Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie bądz taki pewny bo akurat w GD moze sie wszystko zmienic i Barca moze miec defensywe nie do przejscia i Real wielkie gó*** może wtedy zrobić za przeproszeniem.
2
Hhaha Pique juz gotowy jak widac :D
0
Mam tylko nadzieje że zostawia jakies pociski na jutro na bramkę i nie wystrzelaja dzis wszystkiego w nocy ;) :D
4
Ronaldo: Niemozliwe !
Bale: A jednak...
1
Cos pieknego byle jutro tylko wygrac !! :)
0
Widzę że Bilbao odwaliło zajebista robotę ! brawo jutro wygrac i mamy lidera !!!! :)
0
Piękna inicjatywa :)
2
Super wywiad. To prawda trzeba miec do niego ogromny szacunek bo chłop odwala dobra robotę z takim zespołem jak Rayo. Myślę ze spokojnie się utrzymaja w lidze.
0
A ja juz nawet nwm ile jestem. heh i zaraz bedzie komentarz usunięty :)
5
Jutro najlepiej będzie jak Mascherano zagra na DP, a Bartra na obronie. No ale to Enrique zdecyduje, ja sobie moge mówić ;P
0
Oj i jutro się szykuje chyba wysoki wynik z Rayo. Trzeba zagrać piekny mecz z wysokim wynikiem dla kibiców :)
0
Mają zycie, oj mają... ;)
0
Niezła ta kobitka na zdjęciu :P
0
Alba do Leo - " Posuń się " - Messi - nie ma miejsca :P
6
Tylko niech się czasem nie wystrzelaja dziś w nocy, na jutro dla kibiców musi zostać kilka bramek by mieli co oglądać :D
0
Dziwnie sie będzie przyzwyczaić nawet do tego jednego meczu o 12 heh :) ale ważne że Barca gra ! VeB :)
1
Ile ja bym dał oczywiście oprócz zakupu biletu by tam być.. nawet tutaj gdzie jest kamera która wszystko ukazuje .. :) no oby jutro ponad 80 tys przybyło :)
0
O prosze to u Leo sie rodzinka powiększy, nawet nie wiedziałem ;) hmm co do Pogby 200 mln ? chyba sobie żartują..
1
Tylko sie mówi... ;)
0
Oo własnie dobrze ze mi przypomniałes, masz racje..
0
Uuu sędzia z Madrytu, może być ciekawie..
0
Jak myslicie, pewnie padnie ostatecznie na Valencie ?
2
Co to się teraz dzieje w piłce, kluby które tak niedawno były na szczycie i nie było na nich mocnych dzis gdzieś z dala od lidera.. Arsenal, Inter, Liverpool, United.. i to nie kryzys że tylko jeden sezon. No zobaczymy jak to będzie z Pedro, bo narazie to tylko plotki, konkretów brak.
0
Fajnie że Suarez złapał formę, wyczuł ten moment kiedy będzie najbardziej potrzebny drużynie ;)
8
Data urodzenia:
20.01.2002
Ludzie co tu dużo mówić...13 lat..
3
Zgadza sie 6 ;)
4
A tymczasem Tello na 1-0 dla Porto z Bragą ;)
1
Za to Munir jest lepszy.
1
Tak z pewnościa na boisku.
3
To juz nawet nie jest śmieszne. Ciągle tylko on, a Adama robi duzo więcej od niego lub Sandro.