0

4-0 !! Messii ! :)

3

Hhahaha 2-0 było, Messi nie strzela karnego, powtórka a ludzie piszą na innych stronach ze jak Lessi nie moze to sedzia pomoze jak zawsze hahaha, przeciez 2-0 i tak juz było po meczu co innego gdyby to miał byc gol na 1-0 :D żałosne :D

0

tak :)

0

Hahah Alba sie wykartkował :D

2

Hahah ale bramkarz drugi raz go wyczuł :D

0

Leo Messi i 3-0 !! mamy lidera !!! ale fart :D

1

Powtórka :D

0

Nie no masakra jakaś....

0

Karny :D

3

Waka Waka Pique !! :)

2

Trzeba strzelic kolejna bramkę bo może być zle przez jakis błąd...

7

Ładnie dziś Iniesta gra

0

Musimy strzelic na 2-0 bo to 1-0 to takie na granicy z ryzykiem, jeden błąd i moze byc złe.

0

Ooo masakra Leo :D

0

Noo nareszcie :D

0

Suarez ma dzis w ciul sytuacji bramkowych ;)

0

Ajajaja szkoda....

1

Yeaa El Pistolero !!!!!!!!

0

Tak musiałem.

1

Ja nawet jak bedę wzywany na obiad w czasie meczu to pitole to wole głodowac niz mecz Barcy choc minute opuścic :)

2

No ale na głownej jak zawsze to brak :) ale co tam ważne ze wiemy choc :)

14

Redakcja juz chyba pije bo jak zawsze składy podane godzine nawet przed meczem tak teraz 10 minut i cisza :D ale niech piją na zdrowie im ! :D

0

Juz dawno był podany.

0

Już mnie ciary dopadły jak to słucham i że po meczu możmey być liderami i ten hymn na koniec !! :)

0

Skład juz podany godzine temu...
Sorki miało byc wyżej ;)

1

Spacje dawaj i nie potrzeba Ci pisac 15 znaków...

3

Dobrze Leo taka prawda tylko wygrana się liczy i ponownie lider Wielkiej Barcy !

0

Prowadzić 1-2 i przegrać 3-2 w takim czasie ehh maja oni pecha... :/

0

Tyle złych rzeczy naczytalismy sie o Barcelonie, teraz role sie odwróciły :) VeB ! :)

1

Jak jutro nie wygramy i damy ciała ( tfu ! ) to będzie to porażka gorsza niz przegrany finał LM. Dlatego tylko 3 pkt wchodza w grę i odzyskanie pozycji lidera ! VeB !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?