0

Kapitalnie Ter Stegen !

0

hahah ale mam beke z siebie ! dopiero zczaiłem że Ateltico gra w 10 ja prd to przez te emocje ! ale wstyd :D

5

Mecz sie juz kompletnie uspokoił, Atletico przeciez już zrezygnowane bo tego nie odrobi a Barca pilnuje wyniku i oto chodzi trzymac Panowie awans ;)

11

Mathieu za Mascherano dobra decyzja nie ma co ryzykować a i więcej wzrostu sie przyda w defensywie.

0

Atletico już widac brak takiego zapału jak w pierwszej połowie , i dobrze :)

1

hahahaha ale żałosne

1

Bo jeszcze nie ma 2 połowy

0

Barca mi zamyka kupon x2 przy 2-1 miałem prawie zawał ! :)

0

Kto wie jak wyglądał by wynik do przerwy gdyby sedzia odgwizdał karnego dla Atletico pewnie 3-1 .. trzeba sie cieszyc , ale za to 1 karnego dla Atletico byc nie powinno !

1

Ale emocje trzeba przyznać !

0

no przy drugiej nie zgadzam sie

0

Karny dla Ateltico powinien byc po ręce mielsimymy szczescie ze akcja poszła dalej

0

Messi żółta niepotrzebnie

0

Co za mecz !!!!!!

0

Gollllllllllll Neymar !!!!! yea!!!!!!!!!!

0

hahahah on to perfidnie wbił do bramki swojej :D

0

Kapitalny samoboj :D

0

hahaha jestt 2-2 !!!!!!!!!!!!!!!!

1

No dawac kura karnego skoro u nich był i to przed linią !

0

Co oni dziś graja to masakra ;/

0

ja prd ale padaka ;/

0

hahahah no chyba go poyebało

0

Jak ogladam piłke tak w zyciu nie widzialem takiej sytuacji :D

0

hahahahahahah

1

Ale koszą ja prd !!

0

Messi, Suarez fantastyczna robota !!!

0

Neymar ołł yeaaaaaaaa!!!!

0

ja prd no to niezle...

0

Nasi wyglądaja jak świetliki z daleka fajnee te koszulki :D

0

Kontrola płci :D hehehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?