Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahaha co za typ, nigdy nie napisałem słowa żeby sprzedać Neymara a ten mi tu wyskakuje z takim tekstem. Schowaj się pod łozko i sprawdz czy Cie tam nie ma.
0
Niczego mi nie zabronisz, więc sie zajmij sobą. Zrób sobie tak jaki masz nick może Ci ulży.
1
Nie mówię ze napisał cos o sprzedaży, tylko skoro mu tak Neymar nie odpowiada bo strzela tylko z patelni od Leo i mu żle to niech go sprzeda. I obrażac to sobie możesz swoich kolegów.
0
Patelnie to masz w domu, a to że Leo mu tylko piły wykłada to brednia, obejrzyj sobie bramki i zobacz że Neymar strzela z własnych akcji, no chyba że chcesz to go sprzedaj i wystaw Pedro.
0
A co zabronisz mi ? chyba nie więc o co Ci biega ?
0
Wiesz co nie będe z Toba o tym gadał bo to sa głupoty za przeproszeniem ... ;) pozdro.
0
A po drugie było juz 2:5 i napewno przy 2:2 czy tam 2:3 nie bawiłby sie tak.
0
Ta Neymar na ławkę który ciągnie zespół z Leo na czele bardzo mądre posunięcie, naprawdę..
2
I gitara ! 21 najlepsza pora na klasyk :)
1
Taka kara pieniężna to nie kara dla nich, tylko mogą miec gorzej jak podpadną i póżniej trener nie będzie stawał na nich w meczu ;) No Neymar by sie chyba wkurzył gdyby mu dał "mandat" tuż po jego urodzinach :D
1
Szkoda go że nie zrobił kariery w Barcelonie, bo był znakomitym piłkarzem jak do nas przechodził, no własnie był a co się stało to ciul wie..
4
Barca miała zły okres i złe wyniki to teraz czas na Real. Zawsze Peraz taki uśmiechnięty a tu na okładce mina jak mumia cieszy mnie to że tak jest :)
1
No cóz widocznie tak miało być,taka kolej rzeczy. Liczę bardzo na Matsa to nasz bramkarza na długie lata.
1
Ostatnio tez ich seria trwała do meczu z Barca, oby i tym razem ich zatopili ale juz głęboko szczegolnie na Camp Nou :)
3
Rafa się dobrze rozwija, pracuje na pierwsza jedenastke bez wątpienia :)
2
Ciekaw jestem co byłoby gdyby nie te rewolucje i przegrana z Sociedad. Ale tego sie nie dowiemy, najważniejsze aby grac tak dalej !
3
Ty sie szykuj juz lepiej do odejscia człowieku.
0
Kazdy ma prawo do własnego zdania na ten temat :)
16
Najlepsze jest to że gdy stracimy gola pierwsi, to szybko sie teraz potrafimy podniesc i odrobic :)
4
Czas więc zatopic kolejny raz żółtą łódz podwodną :)
1
Leo bez formy i z człapaniem na boisku dawał tez wiele druzynie jedna akcja jego czasami decydowała o meczu :)
0
To fakt mamy najlepszy terminarz musimy to wykorzystac ! ale wszystko zweryfikuje boisko ..
4
Szkoda że tylko tyle mu sie dostanie, bo Martin zasługuje na więcej. Ale ma kolejna szansę i mnie to cieszy. Noo chyba że będzie tam grał Adriano, ale po co kombinowac skoro Montoya to nominalny prawy obrońca, zobaczymy.
0
No ostatnio to Barca B gra tragicznie, poziom nie jest taki jak powinien być szczegolnie że dysponuje dobrym składem.
3
Neymar gra ten sezon kapitalnie, jak to dobrze ze to Barca go ma w swoich szeregach a nie inny klub..
5
Super zachowanie kibiców,szacunek za to.
0
Teraz napewno gra sie zdecydowanie poprawi ! :)
0
Może się uda kto wie :)
3
Szkoleniowiec Basków zapewnił, że jego drużyna „przyjęła zbyt wiele ciosów w momencie, gdy Katalończycy wytoczyli całą swoją artylerię”.
Fajne zdanie jak na wojnie hehe :)
Oby tylko Barca starała sie utrzymac tempo a trofea sa w zasięgu ręki !
7
To co wczoraj zagrał Messi i to co gra wgl na boisku to czysta magia.. nie rozumiem jak on mógł nie dostać ZP, co za gbury tam głosuja to bez komentarza... Ale i tak 2015 rok będzie nalezał do Leo nie ma co do tego wątpliwości.