8

Mascherano sobie z powodzeniem poradzi przeciez na DP to jego nominalna pozycja, a na obrone mamy Mathieu/Barta, jest dobrze :)

1

Tak jak wczoraj pisałem że pewnie cos z kostką, ważne że tylko tak to sie skończyło.

0

Finał przed nami i wynik niewiadomy choc pewnie Barca wygra, ale za to tym razem to se Real nic nie podniesie :D

1

Bo taka prawda, ważne by zdobyc ten puchar ! :)

0

Będzie jak będzie, poczekamy zobaczymy ;]

0

Teraz tylko wygrać ten wielki finał :)

0

No zobaczymy gdzie i z kim rozegramy ten finał ;)

1

Szkoda tylko ze w jednej sytuacji zachował się wprost fatalnie bo mógł dograc do Messiego lub Suareza a sam zawalił...

0

Ostatnia ciekawostka cieszy najbardziej i jest najważniejsza ! :)

0

Oby to tylko stłuczenie.

0

Nic nie doliczył to cos nowego :D Mamy finał !!!!!!!! VeB !!!!!!!!! :)

0

Neymarr w koncu !!!!!!!

2

Busi na ławce !

1

El Pistolerooooooooo !!!!!!!!

2

Neymar to masakra dzis co robi..

1

Ye ye czerwona :D za Busiego

1

Generale poukładaj tą grę !

0

Villarreal juz nie ma nic do stracenia .. będzie grożnie.

6

Widze ze co niektorzy medycyne robia bo juz nawet wiedza jaka przerwa bedzie :D

1

Za takie cos ku... czerwona !!!!!!!!!

0

ku... chyba złamanie

0

Ja prd cos z kostka ;/

4

Ooo fuck Busquets...

0

Ja pitoleeeeeeeee

2

Neymar jaki samolubb masakra

0

Messi jaka piła.....

2

Brawo Mats !

1

Hehe no to zaraz zmiana :D

2

Villarreal chyba nie sądzi ze to odrobi ? :D

1

Neymar !!! Mamy finał !!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?