Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I git plan wykonany 3 pkt zdobyte, VeB ! :)
0
A tymczasem City wdupia z Burnley 1-0 :D
0
Oooo fuck zawał poprzeczka
2
Bussiego ? Iniete ? Rakiticz ? sorry nie znam.
1
Neymar focha strzelił taka mina .. ;)
7
Z laczka :D
0
Ja nie mówie ze jest zły w całym sezonie, tylko ostatnio spuscił z tonu.
1
Nie jednego tylko ostatnie wystepy.
2
Oby tylko z City i Realem Neymar się ogarnął.
12
Neymar zupełnie bez formy...
7
32-30 !!
0
Leo jaki szczupak :D
0
Messi goolll :)
2
Tak czułem ze bedzie deszcz bo te chmury były okropne :D
0
Achh ta bramka Alexisa z Realem ... :)
0
" lepszy "
2
No to Messi otwiera wynik i mamy 0-1 ! :)
1
Karnyyyyyyyyyyy
2
Z takim Eibar to jak na 30 minute słabiutko to wygląda..
0
Mały klub to mały stadion :)
3
No to jazda po 3 pkt !
17
Fajny wywiad. Oby udało się zdobyc potrójną koronę.
0
A dlaczego ma to zrobic Real a nie Barca ? dla mnie liczy sie tylko FCB !
3
Barca nie może zlekceważyć Eibar i musi zagrać na 200 % by czasem nie sprawić sobie przykrej niespodzianki..
0
Dzień bez fotki dniem straconym .. :D
0
Co jak co ale skład bardzo dobry :) szkoda tylko że szansy nie dostał Samper ale cóż najważniejsze to zdobyć 3 pkt :)
3
A ja myslałem ze to chodzi o nożną... :D juz miałem pisac że bedziemy miec niezłego obrońce 200 cm :D
0
No to na jubileusz niech walnie hat-trick i wszyscy beda zadowoelni myśle :)
0
Najważniejsze bedą GD, kto wygra myśle że nie odda juz pierwszego miejsca do końca sezonu.
4
Niech sie tym nie tłumaczy bo nie jest święty. Ale co prawda to prawda jak Barca osiąga super wyniki to zawsze musi się cos zwalić kłopotów.