0

Nie używam strony mobilnej więc sie nie wypowiem :)

1

Nie rozumiem tego mają taki skład, a graja w kratkę ze słabszymi sobie czasem nie radzą a z Realem tez takie lanie... :/

0

Na bramke Roniego az mnie ciary przeszły... :)

1

Jeśli mu nie odpowiada kontrakt na rok to niech idzie. Ja tam będe zadowolony bo Martin będzie miał okazje na pierwszy skład, wiem że Douglas to nie Alves, ale Bartra juz mówił że gra na prawej stronie obrony mu odpowiada więc miałby kto grać.

0

No Alves chyba sobie jaja robi jeśli to prawda że chce kontrakt jeszcze na 3 lata, stanowczo nie.

0

Oby nasz mistrz wygrał MŚ bo tylko tego mu brakuje...

0

Bartomeu pojechał wyprosić to aby wygrał wybory pewnie .

0

Dawać juz te wybory... ;/

0

Tylko ta kasa najważniejsza, podwyzki podwyzki..

1

" FC Barcelona tworzy znakomite środowisko dla mojego syna i jego rodziny. Powtarzam, nie chcemy opuszczać Barcelony."

No to zajebiście :)

0

Brawo Ney oby tylko tak dalej a jeszcze wiele przed Toba wspaniałych momentów w karierze ;)

0

A gdyby tak był Rudi teraz trenerem i by mu nie szło to byłby news że Enrique następcą..

0

Trzeba miec do tego sportu siły, tak samo jak NHL.

0

Adama mógłby trochę namieszać gdyby tak dostał jakies minuty :)

2

Wiem nie jestem trenerem ale swoje przemyslenia każdy może mieć.Gdyby sie znalazł chętny na Pedro i wyłozył z 25-30 mln to warto by to przyjąć, bo on juz wszystko w Barcelonie wygrał, nie mówie ze jest złym zawodmnikiem, bo lubie go za jego waleczność na boisku, ale jego czas w którym miazdzył minął a przy obecnym ataku i młodzieży, nie sadze by to odzyskał tak jak i miejsce podstawowej jedenastce. Tak więc to tylko moja opinia.

0

Off Top

http://sport.interia.pl/bundesliga/news-kryzys-borussii-dortmund-kibice-traca-cierpliwosc,nId,1602355

Hummels i Weidenfeller musli wchodzić i uspokajac kibiców, fatalna sytuacja sie robi u nich.

0

Najlepszego Ney dużoo duzo bramek i trofeów !

1

Powiem tyle : nie do osiągnięcia w naszym życiu... a wyszło 37159 lat porównanie z Leo o ja yebie ... :D

1

No to kurde nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi jak widać bo ja jestem przeciwny tym DNA i dlatego tak pisze :D

2

No to jest szansa że Atletico cos ugra z Realem, remis byłby nawet w ostateczności świetny ale stać Atletico na wygraną, zobaczymy. Co do Ronaldo to jest jaki jest i nie przepadam za nim ale juz 30 lat jejku jak to leci pamiętam jak przychodził dopiero do Realu i tamte czasy jeszcze za Pepa miał dopiero 24 lata.. leci jak głupi ten czas !

1

To moja opinia ale dla mnie Rafa jest juz lepszy od Thiago. Trzeba z nim obowiązkowo przedłużyc kontrakt bo to jest przyszłość Barcy.

1

Całe szczęscie że gra nadal w Barcelonie.Nie możemy go stracić.

4

"Musimy przedłużyć dwa kontrakty dotyczące koszulek: z Nike i Qatar Airways"

Z nike owszem , ale tak serio to jestem chory i katar to ja mam ale w nosie ...

0

Taki juz los na tym świecie na każdego z nas przyjdzie pora..

3

Aaa pytanie mam DNA Barcy to on posiada ? bo jak nie to odpada... ;)

0

Za żadne pieniądze to nie może się stac !

0



haha ta jest dobra reklama :D

2

Hahaha zajebista reklama :D Leo karateka :D

1

"Musimy pozostać możliwie jak najbardziej skoncentrowani. W lidze pozostaje nam oczekiwanie na potknięcie Realu, które z pewnością nadejdzie. Aby zachować szanse, musimy wygrywać nasze spotkania."

Bardzo dobrze powiedziane przez Matsa. Czekam tylko az nadejdzie jego chwila na miano 1 bramkarza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?