Bartosz85
Dołączył/a: wrzesień 2017
Warszawa
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Przy formie jaką prezentuje w tym sezonie to już chyba Martin byłby lepszy. I w sumie to nigdy jakiś dobry to on nie był !
1
@paweldunajecfcb dobry
0
@turhiay tak chwalę bo z brakiem Rafy i trzech graczy po kontuzji mogło być gorzej, aa i Wojtek dobry mecz
0
Brawo drużyna mimo porażki , jedziemy dalej !!!!
6
Baw sie Lamine Baw sie i obyś zrobił dziś to na boisku
7
Dramat tyle w temacie!!!!
0
Będzie kolejna remontada jazdaaaa
0
Pan sędzia niestety już robi robotę xddd
5
Słaby mecz ale jeszcze gorszy pajac z gwizdkiem
2
Tobi w formie , Brawo Legiunia mamy to :))))))))
1
@fart masakra jak dla mnie, chociaż mam nadzieję że chociaż zarobili dobre pieniądze na transferze
1
@Hshdhrhdh czas pokaże ale młody i dobry technicznie , zdecydowanie wolę takie transfery niż zawodników starszych chociaż myślę że Szymański bedzie solidnym wzmocnieniem :)
1
@Cobra303 xdddddddddddd
1
@fart powiem tak elegancko :)
1
Artuuuuut Jędzaaaaa Jędrzejczyyyyk :)
0
@BulaKG najlepszy i myślę że już w swoim życiu nie zobaczę kogoś tak fenomenalnego !
0
@Sulimo pokaż gdzie bo wczoraj nic takiego nie widziałem
1
@kazbychu dramat dziś niestety
2
Walczyć Legiunia walczyć
1
Brawoo Nsame brawo Legiuniaaaaa :))))))
1
Walczyć Legia walczyć !!!!
0
No i brawooooo (L)
0
@Murazor najważniejsze że by grali i punkty zdobywali
0
@Sinirsey ciężko to zrozumieć ale dziś tak jest :)
0
@Lucyffffer1922 zawsze za naszymi w pucharach :)
7
Zimne piwko otwarte, odpalamy meczyk i kibicujemy Leszkowi !!!
3
Brawoooo Leegiuuuuuuniaaaaaaaaaaaa !!!!!!!!!!!
0
Walczyć Legia walczyć !!!
2
Brawoooo Legiuniaaaaaaa ukochana ma :)))))))))
5
Brawo Leszku :)