0

Chodzi o to że wole takiego Pogbe niz Koke ;)

0

A wiesz że z Tobą tak samo? pzdr.

0

No to ulga że to tylko 10 dni.

0

No co zrobic, taka kolej rzeczy ma juz swoje lata..

0

Taa bo w rep. Argentyny non stop są nowi zawodnicy i nie grali jeszcze nigdy ze sobą, nie odbywali treningów itp. ;]

0

Gdyby mieli sprawadzic Koke to osobiscie wolałbym Pogbe, mimo wszystko że Hiszpan jest sprawdzony i ograny w La Liga.

0

Głupie media zawsze musza coś namieszać.

2

Oby juz nie było złych wiadomosci. Niech wraca, zobaczymy ile jest wart może w końcu.

4

Busi dobrze mówi, lecz znależc takiego piłkarza na miejsce Generała będzie cięzko.

0

Leo nie powinien ryzykować, tym bardziej że to tylko rep. Salwadoru.

0

No skoro mu nie pasuje 2 lata to cóż droga wolna.

0

Oho zaczyna się, a jak napisałem na Leo że też musi akurat grać to narzekanie było. Takie sa głupie te przerwy reprezentacyjne.

0

Tak głupota bo pozniej tylko wracaja z kontuzjami, a teraz na dodatek jest kluczowy moment sezonu dla Barcy.

1

Oj chciałbym zobaczyc Henrego w koszulce Barcy jeszcze na Camp Nou :) Szkoda że tak krótko grał u nas, prawdziwa legenda :)

0

Młody pracuj a napewno juz niedługo będziesz tworzył duet ŚO z Pique :)

1

Marzenia są dla każdego :) wygra lepszy :)

0

Banda krętaczy opanowała FCB..

0

Mnie też sie to bardzo nie podoba, ale jak widac są osoby które to lubią robić.

2

Znowu ta 16 godzina. Cięzko będzie szczegolnie po meczu z PSG wyjazd i powrót. Dobrze ze choc z Valencia na Camp Nou.

0

Oj tam sedzia, Busi w roli głównej atakuje :D

0

Do kitu wiadomosc i tyle :(

0

Niech idą do ciupy będzie spokoj.

1

Chyba Oscar a nie Oskar :D

0

No to dowalili niezle do pieca z cenami ;D

0

Jest tylu dobrych piłkarzy a to Leo musi akurat grać, głupota.

8

Niech Xavi zostanie, mimo tego ile ma lat jest bardzo potrzebny druzynie.

1

Czyli to jednak prawda z Generale, kurde :/ czemu nie zakończył kariery w Barcelonie :(
Heh zdjęcie Leo fajne :D

0

Niech sprowadza Pogbę i obrońcę bocznego ;)

0

Oho zaczyna sie narzekanie na to że Barca gra na swoim stadionie. Kibice dostana biletów po równo więc nwm po co jakies ale.

0

Niech rosną młode gwiazdy :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?