidnym wzmocnieniem :)

1

@Cobra303 xdddddddddddd

1

@fart powiem tak elegancko :)

1

Artuuuuut Jędzaaaaa Jędrzejczyyyyk :)

0

@BulaKG najlepszy i myślę że już w swoim życiu nie zobaczę kogoś tak fenomenalnego !

0

@Sulimo pokaż gdzie bo wczoraj nic takiego nie widziałem

1

@kazbychu dramat dziś niestety

2

Walczyć Legiunia walczyć

1

Brawoo Nsame brawo Legiuniaaaaa :))))))

1

Walczyć Legia walczyć !!!!

0

No i brawooooo (L)

0

@Murazor najważniejsze że by grali i punkty zdobywali

0

@Sinirsey ciężko to zrozumieć ale dziś tak jest :)

0

@Lucyffffer1922 zawsze za naszymi w pucharach :)

7

Zimne piwko otwarte, odpalamy meczyk i kibicujemy Leszkowi !!!

3

Brawoooo Leegiuuuuuuniaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!

0

Walczyć Legia walczyć !!!

2

Brawoooo Legiuniaaaaaaa ukochana ma :)))))))))

5

Brawo Leszku :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?