Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie będzie zobaczyc Yaya na Camp Nou :) byle tylko nie miał dobrego dnia bo kopa to on na bramkę i trzeba pilnowac takich strzałow by było jak najmniej.
0
Będzie cięzko ale Barca jak będzie chciała to może ich nie dopuścic do wielu akcji na boisku. Damy radę !
1
Tu ma rację piłka sprawia psikusa czasami. Trzeba zagrać na pełnych obrotach i pewnie awansować.
2
Ale konkretny tydzien się szykuje :) Cele ? awansować z City do dalszej fazy a pózniej na Camp Nou rozpracowac Real i 3 pkt !! VeB !
14
Haha Ronaldo się wkurza bo co inni nie moga strzelac tylko on ? Ma pecha :) Messi w 100 % zasługuje na to wyróznienie to co robi od początku 2015 roku. Zlatan niezle dowalił :P
1
To się nazywa podejście do pracy, brawo Panowie.
1
To jest nasz Ney ? :D masakra ale człowiek sie zmienia.. :D
0
To juz wolę Bartre niz Mathieu. Przeciez on ze swoja zwrotnościa nie wyrabiał totalnie w ostatnie GD.. a w ataku Realu ma kto straszyc rajdami..
0
Powiem tak, zajebiście będzie jak Leo cos strzeli ale rekordy trzeba na drugie miejsce odstawić, najważniejszy jest awans !!
0
No też się zgadzam z tym, ale to nie my decydujemy.. ;)
1
Liczymy na Ciebie dalej Messi mistrzu ! :)
0
Tez chciałbym to wiedziec :D
0
Leo ma już rozkład na 11 kolejek, strzelic 18 bramek :P
11
Leo tylko zwiedza sobie i poluje :P
1
Bartra będzie w przyszłości dzielił i rządził w defensywie Barcy, jestem pewien ;)
1
No to niech szybko powróci do zdrowia by nie musiał w tym chodzić za długo ;)
1
Dobrze Ney mysli :P
14
No to zyczyć tylko kolejnych 300 ale w Barcy :) a zdjęcie genialne :D
0
I patrzcie jaka ta piłka jest nieprzewidywalana, przedostatni zespół w tabeli wygrywa z naszpikowana gwiazdami w ataku/pomocy City. Oby tylko z Barcą nie złapali lotów.
0
Trzymać lidera Barca i nie oddać go juz do końca ! :)
0
Z tym sie jak najbardziej zgadzam ;)
4
To że maja niesamowita pake i dziś przegrali z Burnley to nie znaczy ze w rewaznu będzie łatwo nawet na Camp Nou..
13
Na City i Real musza być w pełni formy, nie mozemy tego zawalić !
2
Bardzo go lubie, szkoda tylko że mało gra no ale tak to już jest.. ;)
1
To była zapewne jedna z niewielu okazji w których pograsz na boisku. Teraz juz nadszedł kluczowy moment sezonu więc pewnie cięzko będzie o minuty na boisku.
0
Byle tylko teraz to El Clasico wygrac i pokazać magie Camp Nou :)
0
Rafa dostaje coraz to więcej szans na grę i bardzo mnie to cieszy :)
8
Ale następny tydzień się zapowiada.. dwa jakże decydujące mecze niczym finały LM.
0
Pięknie Leo, król na pierwszym miejscu :)
0
Brawo Generale ! :) oby pozostał jeszcze na kolejny sezon :)