0

Szkoda że dzis nie było wygranej..a myślałem że ostatni mecz to będzie taki początek odskoczni w górę tabeli.

0

Zapowiada sie ciekawy rewanz ! oby Barca wyszła z niego górą :)

0

100 tys Euro na tydzień.. no ja prd ta piłka jest coraz gorsza !

1

Cieszą statystyki dla oka ale także gra na boisku ;)

4

Oby jeszcze Generał długo pograł w barwach FCB ! 100 lat !

0

Jestes zwykłym Trollem i tyle w temacie.

0

Ja prd Barca w kosza taka paka a wtapia z jakims sredniakiem.. tego sie ogladac nieda.. ;/

0

Za to jak kłamiesz że niby Cie oczerniam a to tylko prawda.

0

Bana powinieneś dostać.

0

Kurde ale Barca w kosza odwala kaszane.. mam ich na kuponie ...

0

I co więcej dla takich ludzi jak Ty co tak kłamią perfidnie nie powinno być miejsca na takiej stronie.

0

Wiesz co nie wkurzaj mnie dobra , bajki to sobie mozesz takie przed snem opowiadac sobie.Sam sie o niego pytał skąd go mam a teraz że ja ukradłem jak ja go pierwszy miałem.Załosne wiesz to co zmyślasz.

3

Lubie Pedro za to że biega bo boisku jak nakręcony zegarek, zawsze ma siłę na walkę.Ale nie oszukujmy sie to nie ten sam Pedro co za czasów Pepa..

1

To przeciez wiadome że Leo jest oddany Barcelonie na boisku. Takiego wspaniałego zawodnika jak Messi juz nie będzie. Cieszmy się tym że możemy go oglądać w naszym kochanym klubie FCB :)

1

Podoba mi sie styl Rafy, niech tak dalej się rozwija Barca potrzebuje takich zawodników jak on.Oby tylko dostawał więcej minut i przedłużyc z nim kontrakt !

1

Wczoraj młody nie zagrał na miare swoich możliwośći, ale kazdemu się to może zdarzyc przeciez do tej pory grał bardzo dobrze.

1

Ukarac Ronaldo i to solidnie nie ze względu aby było łatwiej w lidze i żeby Leo mógł go dogonic, tylko po to że takie sytuacje sa bezczelne w sporcie.

0

A co ja takiego na niego mówię ? oświec mnie bo nie rozumiem... a za tego dupka to lecisz.

33

Jeszcze się nie zdziwie jak Leo wyprzedzi Ronaldo ;)

0

Sezonowcu mówisz ? a to ciekawe... lecisz...

1

Co jak co ale Suarez to chyba zapamieta te urodziny do końca zycia, to pewnie najlepszy prezent jaki dostał w życiu w swoje urodziny : ława .. :)

4

Jeśli będzie chętny na Pedro za dobrą cenę to powinni go sprzedać, nie oszukujmy sie ale juz Adama dużo miesza jak otrzymuje szansę i pokazuje że stac go na to by być zawodnikiem pierwszej drużyny.Zobaczymy jak to będzie.

1

A na początku sezonu co niektórzy chcieli go sprzedac .. a tu prosze Pique się zabrał do roboty i efekty widac sa ! oby tak dalej :)

2

Aż morda sie cieszy na widok tego co nasi grają :) oby to trwało jak najdłużej... :)

3

18-0 dla Barcy miazga ! :)

0

Powiem tyle : kapitalny mecz !!!!!! :)

0

haha doyebali to pieca :D Pedrooo ! :D

3

17-0 dla Barcy w bramkach z Elche w tym sezonie :)

1

Goooll Leo Messi Manitaaaaaaaaa ! :)
i juz 17-0 ! :)

1

Statystyka Barcy z Elche podczas 4 spotkan w tym sezonie :bramki 16-0 na korzyśc wiadomo Barcy , kapitalnie to wygląda :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?