Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahaha karny....
6
Panowie i Panie jeśli bedziemy tak grac w większosci spotkań to bedzie ok ! a narazie apeluje o spokój bo jeden udany mecz to jeszcze nic , było już tak kilka razy.
11
Oby to nie był tylko jeden udany mecz a potem nadal żle !
3
Spokojnie ! juz było kilka razy tak że zagraliśmy genialny mecz , potem że chcielibyśmy oglądac taką Barcę w kazdym meczu a na kolejne spotkania już było gorzej. Może to kolejny przebłysk , ale tak czy siak cieszy. !
0
Pierwsza połowa zaliczona , teraz druga utrzymać i 3 pkt nasze :)
0
El Pistolero !!!!!
0
Zara się bić zaczna hehe
0
Ney wraca !!!!!!!!!!
0
A to skur*** z sedziego !
0
Ja prd to sie Ney nagrał ;/
0
o kurde krewwwww
0
Yeaaaaaaaa Neymar !! :)
0
Gratulacje Leo !! :)
0
Ciekawe ile ludzi na stadionie
0
Gdyby tylko dał Mascherano za Busquetsa a Bartrę na obrone bo byłoby idealnie ! a tak to...
1
Jedno jest pewne , albo będzie płacz albo radość. Jak narazie patrząc na Mascherano że gra na obronie a nie na DP to jest płacz.
0
Za tego idiote to poleciałes.Pozdro.
2
A tak szczerze naprawdę co wolicie wygraną Barcy czy zwolnienie Enrique ?
1
Juz lepszy Bartra !
5
Brawo Enrique Ty ...... ! Zeby na takiego przeciwnka wystawić Mascherano na ŚO. Ale może za to szybciej wyleci z klubu ! VeB !
0
Dokładnie , oni nam wygraja mecz w trójke.
0
Munir ma miejsce na bank w wyjściowym składzie :P
0
Nawet dzis przewidywalnych jedenastek nie ma :P
0
No zobaczymy co nasi pokażą.
0
Juz niejedno człowiek słyszał że to nie czy tamto a jak sie okazało potem było co innego. Także nigdy nic nie wiadomo.
1
Jak to co nadal Enrique bedzie dla mnie słabym trenerem ;)
12
Simeone dobry piłkarz - dobry trener
Enrique dobry piłkarz - słaby trener
;)
0
Nie mów że nie bo jego bramki sa potrzebne , co ma tylko biegac a inni strzelac ?
0
No przekonamy sie za ile odpali maszyna u Suareza.
0
Ale trenował, a do tej pory juz powinien miec rytm meczowy i smykałke taka jak w Liverpool do strzelania bramek.