0

Ja pitole co za pech !

0

Masakra jak to nie wpadło .. :P

0

Oooo kurde masakra...

0

Zajebiste widoki :)

5

Jak mozna sie zastanawiac jeszcze i nie ogladac Barcy... :)

1

Ładna pierwsza połowa, czekam na drugą i na kolejne bramki w wykonaniu naszych :)

2

Szkoda że Leo nie podał . :)

3

Neymar strzelił, Messi strzelił brakuje Suareza... :)

0

Messi ajaja przestrzelił.. :)

0

Leooooooo Messi :)

1

Kurdeee szkoda bo ładna akcja była .. :)

1

Pamiętam jak dawniej był news że Bartra miał zapalenie... to były jaja wtedy hehe :D

1

Hahah Pedro :D

0

Fajnie to umiescił w bramce :D

1

Neymarrrrrrrrrrr :)

2

Pedro jaki sprint

0

Słabe .... to wyżej miało być

1

Drewno to masz w lesie .. kibic jak z koziej du** trąbka..

5

Hehe mecz Atletico o 21 a tam juz kibice siedza na stadionie 4 godziny do meczu :D

0

Jest kapitalna szansa by to uczynić :)

0

Yeaa jest Martin! :) a skład no nie powiem ciekawy, Suarez na ławce w drugiej pewnie wejdzie. Dzis tylko 3 pkt i piekna gra ! VeB !

2

Dobrze że tak wyszło bo więcej czasu na odpoczynek przed kluczowymi spotkaniami w sezonie i meczem w LM z City.

0

Hehe :D

0

Idz wez lepiej tabletki na ból du** bo zapomniałes :) nara :)

1

Zamieniać Barcę na City nawet ze względu na kasę ? w życiu bym na takie coś nie poszedł, Barca to Barca i sam fakt że się gra w takim klubie to jest coś, choc nie kazdemu odpowiada mała ilość rozgrywanych spotkań. Ale dobrze że został bo jest super zawodnikiem ma dopiero 26 lat i jeszcze napewno pokaze swoja najlepsza wersję.

1

Co jak co ale dzis kibice powinni przybyć w dużej ilości bo godzina oraz fakt że jest niedziela są bardzo dobre. Ale zobaczymy jak to będzie. Ja tam bez zadnego ale bym poszedł gdybym tylko mieszkał w Barcelonie :)

0

W Evertonie śmigał ale tutaj cos mu słabo idzie, oby tylko jego talent nie wygasł bo szkoda byłoby gdyby nagle o nim zrobiło się cicho ( co juz powoli zaczyna się robić) .

0

Bravo-Montoya-Bartra-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Rafinha-Neymar-Suarez-Messi :)

0

Hehe zdjęcie Leo i ta jego mina najlepsze :P

3

A dla Martina nadal miesjca brak. Ma pecha ten chłopak skoro nawet z Levante nie pogra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?