Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No w tym sie zgodze z Tobą, ale dac prawie 20 baniek i cały sezon ani razu nie skorzystać.. noo chyba że ostatni mecz sezonu.
0
Ale nie musisz mnie poprawiać, po co ? no pzdr.
1
Za taka kasę jaką dostaje w City to i napewno jest zadowolony z roli zmiennika... ;)
0
To juz nawet nie jest śmieszne, najgorszy transfer jaki może być razem z Douglas.
0
No i co z tego ze tak napisałem ? co świat się wali z tego powodu ? wez ogarnij i nie czepiaj sie byle gów**.
4
Xavi powinien zakończyc kariere w Barcelonie.. przecież kasy napewno ma, po co mu takie zmiany..
0
Przekonamy sie wieczorem. Dla mnie Mascherano jest the best, ale obawiam się o role ŚO z City.
0
Ty wiesz czy będzie, jak przegrasz wybory to różnie moze być. Innemu prezydentowi może sie nie spodobac i zatrudni innego trenera.
0
Tak się składa że każdy mecz Barcy oglądam od 7 lat..
1
Wiem że to tylko przewidywania. Ale oby Mascherano nie grał na obronie.. jest Bartra, Mathieu po co ryzykowac jak City ma przewagę w powietrzu..
0
Yyy sorry ale w takim meczu i z takim przeciwnikiem jak City to Mascherano na ŚO nie jest dobrym wyborem..
0
Brawo !! jesteś genialny za ten tekst !! szacun naprawdę.
0
Może uda się go sprowadzic ale łatwo nie będzie ..
0
Ale wiele się mówiło o jego formie, i na dodatek był odsunięty na ławkę. Tak samo jak pisano o jego odejściu z Barcy.
0
Trzeba będzie liczyć na szczęscie kolejny raz, oby się tylko udało.
0
Dobrze że Ty piszesz same wartościowe rzeczy.
1
No za ciepło to tam nie jest. Ale miejmy nadzieję ze zrobi się dużo cieplej jak po 90 minutach Barca osiągnie swój cel :)
3
Hmm przeciez Milner nie jest jakimś zawodnikiem klasy światowej więc nwm czy to az tak duże wzmocnienie. Ale to ich sprawa już kogo wystawiają.
0
Pogba marzenie !! ale czy do spełnienia ? i co najważniejsze za jaką cenę .. ?
0
City będzie miec przewagę siłową, ale nie tylko to sie liczy na boisku. Trzeba zagrać maksymalnie na 200 % i wyjechać z City z jak najlepszym wynikiem na rewanż w Barcelonie. Damy radę, VeB !
2
Pojedynek Leo-Kun to będzie coś fajnego :) ale oby to Messi był góra razem z resztą drużyny i wyszli z tego zwycięsko :)
0
To po ciul czytasz, proste :D
0
;]
1
Wciąż pozostaje czternaście meczów do rozegrania, a my będziemy szukać możliwości zbliżenia się do lidera.
Była dokonała okazja, w sumie już się zbliżyliśmy i wtedy Barca była zależna sama od siebie.. ale miejmy nadzieje, że Real gdzieś jeszcze zgubi jakieś pkt. choć będzie ciężko jak złapią taką serie jak poprzednią, ale wiara czyni cuda... Veb !
1
- Yaya jest bardzo ważnym zawodnikiem, co pokazywał już w Barcelonie, a w City ujawnił swój wielki potencjał ofensywny.
Ale niestety z Barcy odszedł :(
Heheh Pique to ma poczucie humoru teraz zapytajcie mnie cos po angielsku :D
1
Zapowiada sie cięzki mecz, i właśnie ciekawe jak Barca zagra po porażce z Malagą. Oby na pełnym gazie i pokazała City że z Barcą nie ma żartów.
0
Fakt, dobry tekst Paula. Pamiętam bramke Leo z MU z głowki...
0
Abi co jak co ale takich słow od Cb na temat Leo i jego odejscia bym sie nie spodziewał.
0
Hehe dobre żarty ... ;) i po co nam on ?
1
Leo ostatnie mecz oceny 9 a tu 4,5. Ale cóz Messi to nie robot i nie mozna w kazdym meczu oczekiwac od niego spektakularnych wystepów, to tylko człowiek.