Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
4-0 !! Messii ! :)
3
Hhahaha 2-0 było, Messi nie strzela karnego, powtórka a ludzie piszą na innych stronach ze jak Lessi nie moze to sedzia pomoze jak zawsze hahaha, przeciez 2-0 i tak juz było po meczu co innego gdyby to miał byc gol na 1-0 :D żałosne :D
0
tak :)
0
Hahah Alba sie wykartkował :D
2
Hahah ale bramkarz drugi raz go wyczuł :D
0
Leo Messi i 3-0 !! mamy lidera !!! ale fart :D
1
Powtórka :D
0
Nie no masakra jakaś....
0
Karny :D
3
Waka Waka Pique !! :)
2
Trzeba strzelic kolejna bramkę bo może być zle przez jakis błąd...
7
Ładnie dziś Iniesta gra
0
Musimy strzelic na 2-0 bo to 1-0 to takie na granicy z ryzykiem, jeden błąd i moze byc złe.
0
Ooo masakra Leo :D
0
Noo nareszcie :D
0
Suarez ma dzis w ciul sytuacji bramkowych ;)
0
Ajajaja szkoda....
1
Yeaa El Pistolero !!!!!!!!
0
Tak musiałem.
1
Ja nawet jak bedę wzywany na obiad w czasie meczu to pitole to wole głodowac niz mecz Barcy choc minute opuścic :)
2
No ale na głownej jak zawsze to brak :) ale co tam ważne ze wiemy choc :)
14
Redakcja juz chyba pije bo jak zawsze składy podane godzine nawet przed meczem tak teraz 10 minut i cisza :D ale niech piją na zdrowie im ! :D
0
Juz dawno był podany.
0
Już mnie ciary dopadły jak to słucham i że po meczu możmey być liderami i ten hymn na koniec !! :)
0
Skład juz podany godzine temu...
Sorki miało byc wyżej ;)
1
Spacje dawaj i nie potrzeba Ci pisac 15 znaków...
3
Dobrze Leo taka prawda tylko wygrana się liczy i ponownie lider Wielkiej Barcy !
0
Prowadzić 1-2 i przegrać 3-2 w takim czasie ehh maja oni pecha... :/
0
Tyle złych rzeczy naczytalismy sie o Barcelonie, teraz role sie odwróciły :) VeB ! :)
1
Jak jutro nie wygramy i damy ciała ( tfu ! ) to będzie to porażka gorsza niz przegrany finał LM. Dlatego tylko 3 pkt wchodza w grę i odzyskanie pozycji lidera ! VeB !