0

Teraz tylko czekac na porażke Realu.

0

haha padłem :D

2

No to Luis teraz czekamy na więcej Twoich bramek w tym 2015 roku , obyś tak zaczął je zdobywac seryjnie jak w Liverpoolu kiedy to w spektakularny sposób dałes radę zdobyc króla strzelców, co mecz bramki zdobywałeś, oby i teraz tak było.

4

Kurde, az smutno sie robi gdy się to czyta i wie że Tarzana już nie bedziemy oglądac w barwach Barcy na boisku.. szkoda że nie mógł grać do tej 40 jak Maldini.. prawdziwy kapitan Barcy , drugiego takiego nie będzie. Respect Carles !

3

Bartra miał i ma od kogo brac przykład, to będzie kapitalny obrońca Barcy na długie lata.

0

No to czekamy na brameczkę.

0

Wyobrażam sobie co będzie czuł Claudio.. 8 sezonów to szmat czasu.

3

Dobrze że w lecie dokonalismy transferów, no z wyjątkiem Douglas i Vermaelen .. bo teraz to bylibyśmy w czarnej **** że tak powiem. A Suarez i Mathieu narazie dobrze grają, ale stać ich na więcej.

0

No to czas podtrzymac tą dobra passę.

1

Szkoda że Yaya odszedł z Barcy, przydałby się teraz nam taki zawodnik bo Busi to przy nim słabo wygląda...

1

Jak to dobrze ze ma " 30 " lat a nie z 34 .. :) Wielki szef pogra jeszcze kilka sezonów na najwyzszym poziomie tak uważam :)

0

Chelsea z Mou na czele pokazała dziś siłę.

0

Powrót Messiego do formy cieszy najbardziej :)

1

Będzie co oglądać :)

8

Taczki i wywieżc ich wszystkich .

0

A dobra zobaczymy jak to będzie.

1

Chłopie ja nie mówię o podstawowym składzie i występach mecz za meczem , ogarnij , chodzi mi o takiego Adama , Sando , Halilović ze mogliby cos namieszac w grze , bo maja do tego predyspozycje.

0

Brak Cr7 a to niespodzianka , ale Ronaldo to tylko ten z Brazylii ;)

0

Mamy bardzo zdolną młodziez , kilku juz powoli jest gotowych do gry , szkoda tylko takiego Reusa ;)

0

No CSKA jest mega mocna, ale wierzę że Barca pokaze na co ją stac i wygra te rozgrywki :)

1

Brawo Ney , oby tak dalej.

1

Aż tak nisko oceniasz Barce ? a może to prowokacja ?

1

Wszyscy popili to i informacji brak :P

0

Ale teraz to jest teraz , Messi ma 27 lat i gra w Barcelonie.

0

Szczęsliwego Nowego Roku 2015 Wszystikm Życzę :)

1

Sorry ale napewno nie zapłacze za Alvesem, zrobił dużo dla Barcy ale nie tym razem jego czas w Barcelonie własnie dobiega końca.

4

Oby Andres wrócił do swojej magicznej formy a to już będzie wzmocnienie ogromne i szansa na tytuły.

9

Pięknie , biore kalendarz i codziennie skreślam jeden dzień.

0

Jest bardzo dobry na swojej pozycji to i często występuje , proste.

4

Powinien tam zostać , dobrze mu idzie szkoda tego przerywac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?