Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Musimy jutro uzyskac jak najlepszy rezultat aby na Camp Nou byc w dobrej sytuacji.
1
No to niech próbują odebrac, powodzenia ;)
1
Musimy jutro sie pozbierać i zagrac dobre zawody bo inaczej City to wykorzysta i może byc cięzko.
0
No to wiadome że bedzie City grało otwarte spotkanie, bo nie sądze by taki zespoł stawiał autobus :D
1
Heh no Kun to mega napadzior ale lepszy od Leo ? chyba nie ;) ale kto wie co pokaze boisko..
1
Jeśli zagramy tak jak to było w poprzednich spotkaniach przez meczem z Malagą to powinno być dobrze. Tylko trzeba sie dobrze zmotywować na City, bo zawodników to maja światowej klasy a i u siebie beda chcieli sie pewnie pokazać.
0
Dobra takie tematy nie maja sensu bo ciągle jest to samo. Każdy ma swoje zdanie na ten temat i niech tak pozostanie ;)
0
No to będziemy mieć Adriano, Bartrę, Montoye i Douglasa.
1
Kapitalne uderzenie :) oby jutro strzelał tez nie musi byc koniecznie z wolnego, byle Barca wywiozła dobry wynik :)
0
Szkoda, wielka szkoda tej porażki .. :(
10
No to Luis do roboty, obyś miał jutro patent na obronę City ! :)
0
Tą koszulke z wystawy na pierwszym zdjęciu musze sobie kupic, oczywiście Barcy :)
1
Oby tylko Barca jeszcze miała szanse dorwać Real, ale to będzie już trudne bo była doskonała okazja do tego a Real niestety wygrał :/
0
Heh u nas tez ciepło jest jak na luty :D ale Hiszpania to dopiero oglądałem wczoraj mecz Tenerife-Valladolid to tam na trybunach juz koszulki i spodenki heh :D oby zmiana temperatury nie przeszkodziła naszym w osiągnięciu dobrego rezultatu na rewanz w Barcelonie ! :)
1
Za jeden błąd powiadasz ? no spoko, tylko czego taki nalot na Martina jest gdy popełni jakis bład. I wez ogarnij to co mowisz do mnie.
0
No to mi własnie o to chodzi że moze kupia a zaraz moment sprzedadzą.
34
Adriano zdecydowanie powinien zostać, niech sobie wsadza te 9 mln.
1
Fajny wywiad. Tak się czasami zastanawiam jak sie znam np. takiego Matsa od lat jako bramkarza a mówił że początkowo był napastnikiem , to chciałbym go teraz widziec jakby sobie radził na tej pozycji :)
1
Co drugi Czyhrynski ?
0
No początek sezonu miał koszmarny, ale jak widac wszystko się ułozyło.
0
Niech tylko Barcelonie uda sie kupić Danilo a on niech idzie.
3
Adwokat i sędzia, no niezle. Nikt mu na boisku nie podskoczy bo kazda sprawę wygra;d
0
To będzie piekielnie cięzki mecz...
0
Ciekawe jak teraz Barca zareaguje po porażce z Malagą.
0
Nie zmienie zdania o nim nawet jak Barca wygra LM.
0
Alba zachował się fatalnie.
0
Mógł zaryzykować, zyje się raz.
1
PKP, PKS jeden ciul, jedno autobus i nie do przejścia, drugie długie kolejowe to samo.
0
Cała druzyna zagrała jedną wielka kichę a Malaga precz z taką taktyką, yebane PKP !
0
Dla mnie ta godzina tez jest bez sensu a co dopiero jak przyjdzie zagrac o 12 w niedziele... ale tutaj godzina nie powinna miec nic do rzeczy !!