8

Ter Stegen puszczony gol i to mogło sie zdarzyc kazdemu a Ney nie trafił karnego i juz najazd ! ;/

0

Wstyd za takich kibiców !

0

Zdziwiło mnie że nie Leo .. ale ciul wygrywamy !

0

Widac było że Neymar bo bramki w PK z Pedro rywalizacja

1

Neymar ? ja pirtole czego nie Messi ? !

0

Karnyyyyyyyyyyy

0

Oby to był początek pięknych czasów ! :)

1

Już Rafa schodzi ? szkoda

1

Pique !!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Tak powinien grac DP !

2

Wielki szef dzis czysci az miło !

0

Co jak co ale odrabianie strat to my mamy wręcz zajebiscie szybkie !

4

Ludzie nie ma co wieszać psów na Ter Stegenie kazdemu sie mogło zdarzyc przy takim strzale .

0

Równie dobrze Bravo mógł tego nie obronic !

3

Kibice kur* od 10 bolesci co niektorzy ...

3

A skąd kur** wiecie że Bravo by tego nie puścił ! ale pewnie wielcy kibice odrazu najazd na Matsa a jak w pierwszej połowie wyciągnał piłe to by wielki ! zal !

0

Andres!!!!!!!!!!!

0

Hhahaha 2-1 !!!!!!!! :)

0

O zeszz kurde w morde jeza...

0

Noo nareszcie wybiegli :)

1

Dokładnie ! :)

0

W drugiej połowie trzeba dołożyć ze 2 bramki ! :)

2

Ter Stegen !

1

Ale Suarez ma pecha dzis ! piłka go szuka niesamowicie

0

Nie tylko bramki się licza , asysty też są ważne ! :)

1

Mesiiiiiiii Suarez asysta ! :)

0

Spalony Mathieuuuuuu

0

Piłka szuka dzis Suareza

0

hehehe mozna i we dwóch :D

0

No ale nie sprzedał sie dla innego kraju...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?