0

Sporo jest takich młodych, zdolnych piłkarzy teraz. Sie zobaczy jak to będzie z nim za jakis czas.

6

Henry w barwach Barcy to były piekne chwile..

2

Szkoda kurde żeby miał siedziec i marnowac swój talent na ławie.. jak w Barcelonie mu nie dane grać to lepiej niech odejdzie tam gdzie będzie regularnie mógł to robić, bo przeciez to sie liczy najbardziej dla piłkarza.

0

Takiego napadziora Barca właśnie potrzebuje :)

43

Xavi ma juz swoje lata więc nie oczekujmy ze bedzie grał tak jak za Pepa.. niestety lata leca i tego sie nie da zatrzymac.. choc Generał to nadal jeden z najlepszych na swojej pozycji na świecie.

1

Spodziewaliście się potknięcia Realu Madryt? Spodziewaliśmy się, że wygramy w Grenadzie. Mamy stratę do lidera. Musimy wygrywać wszystkie mecze i kiedy Real się potknie, wykorzystać to.

Ale już Real się potknął kolejny raz i trzeba teraz to wykorzystac w GD, bo tak to zabrzmiało ze dalej czeka na stracone punkty bo wie z góry że Real wygra w El Classico..

0

Damy radę jestem tego pewien, a dobrze ze teraz mamy takich przeciwników wiec rotacje też powinny przynieśc efekt.

0

Trzeba się dobrze przygotowac by pewnie awansowac bez zadnej przykrej niespodzianki..

0

No teraz to juz niech sobie tam zostanie...

1

30 mln to mnóstwo kasy, ale napewno za niego nie będzie grał taki Munir... Pedro wykazuje sie na boisku ogromnym poświeceniem i za to go lubię. No cóż, zobaczymy co zarząd zdecyduje.

0

Nie no masakra, jak nie urok to sr**** :/

2

No z kim jak z kim ale z nimi było obowiązkiem wygrać.

10

Ależ pieknie się czyta artykuły o tym jak Villarreal zatrzymał Real :D :)

1

Jeśli teraz to spartolimy to będzie masakra, szczęscie nam sprzyja po raz drugi i musimy to wykorzystać !

26

Było wybrac chopie Barce i piękna karierę na Camp Nou. Ale to jego decyzja że wolał się skusić na większą kasę, bo wiadome że w Barcelonie by tyle nie dostał co tam.

3

O prosze Tello hat-trick dla Porto ! Brawo ! :)

0

A jednak Villarreal urwało punkt Realowi ! :)

1

A no to prawda.. prędzej czy pozniej nadejdzie ten moment.. ale narazie Leo ma wiele lat gry na Camp Nou ! :)

2

No bo nie miałem, tylko taki przykład sobie dałem, to wszystko ;)

0

Juz wczoraj to widziałem, triki pozostały jak widac z kariery piłkarza.

0

No bo nie mozna sie poddac i trzeba wlaczyc do samego końca, kiedy tylko jest nadzieja.

0

Wczoraj rozegrał dobry mecz i zaliczył kapitalna interwencję chroniącą Barce przed utrata gola.

2

W tej Niemieckiej to sie ostatnio cuda dzieją z wynikami.. dziś Wilki zmiażdzyły..

2

10 lat w Barcelonie i odchodzi, wyobrażcie sobie Leo że tak robi.. to jest niemozliwe !! Messi tylko Barca :)

1

Alba to bardzo dobre zabezpieczenie lewej obrony Barcy na lata.

0

Nwm co sie dzieje z młodymi... jeszcze dojdzie do tego że spadną :/ oby sie kurde podniesli i zaczeli notowac lepsze wyniki !

0

Masakra jest tego troche .. ;)

35

Młody nie obwiniaj tylko siebie, bo szanowny Alves dał sie objechac jak dziecko jako pierwszy. Napewno wyciągnie z tego wnioski Marc i stanie sie jeszcze lepszym piłkarzem.

14

Masakra szkoda że Villarreal nie zagra pełnym składem, ale może uda im sie zrobić niespodzianke...

1

Nie rozśmieszaj mnie, Ty chyba nie wiesz kto to jest Leo Messi, co zrobił i co robi w tym sezonie dla Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?