Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sporo jest takich młodych, zdolnych piłkarzy teraz. Sie zobaczy jak to będzie z nim za jakis czas.
6
Henry w barwach Barcy to były piekne chwile..
2
Szkoda kurde żeby miał siedziec i marnowac swój talent na ławie.. jak w Barcelonie mu nie dane grać to lepiej niech odejdzie tam gdzie będzie regularnie mógł to robić, bo przeciez to sie liczy najbardziej dla piłkarza.
0
Takiego napadziora Barca właśnie potrzebuje :)
43
Xavi ma juz swoje lata więc nie oczekujmy ze bedzie grał tak jak za Pepa.. niestety lata leca i tego sie nie da zatrzymac.. choc Generał to nadal jeden z najlepszych na swojej pozycji na świecie.
1
Spodziewaliście się potknięcia Realu Madryt? Spodziewaliśmy się, że wygramy w Grenadzie. Mamy stratę do lidera. Musimy wygrywać wszystkie mecze i kiedy Real się potknie, wykorzystać to.
Ale już Real się potknął kolejny raz i trzeba teraz to wykorzystac w GD, bo tak to zabrzmiało ze dalej czeka na stracone punkty bo wie z góry że Real wygra w El Classico..
0
Damy radę jestem tego pewien, a dobrze ze teraz mamy takich przeciwników wiec rotacje też powinny przynieśc efekt.
0
Trzeba się dobrze przygotowac by pewnie awansowac bez zadnej przykrej niespodzianki..
0
No teraz to juz niech sobie tam zostanie...
1
30 mln to mnóstwo kasy, ale napewno za niego nie będzie grał taki Munir... Pedro wykazuje sie na boisku ogromnym poświeceniem i za to go lubię. No cóż, zobaczymy co zarząd zdecyduje.
0
Nie no masakra, jak nie urok to sr**** :/
2
No z kim jak z kim ale z nimi było obowiązkiem wygrać.
10
Ależ pieknie się czyta artykuły o tym jak Villarreal zatrzymał Real :D :)
1
Jeśli teraz to spartolimy to będzie masakra, szczęscie nam sprzyja po raz drugi i musimy to wykorzystać !
26
Było wybrac chopie Barce i piękna karierę na Camp Nou. Ale to jego decyzja że wolał się skusić na większą kasę, bo wiadome że w Barcelonie by tyle nie dostał co tam.
3
O prosze Tello hat-trick dla Porto ! Brawo ! :)
0
A jednak Villarreal urwało punkt Realowi ! :)
1
A no to prawda.. prędzej czy pozniej nadejdzie ten moment.. ale narazie Leo ma wiele lat gry na Camp Nou ! :)
2
No bo nie miałem, tylko taki przykład sobie dałem, to wszystko ;)
0
Juz wczoraj to widziałem, triki pozostały jak widac z kariery piłkarza.
0
No bo nie mozna sie poddac i trzeba wlaczyc do samego końca, kiedy tylko jest nadzieja.
0
Wczoraj rozegrał dobry mecz i zaliczył kapitalna interwencję chroniącą Barce przed utrata gola.
2
W tej Niemieckiej to sie ostatnio cuda dzieją z wynikami.. dziś Wilki zmiażdzyły..
2
10 lat w Barcelonie i odchodzi, wyobrażcie sobie Leo że tak robi.. to jest niemozliwe !! Messi tylko Barca :)
1
Alba to bardzo dobre zabezpieczenie lewej obrony Barcy na lata.
0
Nwm co sie dzieje z młodymi... jeszcze dojdzie do tego że spadną :/ oby sie kurde podniesli i zaczeli notowac lepsze wyniki !
0
Masakra jest tego troche .. ;)
35
Młody nie obwiniaj tylko siebie, bo szanowny Alves dał sie objechac jak dziecko jako pierwszy. Napewno wyciągnie z tego wnioski Marc i stanie sie jeszcze lepszym piłkarzem.
14
Masakra szkoda że Villarreal nie zagra pełnym składem, ale może uda im sie zrobić niespodzianke...
1
Nie rozśmieszaj mnie, Ty chyba nie wiesz kto to jest Leo Messi, co zrobił i co robi w tym sezonie dla Barcy.