Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak wyglądał kilkanacie lat temu, tak samo dzis. Oby Barca wygrała.
3
- Wartość kadry Barcelony w obecnym sezonie wynosi 725 mln euro. Realu zaś 874 mln euro. Dla porównania wartość kadr wszystkich klubów polskiej Ekstraklasy razem wziętych wynosi 155 mln euro.
No robi wrażenie:D
1
Trzeba takie sprawy załatwić na boisku pokazując kto jest lepszy, choc jemu się akurat należy za jego zachowanie i próby wymuszania karnych poprzez machanie rękoma przy byle dotknięciu paluszkiem.
0
Busquets zapewnie nie zagra tylko Mascherano, za duze ryzyko tak odrazu po kontuzji na tak wielki mecz.
0
Oby to była ich najgorsza noc przed wyjściem na Camp Nou :)
0
Oby im dzis Barca utarła nosa, tak serdecznie mocno.
0
No to Leo może tak ze 2 brameczki w tych nowych butach :)
1
Jak zdobędziemy dzis 3 pkt to uwazam, że Barca juz nie odda lidera do końca sezonu.
4
Messi nie odejdzie wiadome, ale za to Ty Bartomeu szykuj się.
5
Komentarz usunięty
0
Oglądałem ten mecz do bramki na 3-1 i wyłaczyłem bo na to patrzec sie nie dało.. :/ jeśli się moment nie pozbierają do pionu to spadek stanie się faktem...
2
I Barca B juz wtapia 3-1. Do kitu z taką gra.
0
Wolałbym aby nie spadli :/
1
Barca B 2-1 Gumbau strzelił
7
I dupa blada, Barca wtapia juz 2-0 z Alcorcon, juz gorzej byc nie moze, z taka gra to spadną.. :/
0
A sorry pierwsza to samobójcza
0
Hhahah bramkarz Barcy czerwona i drugi karny no jaja !
0
Messi totalny kosmita bez dwóch zdań :P
5
Barca B juz przegrywa ledwo zaczeli i to z druzyna co tez jest z dołu tabeli, to juz jest masakra.
0
Heh z tym stawianiem to dobrze im powiedział :D Jutro nie możemy nikogo zlekceważyć, musimy to wygrac i teraz my zdobyć 4 punkty przewagi. Liczę że kibice poniosą piłkarzy swoim dopingiem do magicznej gry :)
2
Jak tylko Barca osiągnie w Paryżu dobry wynik, to na Camp Nou im nawet Zlatan może nie pomóc :)
3
Pamiętam Nedveda jak grał w Juve, kapitalny zawodnik. A Pogba niech przechodzi do Barcy, nie pożałuje :)
0
Do 75 minuty nie mieli tak wesoło, dobrze ze mieli karnego bo gdyby tak sie nie stało, myślę ze ten mecz by się zakonczył remisem.
0
Trenowac, trenowac i jutro pokazać miejsce Realowi w tabeli na Camp Nou :)
1
Nie ma co się dziwić, ostatnio w GD Luis dopiero co zaczynał grac z druzyną, teraz jest inaczej strzela, asystuje licze że jutro wbije coś Realowi! :)
0
Ja tez osobiscie sądziłem ze trafimy na kogos innego np. Monaco lub Porto. Ale jest jak jest i trzeba sie z tym pogodzic i co najważniejsze wywalczyć awans.
0
Pele wie co dobre ;)
0
Oby Xavi nie odchodził jeszcze z Barcy.. powinien zostac jeszcze na jeden sezon chociaż. Juz sie nie mogę doczekać GD, heh fajne zdjęcie z Ancelotti :D
2
Jak patrze na długośc pobytu Zlatana w Barcelonie to mi się smiac chce ;) to był transfer ogromna kasa + Czarna Perła wliczona w transfer...
1
Nwm czy to dobra wiadomosc dla Realu czy też zła i ile wnosi do ich składu bo nie oglądam spotkan Realu ;)