0

Fajnie będzie zobaczyc Yaya na Camp Nou :) byle tylko nie miał dobrego dnia bo kopa to on na bramkę i trzeba pilnowac takich strzałow by było jak najmniej.

0

Będzie cięzko ale Barca jak będzie chciała to może ich nie dopuścic do wielu akcji na boisku. Damy radę !

1

Tu ma rację piłka sprawia psikusa czasami. Trzeba zagrać na pełnych obrotach i pewnie awansować.

2

Ale konkretny tydzien się szykuje :) Cele ? awansować z City do dalszej fazy a pózniej na Camp Nou rozpracowac Real i 3 pkt !! VeB !

14

Haha Ronaldo się wkurza bo co inni nie moga strzelac tylko on ? Ma pecha :) Messi w 100 % zasługuje na to wyróznienie to co robi od początku 2015 roku. Zlatan niezle dowalił :P

1

To się nazywa podejście do pracy, brawo Panowie.

1

To jest nasz Ney ? :D masakra ale człowiek sie zmienia.. :D

0

To juz wolę Bartre niz Mathieu. Przeciez on ze swoja zwrotnościa nie wyrabiał totalnie w ostatnie GD.. a w ataku Realu ma kto straszyc rajdami..

0

Powiem tak, zajebiście będzie jak Leo cos strzeli ale rekordy trzeba na drugie miejsce odstawić, najważniejszy jest awans !!

0

No też się zgadzam z tym, ale to nie my decydujemy.. ;)

1

Liczymy na Ciebie dalej Messi mistrzu ! :)

0

Tez chciałbym to wiedziec :D

0

Leo ma już rozkład na 11 kolejek, strzelic 18 bramek :P

11

Leo tylko zwiedza sobie i poluje :P

1

Bartra będzie w przyszłości dzielił i rządził w defensywie Barcy, jestem pewien ;)

1

No to niech szybko powróci do zdrowia by nie musiał w tym chodzić za długo ;)

1

Dobrze Ney mysli :P

14

No to zyczyć tylko kolejnych 300 ale w Barcy :) a zdjęcie genialne :D

0

I patrzcie jaka ta piłka jest nieprzewidywalana, przedostatni zespół w tabeli wygrywa z naszpikowana gwiazdami w ataku/pomocy City. Oby tylko z Barcą nie złapali lotów.

0

Trzymać lidera Barca i nie oddać go juz do końca ! :)

0

Z tym sie jak najbardziej zgadzam ;)

4

To że maja niesamowita pake i dziś przegrali z Burnley to nie znaczy ze w rewaznu będzie łatwo nawet na Camp Nou..

13

Na City i Real musza być w pełni formy, nie mozemy tego zawalić !

2

Bardzo go lubie, szkoda tylko że mało gra no ale tak to już jest.. ;)

1

To była zapewne jedna z niewielu okazji w których pograsz na boisku. Teraz juz nadszedł kluczowy moment sezonu więc pewnie cięzko będzie o minuty na boisku.

0

Byle tylko teraz to El Clasico wygrac i pokazać magie Camp Nou :)

0

Rafa dostaje coraz to więcej szans na grę i bardzo mnie to cieszy :)

8

Ale następny tydzień się zapowiada.. dwa jakże decydujące mecze niczym finały LM.

0

Pięknie Leo, król na pierwszym miejscu :)

0

Brawo Generale ! :) oby pozostał jeszcze na kolejny sezon :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?