Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No Mathieu pierwszy raz chyba taka ocena i na dodatek zawodnik meczu ;)
1
Nic na temat sędziowania?? Cos niesamowitego! :P
1
A ja się cieszę że mamy tak wspaniałego obrońce jak Pique :)
0
Super artykuł, fajnie się czyta. Dzieki :)
4
Pogba by pasował do środka pola Barcy jak ulał ;) ciekawe czy uda się go sprowadzic.
0
Juz wole pewny żel Guma od Joanna :D
1
Hhaha słuchałem teraz radia Eska i prowadzący w wiadomosciach mówił że Cristiano Ronaldo będzie sprzedawał swój żel do włosów i produkcja ma ruszyć niebawem a sprzedaz bodajże od 2016 roku :D Żal co jeszcze nie wymyśli :D
0
Niech odpoczywaja i zbierają siły na kolejne wyzwania :)
0
To ich pożegnali :D
0
No to sie porobiło, ale to było pewne. Jeszcze sie okaze że Neymar musi odejsc z Barcy, wcale mnie już nic za ich panowania nie zdziwi.
0
Noo choc raz cos dobrego mu wyszło :P
0
Nie mam niestety.. :/ Te słowa jedynie pamiętam bo mi utkwiły w głowie :)
26
Ooo tak bramka z Chelsea..
Czy to jest ta akcja? Tak to jest ta akcja, tak to jest Iniesta, tak to jest Barca, tak to jest ten cud!!! :)
Nie zapomnę tego gola do końca zycia :)
Andres pewnie wyprzedzi jeszcze Tarzana, ale Xavi pewnie pozostanie na 1 miejscu :)
15
Ale jak ma kosztowac 40-50 mln jak sobie zyczy prezedent Palermo to sorry ale zdecydowanie za dużo , choc piłkarz z niego jest bardzo dobry.
0
W końcu uczył sie od wielkiego mistrza Tarzana ! :) Świetny występ wczoraj Pique dzielił i rządził w obronie, oby tak cześciej.
0
Czekam na dzień odejscia Bartomeu bardziej niz na finał LM z udziałem Barcy( czego bardzo chcę aby Barca sie tam znalazła).
15
Bardzo fajnie że taka miła sytuacja go w końcu spotkała, zasłużył na to ;)
0
Przydał sie jego wzrost w polu karnym idealnie:)
1
Ten moment gry El Pistolero biegnie i w ostatnim momencie oddaje strzał, a piłka leci obok rąk Ikera i wpada do siatki bezcenne! I ta radość Luisa ukazująca strzelanie z palców miazga! :)
0
Ale Busi juz będzie mógł więc spokojnie damy radę, powołac w jego miejsce Sampera i będzie ok :)
0
Mecz wyrównany, ale to Barca wykorzystała sytuacje i zgarnęła jakże ważne 3 pkt i trzeba się z tego cieszyć :)
0
Teraz taka moda co zrobisz, technologia i inne sprawy ida do przodu a nie do tyłu :P
0
No Rafa ma styl ;)
17
A nasi juz ida na imprezę ledwo skonczyli mecz ! :D
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t1.0-9/11069876_887920867920725_9196610680541725172_n.jpg?oh=c293c57d1bc4a5a340bdbc4165ce1ef7&oe=557BCEA7&__gda__=1434383565_6fb91c55e51b4af31a107f8b6ddf8b8e
2
Mądre słowa, dokładnie liga nie jest wygrana jeszcze, to tylko duzy krok w przód. Trzeba sie z tego cieszyc że sie udało :) Co do Pique to gracz meczu czyścił i ratował, brawo Piket.
6
Dodam jeszcze od siebie że mecz sprawiedliwy, w pierwszej połowie Real miał lepsze okazje ale ich nie wykorzystał, sami nie trafili sedzia im tego nie zatrzymał wiec nie powinien miec nikt pretensji z Realu, w drugiej to Barca była lepsza, Neymar zwalił kilka sytuacji wiec po rowno, a to ze genialny El Pistolero trafił to Barca wygrała :) proste :) I sędziowanie też było dzis naprawde na dobrym poziomie, szczegolnie że nie wyrzucił nikogo przy rekordowej ilości jak na GD 11 żółtych kartek.
0
Mysle ze to kibic z Polski i albo sie wybrał na GD albo tez mieszka w Hiszpanii ;)
0
Wydawało mi się ze Jaga ale oki skoro Korona to spoko ;)
0
Nie, ta akcja z faulem była smieszna i nie lubie gdy zawodnicy takie cyrki odwalaja na boisku :)
0
Chyba cos Ci sie pomyliło bo ja nikogo nie sprzedawałem przed meczem.