0

hahahaha karny....

6

Panowie i Panie jeśli bedziemy tak grac w większosci spotkań to bedzie ok ! a narazie apeluje o spokój bo jeden udany mecz to jeszcze nic , było już tak kilka razy.

11

Oby to nie był tylko jeden udany mecz a potem nadal żle !

3

Spokojnie ! juz było kilka razy tak że zagraliśmy genialny mecz , potem że chcielibyśmy oglądac taką Barcę w kazdym meczu a na kolejne spotkania już było gorzej. Może to kolejny przebłysk , ale tak czy siak cieszy. !

0

Pierwsza połowa zaliczona , teraz druga utrzymać i 3 pkt nasze :)

0

El Pistolero !!!!!

0

Zara się bić zaczna hehe

0

Ney wraca !!!!!!!!!!

0

A to skur*** z sedziego !

0

Ja prd to sie Ney nagrał ;/

0

o kurde krewwwww

0

Yeaaaaaaaa Neymar !! :)

0

Gratulacje Leo !! :)

0

Ciekawe ile ludzi na stadionie

0

Gdyby tylko dał Mascherano za Busquetsa a Bartrę na obrone bo byłoby idealnie ! a tak to...

1

Jedno jest pewne , albo będzie płacz albo radość. Jak narazie patrząc na Mascherano że gra na obronie a nie na DP to jest płacz.

0

Za tego idiote to poleciałes.Pozdro.

2

A tak szczerze naprawdę co wolicie wygraną Barcy czy zwolnienie Enrique ?

1

Juz lepszy Bartra !

5

Brawo Enrique Ty ...... ! Zeby na takiego przeciwnka wystawić Mascherano na ŚO. Ale może za to szybciej wyleci z klubu ! VeB !

0

Dokładnie , oni nam wygraja mecz w trójke.

0

Munir ma miejsce na bank w wyjściowym składzie :P

0

Nawet dzis przewidywalnych jedenastek nie ma :P

0

No zobaczymy co nasi pokażą.

0

Juz niejedno człowiek słyszał że to nie czy tamto a jak sie okazało potem było co innego. Także nigdy nic nie wiadomo.

1

Jak to co nadal Enrique bedzie dla mnie słabym trenerem ;)

12

Simeone dobry piłkarz - dobry trener
Enrique dobry piłkarz - słaby trener
;)

0

Nie mów że nie bo jego bramki sa potrzebne , co ma tylko biegac a inni strzelac ?

0

No przekonamy sie za ile odpali maszyna u Suareza.

0

Ale trenował, a do tej pory juz powinien miec rytm meczowy i smykałke taka jak w Liverpool do strzelania bramek.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?