0

I git plan wykonany 3 pkt zdobyte, VeB ! :)

0

A tymczasem City wdupia z Burnley 1-0 :D

0

Oooo fuck zawał poprzeczka

2

Bussiego ? Iniete ? Rakiticz ? sorry nie znam.

1

Neymar focha strzelił taka mina .. ;)

7

Z laczka :D

0

Ja nie mówie ze jest zły w całym sezonie, tylko ostatnio spuscił z tonu.

1

Nie jednego tylko ostatnie wystepy.

2

Oby tylko z City i Realem Neymar się ogarnął.

12

Neymar zupełnie bez formy...

7

32-30 !!

0

Leo jaki szczupak :D

0

Messi goolll :)

2

Tak czułem ze bedzie deszcz bo te chmury były okropne :D

0

Achh ta bramka Alexisa z Realem ... :)

0

" lepszy "

2

No to Messi otwiera wynik i mamy 0-1 ! :)

1

Karnyyyyyyyyyyy

2

Z takim Eibar to jak na 30 minute słabiutko to wygląda..

0

Mały klub to mały stadion :)

3

No to jazda po 3 pkt !

17

Fajny wywiad. Oby udało się zdobyc potrójną koronę.

0

A dlaczego ma to zrobic Real a nie Barca ? dla mnie liczy sie tylko FCB !

3

Barca nie może zlekceważyć Eibar i musi zagrać na 200 % by czasem nie sprawić sobie przykrej niespodzianki..

0

Dzień bez fotki dniem straconym .. :D

0

Co jak co ale skład bardzo dobry :) szkoda tylko że szansy nie dostał Samper ale cóż najważniejsze to zdobyć 3 pkt :)

3

A ja myslałem ze to chodzi o nożną... :D juz miałem pisac że bedziemy miec niezłego obrońce 200 cm :D

0

No to na jubileusz niech walnie hat-trick i wszyscy beda zadowoelni myśle :)

0

Najważniejsze bedą GD, kto wygra myśle że nie odda juz pierwszego miejsca do końca sezonu.

4

Niech sie tym nie tłumaczy bo nie jest święty. Ale co prawda to prawda jak Barca osiąga super wyniki to zawsze musi się cos zwalić kłopotów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?