Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że dzis nie było wygranej..a myślałem że ostatni mecz to będzie taki początek odskoczni w górę tabeli.
0
Zapowiada sie ciekawy rewanz ! oby Barca wyszła z niego górą :)
0
100 tys Euro na tydzień.. no ja prd ta piłka jest coraz gorsza !
1
Cieszą statystyki dla oka ale także gra na boisku ;)
4
Oby jeszcze Generał długo pograł w barwach FCB ! 100 lat !
0
Jestes zwykłym Trollem i tyle w temacie.
0
Ja prd Barca w kosza taka paka a wtapia z jakims sredniakiem.. tego sie ogladac nieda.. ;/
0
Za to jak kłamiesz że niby Cie oczerniam a to tylko prawda.
0
Bana powinieneś dostać.
0
Kurde ale Barca w kosza odwala kaszane.. mam ich na kuponie ...
0
I co więcej dla takich ludzi jak Ty co tak kłamią perfidnie nie powinno być miejsca na takiej stronie.
0
Wiesz co nie wkurzaj mnie dobra , bajki to sobie mozesz takie przed snem opowiadac sobie.Sam sie o niego pytał skąd go mam a teraz że ja ukradłem jak ja go pierwszy miałem.Załosne wiesz to co zmyślasz.
3
Lubie Pedro za to że biega bo boisku jak nakręcony zegarek, zawsze ma siłę na walkę.Ale nie oszukujmy sie to nie ten sam Pedro co za czasów Pepa..
1
To przeciez wiadome że Leo jest oddany Barcelonie na boisku. Takiego wspaniałego zawodnika jak Messi juz nie będzie. Cieszmy się tym że możemy go oglądać w naszym kochanym klubie FCB :)
1
Podoba mi sie styl Rafy, niech tak dalej się rozwija Barca potrzebuje takich zawodników jak on.Oby tylko dostawał więcej minut i przedłużyc z nim kontrakt !
1
Wczoraj młody nie zagrał na miare swoich możliwośći, ale kazdemu się to może zdarzyc przeciez do tej pory grał bardzo dobrze.
1
Ukarac Ronaldo i to solidnie nie ze względu aby było łatwiej w lidze i żeby Leo mógł go dogonic, tylko po to że takie sytuacje sa bezczelne w sporcie.
0
A co ja takiego na niego mówię ? oświec mnie bo nie rozumiem... a za tego dupka to lecisz.
33
Jeszcze się nie zdziwie jak Leo wyprzedzi Ronaldo ;)
0
Sezonowcu mówisz ? a to ciekawe... lecisz...
1
Co jak co ale Suarez to chyba zapamieta te urodziny do końca zycia, to pewnie najlepszy prezent jaki dostał w życiu w swoje urodziny : ława .. :)
4
Jeśli będzie chętny na Pedro za dobrą cenę to powinni go sprzedać, nie oszukujmy sie ale juz Adama dużo miesza jak otrzymuje szansę i pokazuje że stac go na to by być zawodnikiem pierwszej drużyny.Zobaczymy jak to będzie.
1
A na początku sezonu co niektórzy chcieli go sprzedac .. a tu prosze Pique się zabrał do roboty i efekty widac sa ! oby tak dalej :)
2
Aż morda sie cieszy na widok tego co nasi grają :) oby to trwało jak najdłużej... :)
3
18-0 dla Barcy miazga ! :)
0
Powiem tyle : kapitalny mecz !!!!!! :)
0
haha doyebali to pieca :D Pedrooo ! :D
3
17-0 dla Barcy w bramkach z Elche w tym sezonie :)
1
Goooll Leo Messi Manitaaaaaaaaa ! :)
i juz 17-0 ! :)
1
Statystyka Barcy z Elche podczas 4 spotkan w tym sezonie :bramki 16-0 na korzyśc wiadomo Barcy , kapitalnie to wygląda :)