Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kapitalnie Ter Stegen !
0
hahah ale mam beke z siebie ! dopiero zczaiłem że Ateltico gra w 10 ja prd to przez te emocje ! ale wstyd :D
5
Mecz sie juz kompletnie uspokoił, Atletico przeciez już zrezygnowane bo tego nie odrobi a Barca pilnuje wyniku i oto chodzi trzymac Panowie awans ;)
11
Mathieu za Mascherano dobra decyzja nie ma co ryzykować a i więcej wzrostu sie przyda w defensywie.
0
Atletico już widac brak takiego zapału jak w pierwszej połowie , i dobrze :)
1
hahahaha ale żałosne
1
Bo jeszcze nie ma 2 połowy
0
Barca mi zamyka kupon x2 przy 2-1 miałem prawie zawał ! :)
0
Kto wie jak wyglądał by wynik do przerwy gdyby sedzia odgwizdał karnego dla Atletico pewnie 3-1 .. trzeba sie cieszyc , ale za to 1 karnego dla Atletico byc nie powinno !
1
Ale emocje trzeba przyznać !
0
no przy drugiej nie zgadzam sie
0
Karny dla Ateltico powinien byc po ręce mielsimymy szczescie ze akcja poszła dalej
0
Messi żółta niepotrzebnie
0
Co za mecz !!!!!!
0
Gollllllllllll Neymar !!!!! yea!!!!!!!!!!
0
hahahah on to perfidnie wbił do bramki swojej :D
0
Kapitalny samoboj :D
0
hahaha jestt 2-2 !!!!!!!!!!!!!!!!
1
No dawac kura karnego skoro u nich był i to przed linią !
0
Co oni dziś graja to masakra ;/
0
ja prd ale padaka ;/
0
hahahah no chyba go poyebało
0
Jak ogladam piłke tak w zyciu nie widzialem takiej sytuacji :D
0
hahahahahahah
1
Ale koszą ja prd !!
0
Messi, Suarez fantastyczna robota !!!
0
Neymar ołł yeaaaaaaaa!!!!
0
ja prd no to niezle...
0
Nasi wyglądaja jak świetliki z daleka fajnee te koszulki :D
0
Kontrola płci :D hehehe