Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja pitole co za pech !
0
Masakra jak to nie wpadło .. :P
0
Oooo kurde masakra...
0
Zajebiste widoki :)
5
Jak mozna sie zastanawiac jeszcze i nie ogladac Barcy... :)
1
Ładna pierwsza połowa, czekam na drugą i na kolejne bramki w wykonaniu naszych :)
2
Szkoda że Leo nie podał . :)
3
Neymar strzelił, Messi strzelił brakuje Suareza... :)
0
Messi ajaja przestrzelił.. :)
0
Leooooooo Messi :)
1
Kurdeee szkoda bo ładna akcja była .. :)
1
Pamiętam jak dawniej był news że Bartra miał zapalenie... to były jaja wtedy hehe :D
1
Hahah Pedro :D
0
Fajnie to umiescił w bramce :D
1
Neymarrrrrrrrrrr :)
2
Pedro jaki sprint
0
Słabe .... to wyżej miało być
1
Drewno to masz w lesie .. kibic jak z koziej du** trąbka..
5
Hehe mecz Atletico o 21 a tam juz kibice siedza na stadionie 4 godziny do meczu :D
0
Jest kapitalna szansa by to uczynić :)
0
Yeaa jest Martin! :) a skład no nie powiem ciekawy, Suarez na ławce w drugiej pewnie wejdzie. Dzis tylko 3 pkt i piekna gra ! VeB !
2
Dobrze że tak wyszło bo więcej czasu na odpoczynek przed kluczowymi spotkaniami w sezonie i meczem w LM z City.
0
Hehe :D
0
Idz wez lepiej tabletki na ból du** bo zapomniałes :) nara :)
1
Zamieniać Barcę na City nawet ze względu na kasę ? w życiu bym na takie coś nie poszedł, Barca to Barca i sam fakt że się gra w takim klubie to jest coś, choc nie kazdemu odpowiada mała ilość rozgrywanych spotkań. Ale dobrze że został bo jest super zawodnikiem ma dopiero 26 lat i jeszcze napewno pokaze swoja najlepsza wersję.
1
Co jak co ale dzis kibice powinni przybyć w dużej ilości bo godzina oraz fakt że jest niedziela są bardzo dobre. Ale zobaczymy jak to będzie. Ja tam bez zadnego ale bym poszedł gdybym tylko mieszkał w Barcelonie :)
0
W Evertonie śmigał ale tutaj cos mu słabo idzie, oby tylko jego talent nie wygasł bo szkoda byłoby gdyby nagle o nim zrobiło się cicho ( co juz powoli zaczyna się robić) .
0
Bravo-Montoya-Bartra-Mathieu-Alba-Mascherano-Rakitić-Rafinha-Neymar-Suarez-Messi :)
0
Hehe zdjęcie Leo i ta jego mina najlepsze :P
3
A dla Martina nadal miesjca brak. Ma pecha ten chłopak skoro nawet z Levante nie pogra.