5

Brawo Yaya. Szkoda że juz nie gra w barwach Barcy..

1

FIFA nie zezwoliłaby na taki trasnfer nawet..

1

Szkoda go bo tak naprawde jak pisze w artykule był rozrzucany na boisku na rózne pozycje co dobra opcją nie było.. bardziej jednak żałuje odejscia Alexisa jeszcze na dodatek w takiej formie.. to był błąd !

0

Na Atletico dobrze byłoby gdyby był gotowy do gry. Ale szczerze to wolę Bartrę z Pique bo serio fajnie ten duet wygląda i co najwazniejsze dobrze sie to na boisku sprawdza.

1

Jak najwięcej sukcesów mu zyczę ! :)

3

Bardzo dobry tekst który pokazuje jak to wszystko mozna wyjasnic i uspokoić. Swoja drogą na 100 % nawet City by takiej kasy nie wyłożyło.. to są po prostu kosmiczne pieniądze. Tak więc Messi zostaje i tyle w tym temacie :)

0

Żadnej niespodzianki nie ma ;)

0

Ładny tekst ze strony Pinto :)

1

Szkoda kurcze bo Xavi jest nam potrzebny teraz. Ale nie ma co ryzykowac dłuzszą kontuzja..

0

Juz widze jak Messi leci do City lub Chelsea.. bezcenne ! :) moga płacic nawet i mastercard ale Messi i tak zostanie , nie wszystko można kupić jak sie ma kase .. ;)

0

Co do transferu Leo do Chelsea do mina ich na obrazku mówi wszystko :D

7

Enrique na Atletico wystawi Munira i Pedro xd

3

Za uja Bartomeu nie ma wyglądu na prezidento. Dla dobra druzyny i całej Barcy najlepiej będzie jak od czerwca zakonczy się jego rola.

1

I ma racje , niech się skupi na grze.

0

I dobrze , dobrze niech ładuje bramy sa potrzebne !! :)

0

Przeciez godzina i dzien tygodnia maja na to duże znaczenie...

0

Piękne zakończenie dnia Manita :) Visca El Barca :)

0

a co masz ? bo ja ze Elche nie strzeli

3

Strzał rozpaczy :D

2

Pedro nie wierzę....

0

Ooooooooo yebanyyy Neymar !!!!!

4

Messi o skur**** :)

2

Cos pięknego Alba :)

3

Przecież on tego nie pisze :)

0

A ja zawsze oglądam z hiszpańskim komentarzem bo wole sie skupic na meczu niz słuchac takiego debilnego komentarza :)

2

Drugi raz strzelaja wszyscy w ataku w jednym meczu Neymar-Mess-Suarez :)

0

Do 30 minuty słabo , pożniej nawet nawet :)

0

Messii gol gol gol gol gol gol gol :)

0

Mamy karnego nie wierze :D

0

Szkoda bo mało spotykane od poprzeczki :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?