1

Nie bądz taki pewny bo akurat w GD moze sie wszystko zmienic i Barca moze miec defensywe nie do przejscia i Real wielkie gó*** może wtedy zrobić za przeproszeniem.

2

Hhaha Pique juz gotowy jak widac :D

0

Mam tylko nadzieje że zostawia jakies pociski na jutro na bramkę i nie wystrzelaja dzis wszystkiego w nocy ;) :D

4

Ronaldo: Niemozliwe !
Bale: A jednak...

1

Cos pieknego byle jutro tylko wygrac !! :)

0

Widzę że Bilbao odwaliło zajebista robotę ! brawo jutro wygrac i mamy lidera !!!! :)

0

Piękna inicjatywa :)

2

Super wywiad. To prawda trzeba miec do niego ogromny szacunek bo chłop odwala dobra robotę z takim zespołem jak Rayo. Myślę ze spokojnie się utrzymaja w lidze.

0

A ja juz nawet nwm ile jestem. heh i zaraz bedzie komentarz usunięty :)

5

Jutro najlepiej będzie jak Mascherano zagra na DP, a Bartra na obronie. No ale to Enrique zdecyduje, ja sobie moge mówić ;P

0

Oj i jutro się szykuje chyba wysoki wynik z Rayo. Trzeba zagrać piekny mecz z wysokim wynikiem dla kibiców :)

0

Mają zycie, oj mają... ;)

0

Niezła ta kobitka na zdjęciu :P

0

Alba do Leo - " Posuń się " - Messi - nie ma miejsca :P

6

Tylko niech się czasem nie wystrzelaja dziś w nocy, na jutro dla kibiców musi zostać kilka bramek by mieli co oglądać :D

0

Dziwnie sie będzie przyzwyczaić nawet do tego jednego meczu o 12 heh :) ale ważne że Barca gra ! VeB :)

1

Ile ja bym dał oczywiście oprócz zakupu biletu by tam być.. nawet tutaj gdzie jest kamera która wszystko ukazuje .. :) no oby jutro ponad 80 tys przybyło :)

0

O prosze to u Leo sie rodzinka powiększy, nawet nie wiedziałem ;) hmm co do Pogby 200 mln ? chyba sobie żartują..

1

Tylko sie mówi... ;)

0

Oo własnie dobrze ze mi przypomniałes, masz racje..

0

Uuu sędzia z Madrytu, może być ciekawie..

0

Jak myslicie, pewnie padnie ostatecznie na Valencie ?

2

Co to się teraz dzieje w piłce, kluby które tak niedawno były na szczycie i nie było na nich mocnych dzis gdzieś z dala od lidera.. Arsenal, Inter, Liverpool, United.. i to nie kryzys że tylko jeden sezon. No zobaczymy jak to będzie z Pedro, bo narazie to tylko plotki, konkretów brak.

0

Fajnie że Suarez złapał formę, wyczuł ten moment kiedy będzie najbardziej potrzebny drużynie ;)

8

Data urodzenia:
20.01.2002

Ludzie co tu dużo mówić...13 lat..

3

Zgadza sie 6 ;)

4

A tymczasem Tello na 1-0 dla Porto z Bragą ;)

1

Za to Munir jest lepszy.

1

Tak z pewnościa na boisku.

3

To juz nawet nie jest śmieszne. Ciągle tylko on, a Adama robi duzo więcej od niego lub Sandro.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?