Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chodzi o to że wole takiego Pogbe niz Koke ;)
0
A wiesz że z Tobą tak samo? pzdr.
0
No to ulga że to tylko 10 dni.
0
No co zrobic, taka kolej rzeczy ma juz swoje lata..
0
Taa bo w rep. Argentyny non stop są nowi zawodnicy i nie grali jeszcze nigdy ze sobą, nie odbywali treningów itp. ;]
0
Gdyby mieli sprawadzic Koke to osobiscie wolałbym Pogbe, mimo wszystko że Hiszpan jest sprawdzony i ograny w La Liga.
0
Głupie media zawsze musza coś namieszać.
2
Oby juz nie było złych wiadomosci. Niech wraca, zobaczymy ile jest wart może w końcu.
4
Busi dobrze mówi, lecz znależc takiego piłkarza na miejsce Generała będzie cięzko.
0
Leo nie powinien ryzykować, tym bardziej że to tylko rep. Salwadoru.
0
No skoro mu nie pasuje 2 lata to cóż droga wolna.
0
Oho zaczyna się, a jak napisałem na Leo że też musi akurat grać to narzekanie było. Takie sa głupie te przerwy reprezentacyjne.
0
Tak głupota bo pozniej tylko wracaja z kontuzjami, a teraz na dodatek jest kluczowy moment sezonu dla Barcy.
1
Oj chciałbym zobaczyc Henrego w koszulce Barcy jeszcze na Camp Nou :) Szkoda że tak krótko grał u nas, prawdziwa legenda :)
0
Młody pracuj a napewno juz niedługo będziesz tworzył duet ŚO z Pique :)
1
Marzenia są dla każdego :) wygra lepszy :)
0
Banda krętaczy opanowała FCB..
0
Mnie też sie to bardzo nie podoba, ale jak widac są osoby które to lubią robić.
2
Znowu ta 16 godzina. Cięzko będzie szczegolnie po meczu z PSG wyjazd i powrót. Dobrze ze choc z Valencia na Camp Nou.
0
Oj tam sedzia, Busi w roli głównej atakuje :D
0
Do kitu wiadomosc i tyle :(
0
Niech idą do ciupy będzie spokoj.
1
Chyba Oscar a nie Oskar :D
0
No to dowalili niezle do pieca z cenami ;D
0
Jest tylu dobrych piłkarzy a to Leo musi akurat grać, głupota.
8
Niech Xavi zostanie, mimo tego ile ma lat jest bardzo potrzebny druzynie.
1
Czyli to jednak prawda z Generale, kurde :/ czemu nie zakończył kariery w Barcelonie :(
Heh zdjęcie Leo fajne :D
0
Niech sprowadza Pogbę i obrońcę bocznego ;)
0
Oho zaczyna sie narzekanie na to że Barca gra na swoim stadionie. Kibice dostana biletów po równo więc nwm po co jakies ale.
0
Niech rosną młode gwiazdy :)