Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pierwszy raz słysze jego nazwisko.. no ale nie interesuje się az tak bardzo Bundesliga więc nic dziwnego.
5
Real kryzysik przed GD, dobrze :) Wcale sie nie dziwie że Perez myśli o sprzedazy Ronaldo, tylko że jak on odejdzie to będzie tak jak w złotym okresie Barcy za Pepa ;) Ale to mnie najmniej obchodzi ;)
0
Trzeba przyznać że odkąd Braida to zrobiło się głośno w mediach o możliwych transferach. Costa w Barcelonie ? sam nwm co o tym myśleć...
3
Zapewne zarządowi nie maluje się to że Alves chce kontrakt na 2-3 lata, na dodatek za grosze by tego nie przedłużył, więc i to by kosztowało. Jak mu nie odpowiada na rok to jest Adriano, Montoya, Bartra, Douglas. Poradzi sobie Barca.
1
Mam nadzieję ze tak sie stanie, a ludzie dobrze chca jak widać :)
4
Ale ten czas zapitala, olaboga... te słynne Leo długie włosy, znak rozpoznawczy !
0
Tu musze przyznac Bartomeu racje, szacunek do takiego klubu jak Barca musi być, a ona bredzi trzy po trzy.
0
No no Marc teraz będzie miał dodatkowe zadanie niz tylko obrona na boisku :)
1
Plan: wrócic bez kontuzji ! :)
0
Jak ograniczy szlugi to pewnie da .. hehe żarcik ;)
1
Off top:
"Maurizio Zamparini, prezes US Palermo, uważa, że Paulo Dybala ma wszystko, co potrzeba, aby osiągnąć poziom swojego wielkiego rodaka z FC Barcelona, czyli Lionela Messiego " - "Dla mnie, Dybala, jest Messim przyszłości" - powiedział Zamparini.
Heh no nwm co on bierze.. poziomu Leo nikt nie dorówna a co więcej nie pobije jego rekordów.. ;)
3
No to lipa po całosci. Na Eibar nie ryzykowac tylko dac Sampera on w pełni wystarczy, a Mascherano niech sie szykuje na Real.
0
Masakra :D Leo strzelił 18 bramek a Ronaldo tylko 5 :P co do bramki to Aduriz :P
0
No to pechowy sędzia dla nas się trafił. Oby tym razem to Barca było górą !
1
Zobaczymy czy na koniec sezonu będziemy miec jakies trofea, bo jeszcze się im plany moga zmienić. Choć tryplet jest jak najbardziej w zasięgu ręki.
1
Tylko szkoda że o Martino się tak nie uwazało i został wywalony po jednym sezonie.. ale cóż życie..
5
Może się i mylę, ale myślę że gdyby Suarez grał od początku sezonu bez tej przerwy, to dorównał by jeszcze Leo i Ronaldo w klasyfikacji strzelców ;)
1
Oby Martino udało się zdobyc z Argentyną MŚ bo to bardzo dobry trener, tylko za mało czasu dostał w Barcelonie.. mogli mu dać jeszcze jeden sezon. Szkoda.
17
Rafa to będzie godny następca w środku pola :)
23
To jest bardzo dobra opcja dla Munira, nabierze doświadczenia i będzie miał dużo więcej minut niz w Barcelonie, bo tutaj nie ma szans ze sobie pogra jak narazie.
4
Co za dziwna baba jak pitole, masakra.. niech nie ogląda ma problem !
0
Leo zapewne zawsze będzie wykonywał karne bo to jego działka a 80 % to nie jest az tak zle.
0
I juz jutro beda nowe doniesienia jak to Messi je pizze i potem przyczyna głowna wymioty na boisku :P
4
Oj Suarez zasłuzył, chyba najlepszy mecz tego sezonu :)
0
Szkoda go bo jest niesamowicie waleczny na boisku, ale przy takim układzie w ataku to sobie napewno nie pogra..
3
No to Pogba działaj tam w Juve ze chcesz odejsc, a Barca brać sie do roboty i ściągnąć go na Camp Nou ! ;)
0
Nie ma mowy Messi tylko FC BARCELONA !!
2
No z Eibar to powinniśmy sobie poradzic bez problemu i to nawet w takiej sytuacji. Samper mógłby zagrać na DP, spokojnie by sobie poradził.
2
Suarez dopiero zaczyna wpadać na pełne obroty więc się jeszcze powiększy :D
0
Hehe no to masz niezłe wizje :D