6

Nie wytrzymaja takiego tempa i tak polegną :)

0

Kurde z piłka za połowe nie mozemy wyjsc

3

Dobry skład, choc ja wolałbym Mascherano za Busiego ale to nie ja decyduje.Szkoda że dla Rafy sie miejsce nie znalazło. Po 3 pkt. VeB !!!

0

Maja pomysły :)

12

Messi wie jaka stawka tego meczu, i napewno będzie chcial pomoc druzynie strzelic gola.

0

Fajnie byłoby aby w tak ważnym meczu Suarez strzelił gola bo to by mu pomogło.

1

No to szykuje sie autobus. A jak Barca strzeli pierwsza to macie jak w banku że Was wykończą.

1

Dobra nie będe z Toba rozmawiał na temat Martina bo to nie ma sensu. Miej sobie swoje zdanie a ja swoje i to wszystko, bez odbioru.

0

A co sie będe Tobie tłumaczył juz to kiedys pisałem, więc poszukaj sobie, a nie mam czasu pisac tego Tobie kolejny raz.

1

Ale jest bardzo dobrym zawodnikiem który duzo robi na boisku, pieknie rozgrywa akcje, potrafi sam się uwolnic od 3 zawodników i to tez sie liczy. Ja bardzo bym chciał aby grał w Barcelonie.

1

Dobry tekst. Świetnie opisana tiki-taka, martwi to że Andres tak słabo gra..to prawda pomoc nie jest naszym mocnym punktem i ktos taki jak Pogba byłby mocnym "kopnięciem" na boisku. Ale cz taki transfer jest mozliwy ? myśle ze tak ale za jaka cenę ..

1

Jak to spitolimy to juz ratunku nie będzie, chodzi mi o przegraną. Dlatego ten mecz to jak finał LM musi być pełna koncentracja.

0

Szkoda gadać, mało się znasz a duzo mówisz...

0

Hhehe fajnie to brzmi Ulubione „ofiary” Messiego :)
No to dziś Leo tez cos upoluj :)

1

Nwm, nie było porównania żeby tak oceniać. Alba jest szybki to fakt ale z Boltem by szans napewno nie miał.

1

Ledwo radzi.. kolejny który mało wie i ogląda pewnie a duzo gada.. Idz Ty i pokaz ze grasz lepiej od niego jak taki mądry jesteś. Chłop dostaje szasne raz na jakis czas i oczekujecie od niego występów na ocenę 8. Gdyby grał tyle co Alves nie byłoby takiego problemu.

0

Jeśli tego nie wygramy to będzie masakra.. wiem trudny teren ale takiej okazji nie możemy zaprzepaścić bo rzadko się zdarza.

1

I bardzo dobrze trzeba dziś jego kolejnego wspaniałego występu aby wygrac ten mecz.

3

Jeszcze się na nich odegraja , napewno tak będzie.

0

Damy radę tymi zawodnikami.Szkoda tylko że Martin znowu poza składem...

2

Licze bardzo dzis na nasze trio najbardziej, i oczywiście reszta zespołu musi rozegrac kapitalne zawody by wywieżc cenne 3 pkt.

1

Musimy dziś z nimi wygrac nie ma innej opcji, bo jak tego nie zrobimy drugiego prezentu już takiego nie dostaniemy i liga może okazać się juz przegrana gdyby tak Bilbao wygrało ( tfu ! ) .

12

„Ogromne lanie dla żałosnego Realu”.

Nic tak kurde nie cieszy z rana jak ten tekst ! :D
Musimy to wykorzystac i zdobyc 3 pkt ! VeB !

1

Hmm z Laporta sie w 100 % zgadzam aby wygrał wybory, ale gdybym miał wybierac między Reus a Pogba to zdecydowanie Francuz bo jak skrzydła mamy mocne tak w pomocy nam potrzeba kogos takiego jak Pogba.

0

No to jak mu nie odpowiada to niech idzie droga wolna nic na siłę.

8

Jak ma przyjśc Reus i zostac Bartomeu to wole aby obu nie było. Choć Reus w Barcelonie fajnie byłoby tak samo jak Pogba...

0

To sobie przypomnij bo skoro ogladałes mecze Barcy to powinieneś wiedziec.Wiec ogarnij temat a potem pisz że zmarnował. A te mecze z jego udziałem były całkiem niedawno. Pozdro.

0

Kurna mac nie pitol takich głupot że zmarnował bo zaliczał dobre występy, Ty chyba spotkań z jego udziałem nie ogladałes bo ostatnio jak grał to dobrze sie spisywał...

0

Ludzie, każdy ma swoje zdanie, jedni wolą Alvesa drudzy Martina choc tu akurat mało takich za Montoya. Ja tam ciagle wierzę w Martina i to sie nie zmieni byle tylko nie odszedł z klubu.

0

Fajne że ktos tez tak uważa, mało takich osób ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?