Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Brawo Yaya. Szkoda że juz nie gra w barwach Barcy..
1
FIFA nie zezwoliłaby na taki trasnfer nawet..
1
Szkoda go bo tak naprawde jak pisze w artykule był rozrzucany na boisku na rózne pozycje co dobra opcją nie było.. bardziej jednak żałuje odejscia Alexisa jeszcze na dodatek w takiej formie.. to był błąd !
0
Na Atletico dobrze byłoby gdyby był gotowy do gry. Ale szczerze to wolę Bartrę z Pique bo serio fajnie ten duet wygląda i co najwazniejsze dobrze sie to na boisku sprawdza.
1
Jak najwięcej sukcesów mu zyczę ! :)
3
Bardzo dobry tekst który pokazuje jak to wszystko mozna wyjasnic i uspokoić. Swoja drogą na 100 % nawet City by takiej kasy nie wyłożyło.. to są po prostu kosmiczne pieniądze. Tak więc Messi zostaje i tyle w tym temacie :)
0
Żadnej niespodzianki nie ma ;)
0
Ładny tekst ze strony Pinto :)
1
Szkoda kurcze bo Xavi jest nam potrzebny teraz. Ale nie ma co ryzykowac dłuzszą kontuzja..
0
Juz widze jak Messi leci do City lub Chelsea.. bezcenne ! :) moga płacic nawet i mastercard ale Messi i tak zostanie , nie wszystko można kupić jak sie ma kase .. ;)
0
Co do transferu Leo do Chelsea do mina ich na obrazku mówi wszystko :D
7
Enrique na Atletico wystawi Munira i Pedro xd
3
Za uja Bartomeu nie ma wyglądu na prezidento. Dla dobra druzyny i całej Barcy najlepiej będzie jak od czerwca zakonczy się jego rola.
1
I ma racje , niech się skupi na grze.
0
I dobrze , dobrze niech ładuje bramy sa potrzebne !! :)
0
Przeciez godzina i dzien tygodnia maja na to duże znaczenie...
0
Piękne zakończenie dnia Manita :) Visca El Barca :)
0
a co masz ? bo ja ze Elche nie strzeli
3
Strzał rozpaczy :D
2
Pedro nie wierzę....
0
Ooooooooo yebanyyy Neymar !!!!!
4
Messi o skur**** :)
2
Cos pięknego Alba :)
3
Przecież on tego nie pisze :)
0
A ja zawsze oglądam z hiszpańskim komentarzem bo wole sie skupic na meczu niz słuchac takiego debilnego komentarza :)
2
Drugi raz strzelaja wszyscy w ataku w jednym meczu Neymar-Mess-Suarez :)
0
Do 30 minuty słabo , pożniej nawet nawet :)
0
Messii gol gol gol gol gol gol gol :)
0
Mamy karnego nie wierze :D
0
Szkoda bo mało spotykane od poprzeczki :P