0

Pierwszy raz słysze jego nazwisko.. no ale nie interesuje się az tak bardzo Bundesliga więc nic dziwnego.

5

Real kryzysik przed GD, dobrze :) Wcale sie nie dziwie że Perez myśli o sprzedazy Ronaldo, tylko że jak on odejdzie to będzie tak jak w złotym okresie Barcy za Pepa ;) Ale to mnie najmniej obchodzi ;)

0

Trzeba przyznać że odkąd Braida to zrobiło się głośno w mediach o możliwych transferach. Costa w Barcelonie ? sam nwm co o tym myśleć...

3

Zapewne zarządowi nie maluje się to że Alves chce kontrakt na 2-3 lata, na dodatek za grosze by tego nie przedłużył, więc i to by kosztowało. Jak mu nie odpowiada na rok to jest Adriano, Montoya, Bartra, Douglas. Poradzi sobie Barca.

1

Mam nadzieję ze tak sie stanie, a ludzie dobrze chca jak widać :)

4

Ale ten czas zapitala, olaboga... te słynne Leo długie włosy, znak rozpoznawczy !

0

Tu musze przyznac Bartomeu racje, szacunek do takiego klubu jak Barca musi być, a ona bredzi trzy po trzy.

0

No no Marc teraz będzie miał dodatkowe zadanie niz tylko obrona na boisku :)

1

Plan: wrócic bez kontuzji ! :)

0

Jak ograniczy szlugi to pewnie da .. hehe żarcik ;)

1

Off top:
"Maurizio Zamparini, prezes US Palermo, uważa, że Paulo Dybala ma wszystko, co potrzeba, aby osiągnąć poziom swojego wielkiego rodaka z FC Barcelona, czyli Lionela Messiego " - "Dla mnie, Dybala, jest Messim przyszłości" - powiedział Zamparini.

Heh no nwm co on bierze.. poziomu Leo nikt nie dorówna a co więcej nie pobije jego rekordów.. ;)

3

No to lipa po całosci. Na Eibar nie ryzykowac tylko dac Sampera on w pełni wystarczy, a Mascherano niech sie szykuje na Real.

0

Masakra :D Leo strzelił 18 bramek a Ronaldo tylko 5 :P co do bramki to Aduriz :P

0

No to pechowy sędzia dla nas się trafił. Oby tym razem to Barca było górą !

1

Zobaczymy czy na koniec sezonu będziemy miec jakies trofea, bo jeszcze się im plany moga zmienić. Choć tryplet jest jak najbardziej w zasięgu ręki.

1

Tylko szkoda że o Martino się tak nie uwazało i został wywalony po jednym sezonie.. ale cóż życie..

5

Może się i mylę, ale myślę że gdyby Suarez grał od początku sezonu bez tej przerwy, to dorównał by jeszcze Leo i Ronaldo w klasyfikacji strzelców ;)

1

Oby Martino udało się zdobyc z Argentyną MŚ bo to bardzo dobry trener, tylko za mało czasu dostał w Barcelonie.. mogli mu dać jeszcze jeden sezon. Szkoda.

17

Rafa to będzie godny następca w środku pola :)

23

To jest bardzo dobra opcja dla Munira, nabierze doświadczenia i będzie miał dużo więcej minut niz w Barcelonie, bo tutaj nie ma szans ze sobie pogra jak narazie.

4

Co za dziwna baba jak pitole, masakra.. niech nie ogląda ma problem !

0

Leo zapewne zawsze będzie wykonywał karne bo to jego działka a 80 % to nie jest az tak zle.

0

I juz jutro beda nowe doniesienia jak to Messi je pizze i potem przyczyna głowna wymioty na boisku :P

4

Oj Suarez zasłuzył, chyba najlepszy mecz tego sezonu :)

0

Szkoda go bo jest niesamowicie waleczny na boisku, ale przy takim układzie w ataku to sobie napewno nie pogra..

3

No to Pogba działaj tam w Juve ze chcesz odejsc, a Barca brać sie do roboty i ściągnąć go na Camp Nou ! ;)

0

Nie ma mowy Messi tylko FC BARCELONA !!

2

No z Eibar to powinniśmy sobie poradzic bez problemu i to nawet w takiej sytuacji. Samper mógłby zagrać na DP, spokojnie by sobie poradził.

2

Suarez dopiero zaczyna wpadać na pełne obroty więc się jeszcze powiększy :D

0

Hehe no to masz niezłe wizje :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?