2

Napis na szaliku Puta Barca az mnie cos bierze jak to widze...

0

Ale teraz Barca sobiee nie pozwoli na porazkę :)

0

Dobre oceny , młodziez sie spisała :)

1

To byłe piekne chwile , bramki dwóch wspaniałych zawodników którzy sa przykładem do cięzkiej walki na boisku jak i poza nim !

0

Nom szkodaa wielka szkoda ...

0

Oby i takie miny wesołe były po meczu ;)

9

Ja chętnie chciałbym aby to Bartra zagrał z Pique na obronie a Wielki Szef na pozycji Busquetsa.

1

Byłoby megaa gdyby tak Getafe nawet punkt urwało Realowi !

1

I to jest najlepsze rozwiązanie dla niego jak i dla Barcy. Tu juz nie pogra a tam ma miejsce w podstawowej jedenastce w dobrym klubie i mocnej lidze.

0

Oby tylko nie postawili autobusu a napewno sobie poradzimy :)

0

Ładnie ładnie oby tylko tak dalej :)

2

I dobrze w sumie, w pierwszym składzie teraz nie pogra a tam chociaz ma miejsce pewne i będzie na bieżąco w rtymie meczowym.

0

Damy radę wierze w to ! :)

0

Super wywiad bardzo fajnie sie czyta ! :)

0

Niech strzelaja jak najwięcej ;)

0

Obyśmy jutro zagrali na 200 % i zgarneli 3 pkt bo potrzebujemy ich. Fajnie gdyby tak Messi,Neymar i Suarez znowu po golu strzelili :) ale to sprawa drugorzędna, najwazniejsze to wygrac.

0

Nie mówie nic przeciez o zrywaniu czegoś.

0

Szkoda, bo piekną bramkę właśnie z lewej nogi strzelił.

1

Akurat stawianie na młodych piłkarzy jest bardzo dobre, zawsze sie przyda powiew młodości i czegoś nowego w druzynie, a przy tym zdobywaja cenne doświadczenie.

0

Kasa kasą, wiadome potrzebna jest ale w tej chwili sa ważniejsze sprawy w klubie niz umowy...

0

Ma rację, trzeba poprawić grę i walczyć o to co piękne na koniec sezonu, czyli trofea.

0

Zdecydowanie za szybko to się potoczyło, wiedział jakiego poziomu sie oczekuje w pierwszym składzie i nie poradził sobie z tym. Oby w rezerwach się na nowo odbudował.

0

Nareszcie stało się to że Real powoli spuszcza z tonu.Teraz czas na Barcę by odzyskała lidera i wygrała LM :)

0

Zależy jak dla kogo :) ja lubie krótko, solidnie a na temat ;)

0

Rafa wczoraj zagrał super spotkanie, oby takich duzo więcej.

4

Wielka szkoda ze kontuzje mu tak popsuły plany odnośnie gry w Barcelonie. Oby mu sie jak najlepiej wiodło.

1

Trzeba ten mecz wygrac i skupic sie na odzyskaniu pozycji lidera. Real jak widać też nie jest maszynką i napewno nie załączy w którymś meczu. Oby Barca wtedy to wykorzystała.

0

Ja osobiście bym sie bardzo cieszył gdyby został w klubie. Ale jaką decyzję podejmie on sam i klub to juz ich sprawa.

0

Powoli niech Generał wróci w pełni do zdrowia.

0

Jejku ale długii artykuł , szacun za napisanie ! :) heh nwm czy wytrwam by go przeczytac... :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?