Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MD jak dla mnie tylko Montoya za Alvesa.
0
Ciągle tylko tego DNA sie trzymaja , litości.
0
No to czekamy na to wspaniałe wydarzenie Leo :)
1
Bez sensu według mnie, zawsze był trenerem i teraz miałbybyć dyrektorem sportowym.. ?
0
- Jako zarząd będziemy pracować tak jak zawsze, z myślą o tym, co najlepsze dla Barçy.
No widac właśnie jak dbacie o dobro Barcy, kpina.
2
Munir haha beka , a Sandro i Adama jak zawsze rezerwa. Żal Enrique , żal !
0
Masakra, głupie zasady...
0
Po ostatnim meczu z Sociedad i decyzjach Enrique nic mnie nie zdziwiłoby w spotkaniu z Elche.
0
Oba terminy dobre, byle nowym prezidento został Laporta :)
5
To było pewne że Real w końcu przestanie wygrywać, czas aby obniżyli loty :)
0
Hmm w takim wieku rezygnacja , no ale cóż to jego decyzja.
14
Prosze wracaj Laporta zrób z tym porządek !
0
Tęsknic napewno nie beda :D
8
Messi będzie od dzis chodził tak ubrany ! :D w końcu to nasz bohater :D
http://zapodaj.net/images/5f04efe6b8a67.jpg
0
Messi zostaje. A jak tylko Laporta wroci to juz wgl nie bedzie gadania ;)
1
Trzeba czekac na wybory i nowe decyzje w klubie.
0
Super :) zasluguje na to :)
4
Zauważcie jedno :D nie ma osoby w komentarzach która by nie miała nawet jednego polecongo :D kazdy ma kolor :D jak nigdy :D
1
Yeaaa coś pieknego !! Laporta witamy !!
1
Ale bez sensu troche takie cos nie czytac a komentowac.
9
Zubizarreta mówił tak samo w przedzień zwolnieniia ze wszystko jest ok itp. a na drugi dzień żegnamy.
2
3 minuty temu dodany news a juz minute po skomentowane , nwm jak to robicie ze w niecałe 2 minuty taki tekst czytacie..a ten jest nawet spory.
1
Na początku sezonu byłem zadowolony z Enrique bo myslalem ze naprawde da to cos zespołowi , ale nadszedł właśnie czas w którym widac jaki to trener..
0
No to zaczyna się. Myślę że Leo i tak zostanie w Barcelonie. Zmieni się zarząd i trener i miejmy nadzieję ze wszystko wróci do normy.
0
A ja będę spał spokojnie gdy prezydentem klubu zostanie Laporta.
1
Już czekam z niecierpliowscia na konferencję i wypowiedż Enrique.
10
Messi nie daj się takiemu trenerowi jak Enrique, spraw aby wyleciał z klubu.
0
Hehe dobre jajca...
0
Wkurza mnie ten Enrique, uważa sie za wielkiego Pana, ale szybko się z Barcą pozegna.
3
Bo Messi dał bardzo bardzo duzo Barcelonie i kibice mu tego nie zapomną, więc oczywiste jest kto jest dla nich ważniejszy.