0

Strzelac jak najwięcej i niech każdy daje coś od siebie :)

1

Szkoda ze nie dali Undiano.. ( żart oczywiscie ) ;)

0

I to mi sie podoba, czekac tylko na koniec panowania Bartomeu.

0

Hahaha juz kiedyś było o tym info że Adidas zasponsoruje wiekszosc kasy na transfer Leo . Bzdury jakich mało.

2

Munir powinien wrócic do rezerw a za to Adama i Sandro powinni troszke więcej dostawać szans na pierwszy skład, byle nie dużo bo taki młody piłkarz wie czego sie wymaga w grze Barcy i nie kazdy sobie radzi z taka presją duzą, pomalutku a do przodu.

0

Torres miał rozmach :D

13

No tak Real będzie miał więcej czasu na odpoczynek , ale za to Barca gra dalej a to się chyba bardziej liczy dla klubu : trofea na koniec sezonu.

0

Bo tak mi się spodobało to napisałem.

20

Najlepszy fakt wczoraj to odpadnięcie Realu :) a niech się im teraz zacznie pod górkę , czas najwyzszy aby to losy sie odwróciły.

41

Premierowy ale za to jaki, kapitalne uderzenie bez dwóch zdań.

0

I dobrze trzeba dawac szanse tym młodym chłopakom bo pokazali co potrafią.

0

I super. Niech startuje i wygra te wybory.

3

Cieszy fakt że cos mądrego można usłyszeć czasem w tych mediach.

2

Super mecz :) Bramka Mathieu palce lizac , nie wiedziałem że potrafi tak z wolnego uderzyć :P cieszy dzis dobry wystep Rafy, Adama i Ter Stegena :) oby tak dalej i trzymać się dobrej ścieżki. Visca El Barca ! :)

1

Ładnie Adriano na koniec 4-0 :)

0

Pedro i mamy 3-0 :)

0

hehe karniak :P

0

Roberto miazga :)

0

Mathieu o yebany :D

0

Hah Pique robi kuku :D

0

Ale piła oj Adriano...

2

Kurde a tak liczyłem na Halilovicia...

1

Zwolnienie Zubizarrety
"Bardzo mu ufałem, to wielki pracownik, oddany duszą i ciałem FC Barcelonie. Wykonał bardzo dobrą pracę i był niesprawiedliwie krytykowany.

Same bzdury.Wielka praca a to dobre. I był jak najabrdziej sprawiedliwie krytykowany !

0

Adama jaki koks na zdjęciu :) on będzie wielki ma wspaniała przyszłosc przed sobą :)

11

Oby zagrał Adama i Halilovic !

0

Alves jaka mina... osobiście nie jestem za tym by Alves pozostał w klubie ale w sytuacji gdy mam zakaz to klub zdecyduje co zrobia z nim.

3

I bardzo dobrze niech sie biora tez za Real i wlepia tez karę jeśli jest cos nie tak. Sprawiedliwość musi być. Inne kluby tez nie sa święte.

1

Oby Real odpadł dziś, Atletico ma doskonała sytuację by dopełnic formalnośći. A co do naszych to szansa kolejna dla młodych graczy by sie pokazali.

0

No co jak co ale Pep nie pasowałby na prezydenta, jego najlepsza rola to trener.

1

Jak to dobrze że to my go mamy w drużynie,. pamiętam jak mówiono przed jego transferem że jak przyjdzie do Europy to wielkie gów** pokaze bo Brazylia a Europa to nie to samo. Jak widać potrzebował jednego sezonu by pokazac ile jest naprawde wart a myśle ze to dopiero początek tego co ma do zaoferowania Barcelonie na boisku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?