Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
I to się może podobać a nie autobus i liczyć na farta z kontry..
0
No to tylko życzyć mu upolowania sporej ilości bramek :P
0
Bardzo dobrze mu tak !
0
Dokładnie, dobrze mówisz !
2
Bardzo dobry artykuł. Co do Neymara zgadzam się przyda mu sie ławka bo ostatnio to spuścił z tonu i momentami za dużo tej " braziliany " że tak powiem, tak jak ostatnio zachował się samolubnie. Fajnie opisana sytuacja Bartry i Mathieu która ukazuje jak " ważny " był transfer Francuza i ile Barca na niego dała.. heh śmieszne jest to ile po drodze było dużo lepszych piłkarzy a zakończyło sie na Mathieu.. ;)
0
Nawet zespoły z La Liga ustawiają mecze, no masakra..
0
Tylko Munir i Munir.. gdzie są inni na choćby taki trening ? Sandro ? Adama ?
2
Myślę że to dobry pomysł, skoro Real szuka wymówek to niech Valencia to organizuje ;)
10
Przeciwnicy juz proszą na kolanach by Leo nie strzelał gola :D
2
Zeby czasem jeszcze nie było tak że ten jeden mecz będzie dla nich gorszy niż 2.. ;)
0
Oho czyżby to koniec Ronaldo w Realu skoro sam Perez tak rozmyśla ? o ile to prawda wgl jest.
0
No powiem Ci że ja też własnie się zastanawiałem o co biega jak zobaczyłem tylko usunięte komentarze :D
3
A jednak Neymar wyprzedził Pedro, no ale z drugiej strony praktycznie mało gra by z nim rywalizowac;)
1
Neymar to bardzo ważne ogniwo rep. Brazylli więc nic dziwnego ze został powołany.
1
Luis złapał odpowiednia formę ;)
0
Wywieranie na Barcelonie tego by Barca większa kase wyłozyła na kontrakt ...
7
Oby udało się zrealizowac te wszystkie pozostałe cele, łacznie z wymiana zarządu.
0
Widocznie musiał go czymś zdecydowanie wkurzyc, bez powodu napewno by do tego nie doszło.
0
Cięzki finał się zapowiada, ale nie takie mecze Barca wygrywała ;)
0
Hah nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Mi chodzi o Puchar Krola ze go nie podniesie w tym sezonie ;]
0
Nie to nie , łaski bez na Camp Nou tez to mozna rozegrać, byle zdobyć puchar ;]
0
Nie nic nie powiem już, a że nie lubie ciągnać takich dyskusji to kończe ten temat. Pzdr.
0
Kolejny... masakra poziom tutaj co niektorych.
1
Nie rozsmieszaj mnie człowieku, nie napisałem jasnej diagnozy bo nie bawie sie tutaj w lekarza tylko że możliwe ze cos z kostką...
0
No tak przecież to tylko nieszczesliwy przypadek według niego a mogł Busquets miec nawet złamanie...
6
Hahah beka :D a niech spadaja na drzewo ze swoim Bernabeu, żal im du** sciska że to nie oni sa w finale ;)
9
"Najważniejsze jest to, że zagramy w finale, mniej ważne, gdzie się on odbędzie. "
Dokładnie Magik ! :)
0
Hhahahaha no co za .... ! tylko się kompromituje, niech się cieszy że za Busiego nie wyleciał, żal i tyle !
0
Heh świetnie uchwycone zdjęcie na pierwszej okładce ;)
3
No to teraz tylko dopiąć swego i zdobyć ten puchar na który tak zapracował cały zespoł :)