Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
I sorry ale nie porównujmy tu piłkarza z ligi Włoskiej do Ciebie bo on kosztuje ile a Ty pewnie nwm gdzie ale tak przypuszczam że pewnie okręgówka , noo sorry jak sie mylę to mnie popraw gdzie. ;)
0
Bo w Fiorentinie nieraz grał jako PO i mu to jakos odpowiadało. A przecięz w Barcelonie jak sie gra na PO to wiadome że do ataku tez sie podłącza obrońca taki np. Alves więc Cuadrado byłby napewno zadowolony.
0
Bo mogli sprowadzic Cuadrado to nie bo po co... teraz by nie było problemu.
0
Dobrze mówisz.Ale jego nie posadza na ławie tu jest problem.
0
Skład Sportu tylko Mascherano za Busquetsa i ideał !!
1
Taa podwyżka, ciekaw jestem za co niby bo swoja grą na boisku to nie zasługuje.. ale spoko wiedza co robią, my tylko kibice oni rządy.
0
Super :) mówcie co chcecie , ale mimo swojego wieku jaki ma Generał cieszę się gdy widze go na boisku :)
1
Cos czuje że Torres właśnie w Atletico sie odbuduje i będzie takim napadziorem jak za dawnych lat.
0
Leo lepszego początku strzelenia swojego pierwszego hat-tricka z Realem nie miał :)
0
Szkoda, wielka szkoda.. ale cóz taki juz los na każdego z nas przyjdzie pora..
1
Ostatnio oceny sa dobre dla Wszystkich , bo gdybyśmy spojrzeli kilka spotkań wcześniej to były i 4 , 4,5 więc jak widac forma idzie w góre ;)
0
Jeśli zagramy tak jak ostatnio i nic sie nie popsuje to wierzę w to że damy radę.
18
A już nie przesadzaj...
11
Chciałbym juz zobaczyc Generała podczas meczu , brakuje go na boisku.
1
Pracuj pracuj a napewno beda tego owoce :) cieszy fakt że nareszcze Barca B wygrała... :)
1
I bardzo dobrze niech inne kluby tez poniosa karę jeśli na to zasługują. Sprawiedliwosc musi byc.
5
Oby Torres nie miał tak szybkiego początku jak z Realem. A tak serio to trzeba będzie zagrac w pełni skoncentrowanym bo po ostatnim meczu z nami Atletico będzie chcialo sie odegrać.
0
No to zaczyna sie robic ciekawie.
7
Bramka Leo z głowki wymiata.. :) ale wszystkie ładne ;)
0
Eric wybierz to co dla Ciebie będzie najlepsze ;)
0
Sporo piłek Messi nagromadził juz ;)
1
Abi wyśmiał Bartoemu jak widac na zdjęciu ;) a tak na serio to fajnie będzie gdy Eric dołączy do Barcy sztabu :)
0
Kasa dla klubu i zawodników musi byc więc i kontrakty potrzebne.
2
Dobrze mówi, ale co zrobic dostał bo dostał i trzeba się z tym pogodzić. Leo dostanie za rok ;)
3
Za to Messi nadrabia bramkami i asystami a to się liczy bardziej ;)
1
Ale mu sie pitoli , dobre żarty...
0
Off Top
http://sport.interia.pl/primera-division/news-martin-odegaard-wybral-real-madryt,nId,1592506
1
Dla Twojej wiadomości to ja juz szkołe skończyłem kilka lat temu wiec daruj sobie takie teksty. Sam pewnie chodzisz .
1
Teraz powtórzyć wspaniała gre z Atletico i będzie pieknie :)
0
Koniecznie musza utrzymac ten poziom gry a napewno zle nie będzie :)