Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A ludzie tu czasem narzekaja bo nie strzelił karnego.. Dla niego nie ma żadnych granic, i pozstaje tylko czekać i się nadal cieszyć co jeszcze nam zaprezentuje :)
0
127 bramek dla Leo patrząc na to jaka ma formę i ile ma lat to dla niego będzie nic... :)
1
Masakra, brak słow to co grają i jak bardzo w kratkę w tym sezonie pomimo takiego składu...
15
Na takie statystyki jak się czyta to aż się morda sama cieszy :)
0
Wszystko nie może trwać wiecznie, i kiedys musi nastapic czas na zmiany..
0
Super trener, Rayo dobrze trafiło że to ich prowadzi. Ciekawe czy po zakonczeniu sezonu zgłosza sie po niego lepsze kluby, oby bo zasługuje na to.
5
Messi to dowali taki rekord bramek i hat-tricków że nikt tego nigdy juz nie ruszy... Ale co się dziwić ma dopiero 27 lat i jeszcze wiele lat gry przed nim na najwyzszym poziomie.
0
Najważniejsze jeszcze będzie GD, to zadecyduje a że w piłce bywa różnie to nic pewnego, choc wiadome na zawsze tylko za Barcą będe ;)
0
Poczekamy na decyzje związku i sie przekonamy.
1
No tak Rayo idzie do ataku, tylko gdyby co mecz grali z takim zespołem jak Barca to nie chciałbym widziec ich statystyki bramek na koniec sezonu :D
1
A wydawało sie po takiej stracie i strzelaniu Ronaldo że nie ma szansy, a tu prosze Leo stanął na wysokości zadania ! :)
2
No własnie Alves ostatnio to już 3 błedy popełnił. Raz to że podał do Bravo jak podał, drugi dał sie objechać jak dziecko przy sytuacji z karnym Bartry, i dzis zupełnie bez sensu złapana czerwona kartka.
1
A ja będe się cieszył jak ten człowiek w końcu odejdzie z FCB ;)
0
No zobaczymy jak to będzie, na dodatek to bezposrednia czerowna kartka.
0
Ale ja mówie o dzisiejszym meczu że ładnie zagrał a nie o całym sezonie...
6
Messi kozak ;) Suarez dzis był zawodnikiem który miał najwięcej sytuacji, co akcja na bramke to jego udział :D
6
Szkoda tylko że Alves popełnił taki błąd, bo i tak by napewno gol padł a on tylko osłabił drużyne i ciul wie jak to bedzie z zawieszeniem ile mu sie dostanie, byle nie 2 mecze...
0
Pique sie rozstrzelał w tym sezonie ! ;)
29
Cos pieknego !!! piękna niedziela !! :)
2
Mamy lidera i go nie oddamy ! VeB ! :)
0
Pięknie Suarez nalazała mu się za dzis to co robi ! :)
0
Suarez i po co ? ja pitole...
1
I tak byłby gol na 99 % wiec nwm po jaką chol*** Alves takie cudo odstawił ...
0
2
0
No to Alvesa nie zobaczymy ww GD..
0
Ja pitole po co to było !!! ;/
0
Ku*** Alves ;/
0
Hhahaha Messi jest Hat- trick !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
No to co Leo hat-trick ? :D
0
Rafa za Magika :) dobry mecz Andresa :)