Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bez strzelenia karnego nie bedzie xd
0
Henry ale bramy...
0
2 godziny gadania itp. a minuta ogloszenie to na co wszyscy czekają...
0
Jest i nasz Leo :)
0
Bo taki sobie ustawiłem.
0
No a nie widać kto jest na tym avatarze ?
2
Banda głupich pismaków i nic więcej byle sensacje zrobic i swoje 10 groszy dołożyć..
6
Tak to jest gdy wiedzą media że Messi ma taka role w drużynie i jest niezastąpiony to próbuja to wykorzystać i piszą głupoty...
1
Jak następne mecze będziemy grac tak jak wczoraj to będzie świetnie , oby tylko nie wrócił stary słaby jak na Barce poziom...opinia o Enrique i tak sie moja nie zmienia żeby nie było jaki to teraz wielki jest... A co do zdjęcia na okładce gazety z naszym trio juz jest na tapecie :)
7
Panowie i Panie wczoraj juz to mówiłem ale się powtórzę, były juz takie mecze w których zagralismy perfekcyjnie a kolejne juz były o 3 poziomy niżej. Tak więc nie ma co sie narazie "podniecać " że tak powiem , zobaczymy jak nastepne mecze wyjdą, wtedy będziemy mogli stawiać opinie.
0
Widze wyrównana walka w głosowaniu ;) chciałoby sie żeby Messi wygrał :)
12
Mógłby tak trzymać tą kartkę tylko że z napisem:
" Odchodzę, nie startuję ponownie w wyborach "
:P
5
Bartomeu ciesz sie ostatnimi miesiącami na tym stanowisku.
27
Powiem Wam że nie ciekawie wyglądała ta sytuacja gdy zobaczyłem krew u Ney.. dobrze ze sie wszystko okej skonczyło.
0
Zdjęcie tygodnia ! :)
18
Najbardziej cieszy że kolejny raz nasze trio strzela po golu :)
21
Ten sedzia to jest dramat , jak on może byc upowazniony do sedziowania spotkan .. !!! skandal !
2
Zapracował na to ! Geniusz lepszego nie ma i nie będzie ! Messi respect :)
2
Tylko żeby w kolejnym meczu nie było znowu słabej formy , niech to trwa !
0
Tak jest udało sie mamy cenne 3 pkt ! VeB ! :)
0
Kolejny mecz w którym nasz trio zdobywa bramki :)
7
Po dzisiejszym meczu straciłem szacunek do Atletico...
1
hahah Pique :D :D
0
OOO tak Leo Messi ! :)
1
niczym Barca-real zaczepki
0
bo sie pobija ...
0
10 min utrzymać !
2
hahahahha co za poyeb z sedziego
0
0
nie było karnego !