0

Hahaha co za typ, nigdy nie napisałem słowa żeby sprzedać Neymara a ten mi tu wyskakuje z takim tekstem. Schowaj się pod łozko i sprawdz czy Cie tam nie ma.

0

Niczego mi nie zabronisz, więc sie zajmij sobą. Zrób sobie tak jaki masz nick może Ci ulży.

1

Nie mówię ze napisał cos o sprzedaży, tylko skoro mu tak Neymar nie odpowiada bo strzela tylko z patelni od Leo i mu żle to niech go sprzeda. I obrażac to sobie możesz swoich kolegów.

0

Patelnie to masz w domu, a to że Leo mu tylko piły wykłada to brednia, obejrzyj sobie bramki i zobacz że Neymar strzela z własnych akcji, no chyba że chcesz to go sprzedaj i wystaw Pedro.

0

A co zabronisz mi ? chyba nie więc o co Ci biega ?

0

Wiesz co nie będe z Toba o tym gadał bo to sa głupoty za przeproszeniem ... ;) pozdro.

0

A po drugie było juz 2:5 i napewno przy 2:2 czy tam 2:3 nie bawiłby sie tak.

0

Ta Neymar na ławkę który ciągnie zespół z Leo na czele bardzo mądre posunięcie, naprawdę..

2

I gitara ! 21 najlepsza pora na klasyk :)

1

Taka kara pieniężna to nie kara dla nich, tylko mogą miec gorzej jak podpadną i póżniej trener nie będzie stawał na nich w meczu ;) No Neymar by sie chyba wkurzył gdyby mu dał "mandat" tuż po jego urodzinach :D

1

Szkoda go że nie zrobił kariery w Barcelonie, bo był znakomitym piłkarzem jak do nas przechodził, no własnie był a co się stało to ciul wie..

4

Barca miała zły okres i złe wyniki to teraz czas na Real. Zawsze Peraz taki uśmiechnięty a tu na okładce mina jak mumia cieszy mnie to że tak jest :)

1

No cóz widocznie tak miało być,taka kolej rzeczy. Liczę bardzo na Matsa to nasz bramkarza na długie lata.

1

Ostatnio tez ich seria trwała do meczu z Barca, oby i tym razem ich zatopili ale juz głęboko szczegolnie na Camp Nou :)

3

Rafa się dobrze rozwija, pracuje na pierwsza jedenastke bez wątpienia :)

2

Ciekaw jestem co byłoby gdyby nie te rewolucje i przegrana z Sociedad. Ale tego sie nie dowiemy, najważniejsze aby grac tak dalej !

3

Ty sie szykuj juz lepiej do odejscia człowieku.

0

Kazdy ma prawo do własnego zdania na ten temat :)

16

Najlepsze jest to że gdy stracimy gola pierwsi, to szybko sie teraz potrafimy podniesc i odrobic :)

4

Czas więc zatopic kolejny raz żółtą łódz podwodną :)

1

Leo bez formy i z człapaniem na boisku dawał tez wiele druzynie jedna akcja jego czasami decydowała o meczu :)

0

To fakt mamy najlepszy terminarz musimy to wykorzystac ! ale wszystko zweryfikuje boisko ..

4

Szkoda że tylko tyle mu sie dostanie, bo Martin zasługuje na więcej. Ale ma kolejna szansę i mnie to cieszy. Noo chyba że będzie tam grał Adriano, ale po co kombinowac skoro Montoya to nominalny prawy obrońca, zobaczymy.

0

No ostatnio to Barca B gra tragicznie, poziom nie jest taki jak powinien być szczegolnie że dysponuje dobrym składem.

3

Neymar gra ten sezon kapitalnie, jak to dobrze ze to Barca go ma w swoich szeregach a nie inny klub..

5

Super zachowanie kibiców,szacunek za to.

0

Teraz napewno gra sie zdecydowanie poprawi ! :)

0

Może się uda kto wie :)

3

Szkoleniowiec Basków zapewnił, że jego drużyna „przyjęła zbyt wiele ciosów w momencie, gdy Katalończycy wytoczyli całą swoją artylerię”.

Fajne zdanie jak na wojnie hehe :)
Oby tylko Barca starała sie utrzymac tempo a trofea sa w zasięgu ręki !

7

To co wczoraj zagrał Messi i to co gra wgl na boisku to czysta magia.. nie rozumiem jak on mógł nie dostać ZP, co za gbury tam głosuja to bez komentarza... Ale i tak 2015 rok będzie nalezał do Leo nie ma co do tego wątpliwości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?