0

Nosz kurnaaaaa ;p

0

O ja Cie nie pitole ;p

0

haaha ale Leo objechał Milnera :D

0

Ale kosy ja pitole !!!

0

Gol Messi jakie podanie !!!!!!!!!!!!

0

Messi w obronie !! :)

1

Jest i Pep :)

0

ooo masakra !!!

0

Ciaryyy !

0

Trzeba tak zrobic by tego nie spitolić, czyli wygrac ;)

0

Dobry skład, teraz tylko dopełnic formalności i awansowac. VeB ! :)

1

O jejku powiedział co wiedział, tez o tym wiedziałem juz po ostatnim gwizdku meczu w Anglii.

22

Dziś powinien być taki doping jaki zafundowała grupa kibiców na wyjezdzie z City !!

2

Bo taka jest prawda 2-1 i rewanż na Camp Nou to jest nic pewnego . City tego nie odpusci i pewnie uderzy od samego początku. Trzeba pilnowac Aguero bo wiemy co robił w ostatnim meczu, i do tego wraca Yaya Toure. To nie będzie łatwy mecz dla Barcy. Trzeba będzie się napocic by wywalczyć awans.

0

No by czasem teraz nie nastąpił jakis nagły spadek formy bo to byłaby katastrofa.

3

No no ładnie :) fajnie jest oglądac Polaków w czołowych klubach :) szkoda tylko że jak narazie nie doczekaliśmy się Polaka w Barcelonie w noge hehe ale kto wie moze kiedyś ;)

2

Rivaldo to był gosc :)

0

Smieszne jest to co mówisz i wytykasz :) naszpikowanymi gwiazdami a klasa światowa to dla mnie to samo, więc Ty widocznie zle to rozumiesz.

0

Ale taka prawda dla mnie to jak finał LM z City i Realem ;)

0

Ważne by wygrywac mecze które sa przed nami :)

3

Masakra ale wyszło z tym jego transferem.

1

Nie ośmieszaj się :) i co z tego że lepszego? Oni też są zawodnikami klasy światowej, nie amatorami z 5 ligi.

0

Dwa finały w ciągu paru dni, trzeba wygrać! Niech się City otworzy, Barca juz będzie wiedziec jak to wykorzystać :)

1

Hehe zdjęcie mega :D Ney potrzebujemy Cię dziś i w niedzielę w pełni formy !

2

Oby City wyszedł taki mecz jak z Burnley, bo tam nic nie grali :)

6

Ter Stegen-Alves-Pique-Bartra-Alba-Mascherano-Iniesta-Rakitic-Neymar-Suarez-Messi ;)

6

Oj Abi tez chciałbym aby Szef strzelił swojego pierwszego gola ;)

4

Ktoś będzie dziś świętował, miejmy nadzieje że to Barca na Camp Nou po 90 minutach :)

1

Wczoraj te 2 karne to były magiczne w kosmos :D

3

Nasri, Silva, Jovetić, Kompany, Navas, Dzeko. Jak dla Ciebie sa byle kim a nie gwiazdami to sorry o czym tu wgl rozmawiać, tak się znasz widocznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?