Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Naprawdę ciekaw jestem jak było i jest na linii Messi-Enrique. Ale pomału się wszystkiego dowiemy a kto wie może i to nastapic juz w najblizszym czasie po tym co się od wczoraj dzieje.
0
Teraz się dopiero zacznie kto na dyrektora sportowego. Oby był to ktos naprawde z prawdziwego zdarzenia..
0
Bardzo mądrze gada polac mu ! Swoją droga boję się że gdy to wszystko sie nie uspokoi i zacznie się znowu nagonka na Messiego to on tego nie wytrzyma i pomyśli o odejściu :(
0
Nareszcie przejzeli na oczy !! wywalic go i tyle w temacie , to zwykły pseudo trener,
0
Messi w Chelsea.. koniec świata dla mnie. Nie wyobrażam sobie tego.
2
Już niech się tak Bartomeu nie podlizuje zatrudnianiem bo najlepiej bedzie i tak jak on wyleci a jego miejsce zajmnie nie kto inny jak Laporta , na co bardzo liczę.
0
Tylko czekam na to az go zwolnią.. o ile dojdzie do tej sytuacji..
0
Dobrze jest widzieć usmiech na twarzy tych dzieci :)
1
Puyol ma gdzies tą bande partaczy. Zegnaj Kapitanie dziekuje za wszystko ! Wróc kiedys !
0
No to ładnie jeszcze tego brakowało aby Tarzan odszedł... chyba zaczyna cos sie święcic w koncu.
1
Wszystko sie sypie w takim klubie jak Barca na tą chwile to przykre. Mam nadzieję ze ten pseudo trener poleci ze stanowiska szybciej niz przyszedł.
1
Po tym co wczoraj było i jakie decyzje podjął Enrique to az sie boje pomyśleć o City.
0
Zobaczymy ile pogosci w Sociedad :) w MU tez mu dobrze szlo na poczatku a potem dół :)
0
Tamte czasy juz dawno mineły , teraz jest zupełnie inaczej.
0
Ivan musi sie zabrac do roboty żeby odzyskac to co miał w Sevilli..
0
Piekna wiadomośc , nareszcie to sie stało !
3
Messi to tylko człowiek, napewno się odblokuje. Ważne aby inni też strzelali a nie tylko liczyc na niego bo na boisku jest jedenastu zawodników a nie tylko jeden.
2
Szkoda że mój komentarz został usunięty a inne jakos podobne zostają. No ale cóz admini wiedzą lepiej co robią.
0
Nikogo , błedem było to że Tata odszedł.
0
1
Barca wtopa, Barca B wtopa , koszykarze wtopa.. jedynie reczna trzyma poziom...
1
Haha posadzenie Ney i Messiego to według trenera dobre dla zespołu ? on nie ma pojęcia o prowadzeniu takiego klubu jak Barca , pokazał już w Romie co z nia zrobił i Celta bo gra teraz lepiej bez niego. To że grał w Barcelonie , zna klub i trenował rezerwy to nie znaczy że jest to trener na miarę takiego klubu jak Barca.
0
No to pewnie że nie macie , przeciez jest tylko jeden styl - klepanie do upadłego.
1
Sociedad rozegrał bardzo dobre spotkanie. Cieszy to że jest kilka druzyn w tym sezonie które licza sie w czołowce tabeli a nie tylko 2 jak to było w ostatnich latach.
1
Enrique przegiął pałe w tym meczu ze składem i to równo. Jak mozna postępowac w taki sposób , w takim klubie jak Barca i w takim momencie jak Valencia wygrała z Realem. Masakra.
1
hahaha to lepiej ryzykowac strate 3 pkt w takim momencie gdy Real przegrał ? wez odejdz tak bedzie najlepiej , nie zapomnij zabrac bagazu a w nim Bartomeu i spółki.
1
Ostatnia ciekawosta fatalnie to wszystko podsumowuje...
0
yyy członek w pupe ? a co to strona dla peda*** ? ...
0
Nalezy się temu pajac** Enrique . Nwm co on jeszcze robi w Barcelonie. Miał kilka meczy na początku sezonu i to by wszystko było.
0
Najgorzej własnie gdy sie wbija samoboja to przykre dla piłkarza. Oby to na niego zle nie wpłyneło.