0

Musimy jutro uzyskac jak najlepszy rezultat aby na Camp Nou byc w dobrej sytuacji.

1

No to niech próbują odebrac, powodzenia ;)

1

Musimy jutro sie pozbierać i zagrac dobre zawody bo inaczej City to wykorzysta i może byc cięzko.

0

No to wiadome że bedzie City grało otwarte spotkanie, bo nie sądze by taki zespoł stawiał autobus :D

1

Heh no Kun to mega napadzior ale lepszy od Leo ? chyba nie ;) ale kto wie co pokaze boisko..

1

Jeśli zagramy tak jak to było w poprzednich spotkaniach przez meczem z Malagą to powinno być dobrze. Tylko trzeba sie dobrze zmotywować na City, bo zawodników to maja światowej klasy a i u siebie beda chcieli sie pewnie pokazać.

0

Dobra takie tematy nie maja sensu bo ciągle jest to samo. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie ;)

0

No to będziemy mieć Adriano, Bartrę, Montoye i Douglasa.

1

Kapitalne uderzenie :) oby jutro strzelał tez nie musi byc koniecznie z wolnego, byle Barca wywiozła dobry wynik :)

0

Szkoda, wielka szkoda tej porażki .. :(

10

No to Luis do roboty, obyś miał jutro patent na obronę City ! :)

0

Tą koszulke z wystawy na pierwszym zdjęciu musze sobie kupic, oczywiście Barcy :)

1

Oby tylko Barca jeszcze miała szanse dorwać Real, ale to będzie już trudne bo była doskonała okazja do tego a Real niestety wygrał :/

0

Heh u nas tez ciepło jest jak na luty :D ale Hiszpania to dopiero oglądałem wczoraj mecz Tenerife-Valladolid to tam na trybunach juz koszulki i spodenki heh :D oby zmiana temperatury nie przeszkodziła naszym w osiągnięciu dobrego rezultatu na rewanz w Barcelonie ! :)

1

Za jeden błąd powiadasz ? no spoko, tylko czego taki nalot na Martina jest gdy popełni jakis bład. I wez ogarnij to co mowisz do mnie.

0

No to mi własnie o to chodzi że moze kupia a zaraz moment sprzedadzą.

34

Adriano zdecydowanie powinien zostać, niech sobie wsadza te 9 mln.

1

Fajny wywiad. Tak się czasami zastanawiam jak sie znam np. takiego Matsa od lat jako bramkarza a mówił że początkowo był napastnikiem , to chciałbym go teraz widziec jakby sobie radził na tej pozycji :)

1

Co drugi Czyhrynski ?

0

No początek sezonu miał koszmarny, ale jak widac wszystko się ułozyło.

0

Niech tylko Barcelonie uda sie kupić Danilo a on niech idzie.

3

Adwokat i sędzia, no niezle. Nikt mu na boisku nie podskoczy bo kazda sprawę wygra;d

0

To będzie piekielnie cięzki mecz...

0

Ciekawe jak teraz Barca zareaguje po porażce z Malagą.

0

Nie zmienie zdania o nim nawet jak Barca wygra LM.

0

Alba zachował się fatalnie.

0

Mógł zaryzykować, zyje się raz.

1

PKP, PKS jeden ciul, jedno autobus i nie do przejścia, drugie długie kolejowe to samo.

0

Cała druzyna zagrała jedną wielka kichę a Malaga precz z taką taktyką, yebane PKP !

0

Dla mnie ta godzina tez jest bez sensu a co dopiero jak przyjdzie zagrac o 12 w niedziele... ale tutaj godzina nie powinna miec nic do rzeczy !!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?