0

Leo nie zna słowa nie da się :D

1

A zapomniałes że jest jeszcze Adriano który równie dobrze może grać na PO i Bartra?

0

Alaba jest nie do ruszenia z Bayernu, tyle co oni maja kasy to nie zależy im na sprzedawaniu kogos tak dobrego jak on.

2

Jak Barcelonie uda sie go przekonać na kontrakt 2-letni to spoko, jak mu nie bedzie pasować to adios.

0

Bardzo mnie to cieszy :)

0

Bardzo dobrze że strony PSG.

3

Messi mistrzu wracaj!

1

Chciałbys Nolito :P Messi to żeby Wam wpakował ze 3 gole będzie super :D

2

Rozwala mnie styl Alvesa i Neymara :D Zawsze coś odwalą :D

3

Tylko niech Generał nie odchodzi, on musi zostac w FCB!

1

To niech Messi zagra w laczkach i strzeli pare goli z laczka heh :D A tak na poważnie to dobrze ze juz z nim wszystko OK :) Śmieszy mnie polityka Realu kupują wszystko co sie napatoczy :)

0

To nawet nie jest juz śmieszne. Czy ta komedia się kiedyś skończy?

1

A ja mam nadzieję że Ty Andres jeszcze mnie zaskoczysz na boisku świetną magią :)

1

No cos mądrego powiedział chociaż ;)

0

Porto to dobry klub do promowania zawodników by pozniej zarabiać na nich 30-40 mln. Niech wypozyczają.

22

Wielka szkoda że taki los spotkał Ibrahima w Barcelonie, świetny zawodnik tylko te kontuzje.. :/

15

I oby udało mu się wygrac z druzyna 3 najważniejsze trofea.

0

Drugi Bojan masakra, szkoda. Tez ciągle wypozyczenia aż póżniej transfer definitywny.

1

Co się dziwic Bartra skoro nie grał nic to i brak zmęczenia.

0

Lepiej to byłoby gdyby dostawał jakieś szanse w dorosłej rep. a nie tylko U-21.

1

Andersona nie widziałem w akcji, ale za to Kovacić wiele razy i przyznam szczerze że ma chłopak talent zajebisty. Ale niech Braida sprowadzi Pogbe a będzie świetnie :)

0

Juz wczoraj na fb było :)

3

Martwi mnie fakt że Bartra nic nie pograł, i tak samo że Ter Stegen jest w drużynie U-21.. no ale cóz :/

1

Real wszystko kupuje co jest na drodze, nie popieram takich zachowan klubów mimo wszystko że ja nimi nie rządze.

0

Teraz druzyna z Leo na czele będzie napewno chciała się zrewanżować za tą porażkę. Liczę na efektowne zwycięstwo Barcy :)

1

Super wiadomość! :)

2

Pique dobrze gada :)
Eee gdzie jest ta czcionka tak fajnie było :/

9

Undiano wyleciał z roboty :D

0

Spora kasa, dodatkowa motywacja bo jak doskonale wiemy kasa rządzi w piłce nie ma się co oszukiwac ;)

0

Haha no niezle mi to wyszło :D oczywiscie chodziło mi że gdyby miał 26 lat :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?