2

Off Top
Każdy musi to obejrzec koniecznie odpalać !!! :D yebłem i mam taką beke że masakra ma łeb gościu ! hahahah :D

1

Danilo myślę że byłby dobrą opcją na prawą obronę. Tylko, wiem powtarzam sie lecz chciałbym aby to Montoya był w przyszłym sezonie podstawą obrony..dla jednych jest słaby dla innych dobry, dla mnie słaby nie jest. To tylko takie moje " chcieć ".

4

Hehe on chyba serio wierzy że wygra wybory skoro juz o nich tak mówi ze beda planowali transfery na przyszły sezon itp :D sie zdziwi jeszcze jak Laporta wygra ;) ale niech sobie ma nadzieje każdy je ma przeciez :P Dowiemy sie w czerwcu jak to będzie ;)

1

Dokładnie trzeba sie tylko cieszyć że mamy takiego szefa :)

0

Jam tam pierwszy raz mimo wszystko słyszę takie coś :) a no faktycznie jest też Geri w news :)

4

Nareszcie nasz Magik strzelił bramkę ! oby teraz to dało mu jeszcze większego kopa na boisku :)

23

Cos czuję że w najbliższych dniach mozna spodziewać sie kontroli antydopingowej bo Barca gra " za dobrze " .. ;)

1

Maja pecha że mniej spotkań rozegrali bo odpadli :P a nam byle tylko się teraz nie przydarzyło nic pechowego bo pięknie to wszystko wygląda .. :)

1

Wszystko idzie bardzo dobra drogą, wystarczy jeszcze tylko trochę poprawić grę w obronie jak z początku sezonu i będzie super ;)

3

Navarro prawdziwa legenda Barcy, tylko jeden sezon w NBA a tak to poświęcił cała karierę dla FCB. To tak jak Messi, Xavi, Iniesta tylko że oni tylko jeden klub :)

4

Wielki szef zagrał kapitalne zawody, czyścił wszystko co było na drodze.. co jak co ale to jest jego pozycja na której sie czuje jak ryba w wodzie a nie tam obrona, bo gdy grał na niej w Liverpool to nie było lepszego na świecie i nadal do nich nalezy. Brawo Javier.

1

Pierwszy raz czytam taki przydomek Geri, to cos nowego ;)

3

Naprawdę dziwna sytuacja, szkoda że Leo musi to znosic podczas spotkań to nic miłego napewno nie jest.

3

Panowie i Panie damy radę, a teraz trzeba sie skupić na najbliższych spotkaniach. Niedługo bardzo ważny mecz z City to jest większy powód do zmartwień bo to pierwszy mecz i to z tak silnym zespołem a tutaj mamy "dobre" 3-1 na wyjazd. Ale napewno sobie poradzimy jeśli utrzymaja forme. VeB !

2

Jadą, jadą z Goleadą !! VeB !

1

Mats to Cie tylko wzmocni, katastrofa sie nie stała.

1

Martwi niska frekwencja, ale jak widać nie każdy mógł przyjsć. Nadal cieszy to że rekacja zespołu na straconego gola jest wręcz natychmiastowa.

7

Postawa Pique zasługuje na uznanie :) Dobrze że strzela bramki oby jak najwięcej ich miał. W rewanżu trzeba zagrać równie dobrze i pewnie awansowac do finału.

3

Neymar ma okazje wyprzedzic Pedro i zdobyc króla strzelców w PK więc dlatego pewnie Messi mu dał strzelać. Nie ma co go obwiniac ludzie, zdarza sie tak samo jak dziś Ter Stegen. Dziś im nie wyszło ale w nastepnym meczu jeden może zabłysnąc kapitalnymi interwencjami a drugi strzelic 2 bramki i zaliczyc asystę i już bedą " wielcy " .. choć jak dla mnie nie ma tematu. Spokojnie !! :)

3

Brawo Gerard ! teraz bij do 50 ! :)

0

No tu juz nie ma sytuacji że godzina 22, bo pora nie była pozna więc troche mało to fakt.

0

Spokojnie damy radę :)

7

Żółta łódz podwodna znowu zatopiona ! VeB ! :)

0

A co 3-1 to zły wynik ?

3

haha ale byłaby brama :)

0

Tak juz bywa .... to do Razorek

1

Bo ma szanse na króla strzelców w PK ...

1

Co sie dzieje z tym wymiotowaniem u Leo to głowa mała..

6

To że Neymar juz zdobył 23 gole i 4 asysty to nic bo dzis zyebał karnego tak ? ....

4

A ten Neymar który nie trafił dzis karnego moze w nastepnym meczu strzelic 2 bramki i juz bedzie wielki... taki urok kibiców...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?