Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nosz kurnaaaaa ;p
0
O ja Cie nie pitole ;p
0
haaha ale Leo objechał Milnera :D
0
Ale kosy ja pitole !!!
0
Gol Messi jakie podanie !!!!!!!!!!!!
0
Messi w obronie !! :)
1
Jest i Pep :)
0
ooo masakra !!!
0
Ciaryyy !
0
Trzeba tak zrobic by tego nie spitolić, czyli wygrac ;)
0
Dobry skład, teraz tylko dopełnic formalności i awansowac. VeB ! :)
1
O jejku powiedział co wiedział, tez o tym wiedziałem juz po ostatnim gwizdku meczu w Anglii.
22
Dziś powinien być taki doping jaki zafundowała grupa kibiców na wyjezdzie z City !!
2
Bo taka jest prawda 2-1 i rewanż na Camp Nou to jest nic pewnego . City tego nie odpusci i pewnie uderzy od samego początku. Trzeba pilnowac Aguero bo wiemy co robił w ostatnim meczu, i do tego wraca Yaya Toure. To nie będzie łatwy mecz dla Barcy. Trzeba będzie się napocic by wywalczyć awans.
0
No by czasem teraz nie nastąpił jakis nagły spadek formy bo to byłaby katastrofa.
3
No no ładnie :) fajnie jest oglądac Polaków w czołowych klubach :) szkoda tylko że jak narazie nie doczekaliśmy się Polaka w Barcelonie w noge hehe ale kto wie moze kiedyś ;)
2
Rivaldo to był gosc :)
0
Smieszne jest to co mówisz i wytykasz :) naszpikowanymi gwiazdami a klasa światowa to dla mnie to samo, więc Ty widocznie zle to rozumiesz.
0
Ale taka prawda dla mnie to jak finał LM z City i Realem ;)
0
Ważne by wygrywac mecze które sa przed nami :)
3
Masakra ale wyszło z tym jego transferem.
1
Nie ośmieszaj się :) i co z tego że lepszego? Oni też są zawodnikami klasy światowej, nie amatorami z 5 ligi.
0
Dwa finały w ciągu paru dni, trzeba wygrać! Niech się City otworzy, Barca juz będzie wiedziec jak to wykorzystać :)
1
Hehe zdjęcie mega :D Ney potrzebujemy Cię dziś i w niedzielę w pełni formy !
2
Oby City wyszedł taki mecz jak z Burnley, bo tam nic nie grali :)
6
Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Rakitic-Neymar-Suarez-Messi ;)
6
Oj Abi tez chciałbym aby Szef strzelił swojego pierwszego gola ;)
4
Ktoś będzie dziś świętował, miejmy nadzieje że to Barca na Camp Nou po 90 minutach :)
1
Wczoraj te 2 karne to były magiczne w kosmos :D
3
Nasri, Silva, Jovetić, Kompany, Navas, Dzeko. Jak dla Ciebie sa byle kim a nie gwiazdami to sorry o czym tu wgl rozmawiać, tak się znasz widocznie.