0

Bez strzelenia karnego nie bedzie xd

0

Henry ale bramy...

0

2 godziny gadania itp. a minuta ogloszenie to na co wszyscy czekają...

0

Jest i nasz Leo :)

0

Bo taki sobie ustawiłem.

0

No a nie widać kto jest na tym avatarze ?

2

Banda głupich pismaków i nic więcej byle sensacje zrobic i swoje 10 groszy dołożyć..

6

Tak to jest gdy wiedzą media że Messi ma taka role w drużynie i jest niezastąpiony to próbuja to wykorzystać i piszą głupoty...

1

Jak następne mecze będziemy grac tak jak wczoraj to będzie świetnie , oby tylko nie wrócił stary słaby jak na Barce poziom...opinia o Enrique i tak sie moja nie zmienia żeby nie było jaki to teraz wielki jest... A co do zdjęcia na okładce gazety z naszym trio juz jest na tapecie :)

7

Panowie i Panie wczoraj juz to mówiłem ale się powtórzę, były juz takie mecze w których zagralismy perfekcyjnie a kolejne juz były o 3 poziomy niżej. Tak więc nie ma co sie narazie "podniecać " że tak powiem , zobaczymy jak nastepne mecze wyjdą, wtedy będziemy mogli stawiać opinie.

0

Widze wyrównana walka w głosowaniu ;) chciałoby sie żeby Messi wygrał :)

12

Mógłby tak trzymać tą kartkę tylko że z napisem:
" Odchodzę, nie startuję ponownie w wyborach "
:P

5

Bartomeu ciesz sie ostatnimi miesiącami na tym stanowisku.

27

Powiem Wam że nie ciekawie wyglądała ta sytuacja gdy zobaczyłem krew u Ney.. dobrze ze sie wszystko okej skonczyło.

0

Zdjęcie tygodnia ! :)

18

Najbardziej cieszy że kolejny raz nasze trio strzela po golu :)

21

Ten sedzia to jest dramat , jak on może byc upowazniony do sedziowania spotkan .. !!! skandal !

2

Zapracował na to ! Geniusz lepszego nie ma i nie będzie ! Messi respect :)

2

Tylko żeby w kolejnym meczu nie było znowu słabej formy , niech to trwa !

0

Tak jest udało sie mamy cenne 3 pkt ! VeB ! :)

0

Kolejny mecz w którym nasz trio zdobywa bramki :)

7

Po dzisiejszym meczu straciłem szacunek do Atletico...

1

hahah Pique :D :D

0

OOO tak Leo Messi ! :)

1

niczym Barca-real zaczepki

0

bo sie pobija ...

0

10 min utrzymać !

2

hahahahha co za poyeb z sedziego

0

0

nie było karnego !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?