13

I to się może podobać a nie autobus i liczyć na farta z kontry..

0

No to tylko życzyć mu upolowania sporej ilości bramek :P

0

Bardzo dobrze mu tak !

0

Dokładnie, dobrze mówisz !

2

Bardzo dobry artykuł. Co do Neymara zgadzam się przyda mu sie ławka bo ostatnio to spuścił z tonu i momentami za dużo tej " braziliany " że tak powiem, tak jak ostatnio zachował się samolubnie. Fajnie opisana sytuacja Bartry i Mathieu która ukazuje jak " ważny " był transfer Francuza i ile Barca na niego dała.. heh śmieszne jest to ile po drodze było dużo lepszych piłkarzy a zakończyło sie na Mathieu.. ;)

0

Nawet zespoły z La Liga ustawiają mecze, no masakra..

0

Tylko Munir i Munir.. gdzie są inni na choćby taki trening ? Sandro ? Adama ?

2

Myślę że to dobry pomysł, skoro Real szuka wymówek to niech Valencia to organizuje ;)

10

Przeciwnicy juz proszą na kolanach by Leo nie strzelał gola :D

2

Zeby czasem jeszcze nie było tak że ten jeden mecz będzie dla nich gorszy niż 2.. ;)

0

Oho czyżby to koniec Ronaldo w Realu skoro sam Perez tak rozmyśla ? o ile to prawda wgl jest.

0

No powiem Ci że ja też własnie się zastanawiałem o co biega jak zobaczyłem tylko usunięte komentarze :D

3

A jednak Neymar wyprzedził Pedro, no ale z drugiej strony praktycznie mało gra by z nim rywalizowac;)

1

Neymar to bardzo ważne ogniwo rep. Brazylli więc nic dziwnego ze został powołany.

1

Luis złapał odpowiednia formę ;)

0

Wywieranie na Barcelonie tego by Barca większa kase wyłozyła na kontrakt ...

7

Oby udało się zrealizowac te wszystkie pozostałe cele, łacznie z wymiana zarządu.

0

Widocznie musiał go czymś zdecydowanie wkurzyc, bez powodu napewno by do tego nie doszło.

0

Cięzki finał się zapowiada, ale nie takie mecze Barca wygrywała ;)

0

Hah nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Mi chodzi o Puchar Krola ze go nie podniesie w tym sezonie ;]

0

Nie to nie , łaski bez na Camp Nou tez to mozna rozegrać, byle zdobyć puchar ;]

0

Nie nic nie powiem już, a że nie lubie ciągnać takich dyskusji to kończe ten temat. Pzdr.

0

Kolejny... masakra poziom tutaj co niektorych.

1

Nie rozsmieszaj mnie człowieku, nie napisałem jasnej diagnozy bo nie bawie sie tutaj w lekarza tylko że możliwe ze cos z kostką...

0

No tak przecież to tylko nieszczesliwy przypadek według niego a mogł Busquets miec nawet złamanie...

6

Hahah beka :D a niech spadaja na drzewo ze swoim Bernabeu, żal im du** sciska że to nie oni sa w finale ;)

9

"Najważniejsze jest to, że zagramy w finale, mniej ważne, gdzie się on odbędzie. "

Dokładnie Magik ! :)

0

Hhahahaha no co za .... ! tylko się kompromituje, niech się cieszy że za Busiego nie wyleciał, żal i tyle !

0

Heh świetnie uchwycone zdjęcie na pierwszej okładce ;)

3

No to teraz tylko dopiąć swego i zdobyć ten puchar na który tak zapracował cały zespoł :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?