Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Strzelac jak najwięcej i niech każdy daje coś od siebie :)
1
Szkoda ze nie dali Undiano.. ( żart oczywiscie ) ;)
0
I to mi sie podoba, czekac tylko na koniec panowania Bartomeu.
0
Hahaha juz kiedyś było o tym info że Adidas zasponsoruje wiekszosc kasy na transfer Leo . Bzdury jakich mało.
2
Munir powinien wrócic do rezerw a za to Adama i Sandro powinni troszke więcej dostawać szans na pierwszy skład, byle nie dużo bo taki młody piłkarz wie czego sie wymaga w grze Barcy i nie kazdy sobie radzi z taka presją duzą, pomalutku a do przodu.
0
Torres miał rozmach :D
13
No tak Real będzie miał więcej czasu na odpoczynek , ale za to Barca gra dalej a to się chyba bardziej liczy dla klubu : trofea na koniec sezonu.
0
Bo tak mi się spodobało to napisałem.
20
Najlepszy fakt wczoraj to odpadnięcie Realu :) a niech się im teraz zacznie pod górkę , czas najwyzszy aby to losy sie odwróciły.
41
Premierowy ale za to jaki, kapitalne uderzenie bez dwóch zdań.
0
I dobrze trzeba dawac szanse tym młodym chłopakom bo pokazali co potrafią.
0
I super. Niech startuje i wygra te wybory.
3
Cieszy fakt że cos mądrego można usłyszeć czasem w tych mediach.
2
Super mecz :) Bramka Mathieu palce lizac , nie wiedziałem że potrafi tak z wolnego uderzyć :P cieszy dzis dobry wystep Rafy, Adama i Ter Stegena :) oby tak dalej i trzymać się dobrej ścieżki. Visca El Barca ! :)
1
Ładnie Adriano na koniec 4-0 :)
0
Pedro i mamy 3-0 :)
0
hehe karniak :P
0
Roberto miazga :)
0
Mathieu o yebany :D
0
Hah Pique robi kuku :D
0
Ale piła oj Adriano...
2
Kurde a tak liczyłem na Halilovicia...
1
Zwolnienie Zubizarrety
"Bardzo mu ufałem, to wielki pracownik, oddany duszą i ciałem FC Barcelonie. Wykonał bardzo dobrą pracę i był niesprawiedliwie krytykowany.
Same bzdury.Wielka praca a to dobre. I był jak najabrdziej sprawiedliwie krytykowany !
0
Adama jaki koks na zdjęciu :) on będzie wielki ma wspaniała przyszłosc przed sobą :)
11
Oby zagrał Adama i Halilovic !
0
Alves jaka mina... osobiście nie jestem za tym by Alves pozostał w klubie ale w sytuacji gdy mam zakaz to klub zdecyduje co zrobia z nim.
3
I bardzo dobrze niech sie biora tez za Real i wlepia tez karę jeśli jest cos nie tak. Sprawiedliwość musi być. Inne kluby tez nie sa święte.
1
Oby Real odpadł dziś, Atletico ma doskonała sytuację by dopełnic formalnośći. A co do naszych to szansa kolejna dla młodych graczy by sie pokazali.
0
No co jak co ale Pep nie pasowałby na prezydenta, jego najlepsza rola to trener.
1
Jak to dobrze że to my go mamy w drużynie,. pamiętam jak mówiono przed jego transferem że jak przyjdzie do Europy to wielkie gów** pokaze bo Brazylia a Europa to nie to samo. Jak widać potrzebował jednego sezonu by pokazac ile jest naprawde wart a myśle ze to dopiero początek tego co ma do zaoferowania Barcelonie na boisku.