1

I sorry ale nie porównujmy tu piłkarza z ligi Włoskiej do Ciebie bo on kosztuje ile a Ty pewnie nwm gdzie ale tak przypuszczam że pewnie okręgówka , noo sorry jak sie mylę to mnie popraw gdzie. ;)

0

Bo w Fiorentinie nieraz grał jako PO i mu to jakos odpowiadało. A przecięz w Barcelonie jak sie gra na PO to wiadome że do ataku tez sie podłącza obrońca taki np. Alves więc Cuadrado byłby napewno zadowolony.

0

Bo mogli sprowadzic Cuadrado to nie bo po co... teraz by nie było problemu.

0

Dobrze mówisz.Ale jego nie posadza na ławie tu jest problem.

0

Skład Sportu tylko Mascherano za Busquetsa i ideał !!

1

Taa podwyżka, ciekaw jestem za co niby bo swoja grą na boisku to nie zasługuje.. ale spoko wiedza co robią, my tylko kibice oni rządy.

0

Super :) mówcie co chcecie , ale mimo swojego wieku jaki ma Generał cieszę się gdy widze go na boisku :)

1

Cos czuje że Torres właśnie w Atletico sie odbuduje i będzie takim napadziorem jak za dawnych lat.

0

Leo lepszego początku strzelenia swojego pierwszego hat-tricka z Realem nie miał :)

0

Szkoda, wielka szkoda.. ale cóz taki juz los na każdego z nas przyjdzie pora..

1

Ostatnio oceny sa dobre dla Wszystkich , bo gdybyśmy spojrzeli kilka spotkań wcześniej to były i 4 , 4,5 więc jak widac forma idzie w góre ;)

0

Jeśli zagramy tak jak ostatnio i nic sie nie popsuje to wierzę w to że damy radę.

18

A już nie przesadzaj...

11

Chciałbym juz zobaczyc Generała podczas meczu , brakuje go na boisku.

1

Pracuj pracuj a napewno beda tego owoce :) cieszy fakt że nareszcze Barca B wygrała... :)

1

I bardzo dobrze niech inne kluby tez poniosa karę jeśli na to zasługują. Sprawiedliwosc musi byc.

5

Oby Torres nie miał tak szybkiego początku jak z Realem. A tak serio to trzeba będzie zagrac w pełni skoncentrowanym bo po ostatnim meczu z nami Atletico będzie chcialo sie odegrać.

0

No to zaczyna sie robic ciekawie.

7

Bramka Leo z głowki wymiata.. :) ale wszystkie ładne ;)

0

Eric wybierz to co dla Ciebie będzie najlepsze ;)

0

Sporo piłek Messi nagromadził juz ;)

1

Abi wyśmiał Bartoemu jak widac na zdjęciu ;) a tak na serio to fajnie będzie gdy Eric dołączy do Barcy sztabu :)

0

Kasa dla klubu i zawodników musi byc więc i kontrakty potrzebne.

2

Dobrze mówi, ale co zrobic dostał bo dostał i trzeba się z tym pogodzić. Leo dostanie za rok ;)

3

Za to Messi nadrabia bramkami i asystami a to się liczy bardziej ;)

1

Ale mu sie pitoli , dobre żarty...

1

Dla Twojej wiadomości to ja juz szkołe skończyłem kilka lat temu wiec daruj sobie takie teksty. Sam pewnie chodzisz .

1

Teraz powtórzyć wspaniała gre z Atletico i będzie pieknie :)

0

Koniecznie musza utrzymac ten poziom gry a napewno zle nie będzie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?