Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I dobrze, będzie lepszy meczyk ;)
1
Zubi czuł co sie święci i sie odegrał ;)
1
Nie możemy teraz odpuścić, w takiej formie to co chcemy zdobyc jest w bliskim zasięgu tylko trzeba sie odpowiednio do tego nastawić, a piłkarze napewno to rozumią jaka jest stawka.
9
A Sandro gdzie ? ciągle tylko ten Munir, szkoda.
0
Takie gesty bardzo cieszą :)
4
Dobra wiadomość, byłoby głupota hamowac ich rozwój.
1
Nie cofajmy sie w czasie o kilkanascie lat bez przesady teraz to inaczej działa zupełnie...
0
To dobry obrońca, zdarzyło sie się go kilkanaście razy widziec w akcji jak miałem mecz Porto na kuponie :) Jak tylko chce to niech wybierze Barce ;)
0
Z tym sie nie zgodze ;) Dla mnie sprawa Montoi jest taka że gdyby dostawał więcej szans a nie tak że zagra mecz na odczepne, a potem znowu wylatuje że nawet sie nie łapie na ławę, to i by był ważnym zawodnikiem podstawowego składu, bo sorki ale jest róznica jak ktos gra np. 25 spotkań od początku sezonu a inny 4 ;)
0
No ale skąd ma miec formę skoro on wgl nie gra o to chodzi.
2
Bo sprawdzam strony klubów i się tym interesuję ?
2
Kurna dlaczego zawsze musi być tak że jest cisza, a gdy Barca zacznie sie interesowac danym zawodnikiem to moment inni tak samo sie rzucają. Małpy.
0
Alves gra od początku sezonu praktycznie kazdy mecz, Montoya ile razy zagrał 4 ? więc cudów tu raczej się nie spodziewajcie...
3
No co jak co ale te 5-6 lat to przesada, nie sądze by w wieku 37 lat był taki jak jest teraz. Jeśli klub mu zaoferuje kontrakt na rok i sie zgodzi to spoko, ale jak on sie nie zgodzi bo będzie chciał 3 letni żeby to był jego ostatni wysoki kontrakt, to nie powinni tego robić. Jest 4 innych obrońców na jego pozycje i każdy by wniósł coś do zespołu.
3
Zapewne odejsce Busquetsa jest niemozliwe. Ja za to chciałbym aby Barca zakupiła Pogbe..marzenie ! ale co ja moge sobie chciec :)
1
Hahaha doyebałes :) :D
0
Miejmy nadzieje że w fantastycznej :)
2
Ojejku urazili go tak że sie chyba chłopaczyna z tego nie podniesie...
1
Wszystko byle nie ten cały Undiano...
28
Demichelisa chyba nie upilnował :D
0
Bardzo dobrze niech mają stracha przed Leo :)
1
Jak odejdzie to Adriano, Bartra , Montoya , ...Douglas... równie dobrze mogą grac na tej pozycji, choc biore pod uwagę Adriano, Bartre i Montoye ale jak juz cos to pewnie Adriano by przejał ta rolę. Ale jak będzie o tym sie przekonamy.
0
Jak tylko zagramy tak jak dotychczas to Malaga nie ma czego szukać zapewne w tym meczu ... ;) noo ale zalezy jaki będzie tez skład bo LM z City juz niebawem.
0
Sandro musi zagrac od pierwszej minuty !! :)
2
Dziwie sie po co wgl logo po wewnętrznej stronie ? dziwny pomysł naprawdę..
0
Szkoda tylko że Adriano tak mało gra w zespole ;)
1
Hahah ale mu Kun poustawiał :D Dobree to :D szkoda że Aguero nie gra w FCB :) i David tak samo .. :)
5
Leo wiedział kiedy wrócić, to co teraz robi na boisku jest niesamowite. Oby mu ta forma juz została na dobre :)
0
Oby Barca dała im lekcje gry :) lecz my tez musimy sie pilnowac bo może być róznie jak to w piłce.
0
Świetna wiadomość :) teraz ważne mecze więc będzie nam potrzebny w pełni zdrów.