Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Off Top
Każdy musi to obejrzec koniecznie odpalać !!! :D yebłem i mam taką beke że masakra ma łeb gościu ! hahahah :D
1
Danilo myślę że byłby dobrą opcją na prawą obronę. Tylko, wiem powtarzam sie lecz chciałbym aby to Montoya był w przyszłym sezonie podstawą obrony..dla jednych jest słaby dla innych dobry, dla mnie słaby nie jest. To tylko takie moje " chcieć ".
4
Hehe on chyba serio wierzy że wygra wybory skoro juz o nich tak mówi ze beda planowali transfery na przyszły sezon itp :D sie zdziwi jeszcze jak Laporta wygra ;) ale niech sobie ma nadzieje każdy je ma przeciez :P Dowiemy sie w czerwcu jak to będzie ;)
1
Dokładnie trzeba sie tylko cieszyć że mamy takiego szefa :)
0
Jam tam pierwszy raz mimo wszystko słyszę takie coś :) a no faktycznie jest też Geri w news :)
4
Nareszcie nasz Magik strzelił bramkę ! oby teraz to dało mu jeszcze większego kopa na boisku :)
23
Cos czuję że w najbliższych dniach mozna spodziewać sie kontroli antydopingowej bo Barca gra " za dobrze " .. ;)
1
Maja pecha że mniej spotkań rozegrali bo odpadli :P a nam byle tylko się teraz nie przydarzyło nic pechowego bo pięknie to wszystko wygląda .. :)
1
Wszystko idzie bardzo dobra drogą, wystarczy jeszcze tylko trochę poprawić grę w obronie jak z początku sezonu i będzie super ;)
3
Navarro prawdziwa legenda Barcy, tylko jeden sezon w NBA a tak to poświęcił cała karierę dla FCB. To tak jak Messi, Xavi, Iniesta tylko że oni tylko jeden klub :)
4
Wielki szef zagrał kapitalne zawody, czyścił wszystko co było na drodze.. co jak co ale to jest jego pozycja na której sie czuje jak ryba w wodzie a nie tam obrona, bo gdy grał na niej w Liverpool to nie było lepszego na świecie i nadal do nich nalezy. Brawo Javier.
1
Pierwszy raz czytam taki przydomek Geri, to cos nowego ;)
3
Naprawdę dziwna sytuacja, szkoda że Leo musi to znosic podczas spotkań to nic miłego napewno nie jest.
3
Panowie i Panie damy radę, a teraz trzeba sie skupić na najbliższych spotkaniach. Niedługo bardzo ważny mecz z City to jest większy powód do zmartwień bo to pierwszy mecz i to z tak silnym zespołem a tutaj mamy "dobre" 3-1 na wyjazd. Ale napewno sobie poradzimy jeśli utrzymaja forme. VeB !
2
Jadą, jadą z Goleadą !! VeB !
1
Mats to Cie tylko wzmocni, katastrofa sie nie stała.
1
Martwi niska frekwencja, ale jak widać nie każdy mógł przyjsć. Nadal cieszy to że rekacja zespołu na straconego gola jest wręcz natychmiastowa.
7
Postawa Pique zasługuje na uznanie :) Dobrze że strzela bramki oby jak najwięcej ich miał. W rewanżu trzeba zagrać równie dobrze i pewnie awansowac do finału.
3
Neymar ma okazje wyprzedzic Pedro i zdobyc króla strzelców w PK więc dlatego pewnie Messi mu dał strzelać. Nie ma co go obwiniac ludzie, zdarza sie tak samo jak dziś Ter Stegen. Dziś im nie wyszło ale w nastepnym meczu jeden może zabłysnąc kapitalnymi interwencjami a drugi strzelic 2 bramki i zaliczyc asystę i już bedą " wielcy " .. choć jak dla mnie nie ma tematu. Spokojnie !! :)
3
Brawo Gerard ! teraz bij do 50 ! :)
0
No tu juz nie ma sytuacji że godzina 22, bo pora nie była pozna więc troche mało to fakt.
0
Spokojnie damy radę :)
7
Żółta łódz podwodna znowu zatopiona ! VeB ! :)
0
A co 3-1 to zły wynik ?
3
haha ale byłaby brama :)
0
Tak juz bywa .... to do Razorek
1
Bo ma szanse na króla strzelców w PK ...
1
Co sie dzieje z tym wymiotowaniem u Leo to głowa mała..
6
To że Neymar juz zdobył 23 gole i 4 asysty to nic bo dzis zyebał karnego tak ? ....
4
A ten Neymar który nie trafił dzis karnego moze w nastepnym meczu strzelic 2 bramki i juz bedzie wielki... taki urok kibiców...