0

Jak wyglądał kilkanacie lat temu, tak samo dzis. Oby Barca wygrała.

3

- Wartość kadry Barcelony w obecnym sezonie wynosi 725 mln euro. Realu zaś 874 mln euro. Dla porównania wartość kadr wszystkich klubów polskiej Ekstraklasy razem wziętych wynosi 155 mln euro.

No robi wrażenie:D

1

Trzeba takie sprawy załatwić na boisku pokazując kto jest lepszy, choc jemu się akurat należy za jego zachowanie i próby wymuszania karnych poprzez machanie rękoma przy byle dotknięciu paluszkiem.

0

Busquets zapewnie nie zagra tylko Mascherano, za duze ryzyko tak odrazu po kontuzji na tak wielki mecz.

0

Oby to była ich najgorsza noc przed wyjściem na Camp Nou :)

0

Oby im dzis Barca utarła nosa, tak serdecznie mocno.

0

No to Leo może tak ze 2 brameczki w tych nowych butach :)

1

Jak zdobędziemy dzis 3 pkt to uwazam, że Barca juz nie odda lidera do końca sezonu.

4

Messi nie odejdzie wiadome, ale za to Ty Bartomeu szykuj się.

5

Komentarz usunięty

0

Oglądałem ten mecz do bramki na 3-1 i wyłaczyłem bo na to patrzec sie nie dało.. :/ jeśli się moment nie pozbierają do pionu to spadek stanie się faktem...

2

I Barca B juz wtapia 3-1. Do kitu z taką gra.

0

Wolałbym aby nie spadli :/

1

Barca B 2-1 Gumbau strzelił

7

I dupa blada, Barca wtapia juz 2-0 z Alcorcon, juz gorzej byc nie moze, z taka gra to spadną.. :/

0

A sorry pierwsza to samobójcza

0

Hhahah bramkarz Barcy czerwona i drugi karny no jaja !

0

Messi totalny kosmita bez dwóch zdań :P

5

Barca B juz przegrywa ledwo zaczeli i to z druzyna co tez jest z dołu tabeli, to juz jest masakra.

0

Heh z tym stawianiem to dobrze im powiedział :D Jutro nie możemy nikogo zlekceważyć, musimy to wygrac i teraz my zdobyć 4 punkty przewagi. Liczę że kibice poniosą piłkarzy swoim dopingiem do magicznej gry :)

2

Jak tylko Barca osiągnie w Paryżu dobry wynik, to na Camp Nou im nawet Zlatan może nie pomóc :)

3

Pamiętam Nedveda jak grał w Juve, kapitalny zawodnik. A Pogba niech przechodzi do Barcy, nie pożałuje :)

0

Do 75 minuty nie mieli tak wesoło, dobrze ze mieli karnego bo gdyby tak sie nie stało, myślę ze ten mecz by się zakonczył remisem.

0

Trenowac, trenowac i jutro pokazać miejsce Realowi w tabeli na Camp Nou :)

1

Nie ma co się dziwić, ostatnio w GD Luis dopiero co zaczynał grac z druzyną, teraz jest inaczej strzela, asystuje licze że jutro wbije coś Realowi! :)

0

Ja tez osobiscie sądziłem ze trafimy na kogos innego np. Monaco lub Porto. Ale jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic i co najważniejsze wywalczyć awans.

0

Pele wie co dobre ;)

0

Oby Xavi nie odchodził jeszcze z Barcy.. powinien zostac jeszcze na jeden sezon chociaż. Juz sie nie mogę doczekać GD, heh fajne zdjęcie z Ancelotti :D

2

Jak patrze na długośc pobytu Zlatana w Barcelonie to mi się smiac chce ;) to był transfer ogromna kasa + Czarna Perła wliczona w transfer...

1

Nwm czy to dobra wiadomosc dla Realu czy też zła i ile wnosi do ich składu bo nie oglądam spotkan Realu ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?