0

No Mathieu pierwszy raz chyba taka ocena i na dodatek zawodnik meczu ;)

1

Nic na temat sędziowania?? Cos niesamowitego! :P

1

A ja się cieszę że mamy tak wspaniałego obrońce jak Pique :)

0

Super artykuł, fajnie się czyta. Dzieki :)

4

Pogba by pasował do środka pola Barcy jak ulał ;) ciekawe czy uda się go sprowadzic.

0

Juz wole pewny żel Guma od Joanna :D

1

Hhaha słuchałem teraz radia Eska i prowadzący w wiadomosciach mówił że Cristiano Ronaldo będzie sprzedawał swój żel do włosów i produkcja ma ruszyć niebawem a sprzedaz bodajże od 2016 roku :D Żal co jeszcze nie wymyśli :D

0

Niech odpoczywaja i zbierają siły na kolejne wyzwania :)

0

To ich pożegnali :D

0

No to sie porobiło, ale to było pewne. Jeszcze sie okaze że Neymar musi odejsc z Barcy, wcale mnie już nic za ich panowania nie zdziwi.

0

Noo choc raz cos dobrego mu wyszło :P

0

Nie mam niestety.. :/ Te słowa jedynie pamiętam bo mi utkwiły w głowie :)

26

Ooo tak bramka z Chelsea..
Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!!! :)
Nie zapomnę tego gola do końca zycia :)
Andres pewnie wyprzedzi jeszcze Tarzana, ale Xavi pewnie pozostanie na 1 miejscu :)

15

Ale jak ma kosztowac 40-50 mln jak sobie zyczy prezedent Palermo to sorry ale zdecydowanie za dużo , choc piłkarz z niego jest bardzo dobry.

0

W końcu uczył sie od wielkiego mistrza Tarzana ! :) Świetny występ wczoraj Pique dzielił i rządził w obronie, oby tak cześciej.

0

Czekam na dzień odejscia Bartomeu bardziej niz na finał LM z udziałem Barcy( czego bardzo chcę aby Barca sie tam znalazła).

15

Bardzo fajnie że taka miła sytuacja go w końcu spotkała, zasłużył na to ;)

0

Przydał sie jego wzrost w polu karnym idealnie:)

1

Ten moment gry El Pistolero biegnie i w ostatnim momencie oddaje strzał, a piłka leci obok rąk Ikera i wpada do siatki bezcenne! I ta radość Luisa ukazująca strzelanie z palców miazga! :)

0

Ale Busi juz będzie mógł więc spokojnie damy radę, powołac w jego miejsce Sampera i będzie ok :)

0

Mecz wyrównany, ale to Barca wykorzystała sytuacje i zgarnęła jakże ważne 3 pkt i trzeba się z tego cieszyć :)

0

Teraz taka moda co zrobisz, technologia i inne sprawy ida do przodu a nie do tyłu :P

0

No Rafa ma styl ;)

2

Mądre słowa, dokładnie liga nie jest wygrana jeszcze, to tylko duzy krok w przód. Trzeba sie z tego cieszyc że sie udało :) Co do Pique to gracz meczu czyścił i ratował, brawo Piket.

6

Dodam jeszcze od siebie że mecz sprawiedliwy, w pierwszej połowie Real miał lepsze okazje ale ich nie wykorzystał, sami nie trafili sedzia im tego nie zatrzymał wiec nie powinien miec nikt pretensji z Realu, w drugiej to Barca była lepsza, Neymar zwalił kilka sytuacji wiec po rowno, a to ze genialny El Pistolero trafił to Barca wygrała :) proste :) I sędziowanie też było dzis naprawde na dobrym poziomie, szczegolnie że nie wyrzucił nikogo przy rekordowej ilości jak na GD 11 żółtych kartek.

0

Mysle ze to kibic z Polski i albo sie wybrał na GD albo tez mieszka w Hiszpanii ;)

0

Wydawało mi się ze Jaga ale oki skoro Korona to spoko ;)

0

Nie, ta akcja z faulem była smieszna i nie lubie gdy zawodnicy takie cyrki odwalaja na boisku :)

0

Chyba cos Ci sie pomyliło bo ja nikogo nie sprzedawałem przed meczem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?