Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Niech juz beda te wybory i niech idzie będzie spokój..
0
To sobie chociaz Martin pogra.
3
Rafinha powinien zdecydowanie więcej dostawac szans bo świetnie gra na boisku a tego potrzebujemy. Dobrze że Pique wrócił do formy bo na początku sezonu to juz ploty były że odejdzie.
1
Nasza lewa rakieta :)
0
Dziwna godzina i dziwnie się to bedzie zapewne oglądac :P
0
Chciałbym i ja być na takim treningu nawet piłki podawac :P
0
100 lat Gerard ;) zdobył wszystko juz co mogł, szacun :)
1
Suarez napewno sie odblokuje tylko takie porównania jeśli chodzi o wiek to tez inna sprawa , Ney miał 21 lat gdy przybył do Barcy teraz ma 22 drugi sezon i gra kapitalnie a Luis ma już 28 i na kolejny sezon już prawie 29 więc róznica jest kto ma więcej czasu.Ale wierzę że Luis juz niebawem zacznie zdobywac seryjnie gole tak jak nas do tego przzywyczaił w poprzednich klubach.
0
Odrobiliśmy szybko gole i to cieszy, ale trzeba popracowac jeszcze nad tym by takich sytuacji za dużo nie było bo stac na to zespół napewno.
0
Suarez nie strzela ale za to robi co innego na boisku i tez to jest ważne. Oby jego instynkt strzelecki sie w nim obudził.
0
Masakra, ciekaw jestem jakie jeszcze kryja się sekrety.
2
Jaka to nagła przemiana i teraz się udziela w wywiadach... byle do czerwca.
0
No własnie to samo miałem pisac dostał 4 minuty i miał sie wykazac..
8
Rafinhi należy sie częsciej wyjsciowa jedenastka, zagrał dzis kapitalnie.Oby tak dalej.
5
Łódz zatopiona i to jest najwazniejsze ! :)
0
Tylko nie to .. Martin zostań...
0
Zycze im jak najlepiej, duzo goli i asyst.
0
Są 3 pkt ! :) super odrobione gole w tym meczu , VeB ! :)
2
Rafa brawo świetny wystep dzis !
0
Rafa twardy chłop
0
za tego debila lecisz.
3
A pitolisz i tyle.
8
To że Suarez nie zdobył gola nie znaczy że zagrał tragicznie.
0
Szkoda kurde akcji....
0
No i brak oczywistego karnego , no jaja
0
Ale zamieszanie
0
hahaa bajka Messi !!!!!!!!!!!!
0
Rafa kapitalnie !!!!!!!!!
0
Zaczynamy od początku....
0
No ja prd a by to szlak Pique jaki bład teraz ;/