Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teraz tylko czekac na porażke Realu.
0
haha padłem :D
2
No to Luis teraz czekamy na więcej Twoich bramek w tym 2015 roku , obyś tak zaczął je zdobywac seryjnie jak w Liverpoolu kiedy to w spektakularny sposób dałes radę zdobyc króla strzelców, co mecz bramki zdobywałeś, oby i teraz tak było.
4
Kurde, az smutno sie robi gdy się to czyta i wie że Tarzana już nie bedziemy oglądac w barwach Barcy na boisku.. szkoda że nie mógł grać do tej 40 jak Maldini.. prawdziwy kapitan Barcy , drugiego takiego nie będzie. Respect Carles !
3
Bartra miał i ma od kogo brac przykład, to będzie kapitalny obrońca Barcy na długie lata.
0
No to czekamy na brameczkę.
0
Wyobrażam sobie co będzie czuł Claudio.. 8 sezonów to szmat czasu.
3
Dobrze że w lecie dokonalismy transferów, no z wyjątkiem Douglas i Vermaelen .. bo teraz to bylibyśmy w czarnej **** że tak powiem. A Suarez i Mathieu narazie dobrze grają, ale stać ich na więcej.
0
No to czas podtrzymac tą dobra passę.
1
Szkoda że Yaya odszedł z Barcy, przydałby się teraz nam taki zawodnik bo Busi to przy nim słabo wygląda...
1
Jak to dobrze ze ma " 30 " lat a nie z 34 .. :) Wielki szef pogra jeszcze kilka sezonów na najwyzszym poziomie tak uważam :)
0
Chelsea z Mou na czele pokazała dziś siłę.
0
Powrót Messiego do formy cieszy najbardziej :)
1
Będzie co oglądać :)
8
Taczki i wywieżc ich wszystkich .
0
A dobra zobaczymy jak to będzie.
1
Chłopie ja nie mówię o podstawowym składzie i występach mecz za meczem , ogarnij , chodzi mi o takiego Adama , Sando , Halilović ze mogliby cos namieszac w grze , bo maja do tego predyspozycje.
0
Brak Cr7 a to niespodzianka , ale Ronaldo to tylko ten z Brazylii ;)
0
Mamy bardzo zdolną młodziez , kilku juz powoli jest gotowych do gry , szkoda tylko takiego Reusa ;)
0
No CSKA jest mega mocna, ale wierzę że Barca pokaze na co ją stac i wygra te rozgrywki :)
1
Brawo Ney , oby tak dalej.
1
Aż tak nisko oceniasz Barce ? a może to prowokacja ?
1
Wszyscy popili to i informacji brak :P
0
Ale teraz to jest teraz , Messi ma 27 lat i gra w Barcelonie.
0
Szczęsliwego Nowego Roku 2015 Wszystikm Życzę :)
1
Sorry ale napewno nie zapłacze za Alvesem, zrobił dużo dla Barcy ale nie tym razem jego czas w Barcelonie własnie dobiega końca.
4
Oby Andres wrócił do swojej magicznej formy a to już będzie wzmocnienie ogromne i szansa na tytuły.
9
Pięknie , biore kalendarz i codziennie skreślam jeden dzień.
0
Jest bardzo dobry na swojej pozycji to i często występuje , proste.
4
Powinien tam zostać , dobrze mu idzie szkoda tego przerywac.