Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Mascherano sobie z powodzeniem poradzi przeciez na DP to jego nominalna pozycja, a na obrone mamy Mathieu/Barta, jest dobrze :)
1
Tak jak wczoraj pisałem że pewnie cos z kostką, ważne że tylko tak to sie skończyło.
0
Finał przed nami i wynik niewiadomy choc pewnie Barca wygra, ale za to tym razem to se Real nic nie podniesie :D
1
Bo taka prawda, ważne by zdobyc ten puchar ! :)
0
Będzie jak będzie, poczekamy zobaczymy ;]
0
Teraz tylko wygrać ten wielki finał :)
0
No zobaczymy gdzie i z kim rozegramy ten finał ;)
1
Szkoda tylko ze w jednej sytuacji zachował się wprost fatalnie bo mógł dograc do Messiego lub Suareza a sam zawalił...
0
Ostatnia ciekawostka cieszy najbardziej i jest najważniejsza ! :)
0
Oby to tylko stłuczenie.
0
Nic nie doliczył to cos nowego :D Mamy finał !!!!!!!! VeB !!!!!!!!! :)
0
Neymarr w koncu !!!!!!!
2
Busi na ławce !
1
El Pistolerooooooooo !!!!!!!!
2
Neymar to masakra dzis co robi..
1
Ye ye czerwona :D za Busiego
1
Generale poukładaj tą grę !
0
Villarreal juz nie ma nic do stracenia .. będzie grożnie.
6
Widze ze co niektorzy medycyne robia bo juz nawet wiedza jaka przerwa bedzie :D
1
Za takie cos ku... czerwona !!!!!!!!!
0
ku... chyba złamanie
0
Ja prd cos z kostka ;/
4
Ooo fuck Busquets...
0
Ja pitoleeeeeeeee
2
Neymar jaki samolubb masakra
0
Messi jaka piła.....
2
Brawo Mats !
1
Hehe no to zaraz zmiana :D
2
Villarreal chyba nie sądzi ze to odrobi ? :D
1
Neymar !!! Mamy finał !!!!!!!!!!!!!!