Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Leo nie zna słowa nie da się :D
1
A zapomniałes że jest jeszcze Adriano który równie dobrze może grać na PO i Bartra?
0
Alaba jest nie do ruszenia z Bayernu, tyle co oni maja kasy to nie zależy im na sprzedawaniu kogos tak dobrego jak on.
2
Jak Barcelonie uda sie go przekonać na kontrakt 2-letni to spoko, jak mu nie bedzie pasować to adios.
0
Bardzo mnie to cieszy :)
0
Bardzo dobrze że strony PSG.
3
Messi mistrzu wracaj!
1
Chciałbys Nolito :P Messi to żeby Wam wpakował ze 3 gole będzie super :D
2
Rozwala mnie styl Alvesa i Neymara :D Zawsze coś odwalą :D
3
Tylko niech Generał nie odchodzi, on musi zostac w FCB!
1
To niech Messi zagra w laczkach i strzeli pare goli z laczka heh :D A tak na poważnie to dobrze ze juz z nim wszystko OK :) Śmieszy mnie polityka Realu kupują wszystko co sie napatoczy :)
0
To nawet nie jest juz śmieszne. Czy ta komedia się kiedyś skończy?
1
A ja mam nadzieję że Ty Andres jeszcze mnie zaskoczysz na boisku świetną magią :)
1
No cos mądrego powiedział chociaż ;)
0
Porto to dobry klub do promowania zawodników by pozniej zarabiać na nich 30-40 mln. Niech wypozyczają.
22
Wielka szkoda że taki los spotkał Ibrahima w Barcelonie, świetny zawodnik tylko te kontuzje.. :/
15
I oby udało mu się wygrac z druzyna 3 najważniejsze trofea.
0
Drugi Bojan masakra, szkoda. Tez ciągle wypozyczenia aż póżniej transfer definitywny.
1
Co się dziwic Bartra skoro nie grał nic to i brak zmęczenia.
0
Lepiej to byłoby gdyby dostawał jakieś szanse w dorosłej rep. a nie tylko U-21.
1
Andersona nie widziałem w akcji, ale za to Kovacić wiele razy i przyznam szczerze że ma chłopak talent zajebisty. Ale niech Braida sprowadzi Pogbe a będzie świetnie :)
0
Juz wczoraj na fb było :)
3
Martwi mnie fakt że Bartra nic nie pograł, i tak samo że Ter Stegen jest w drużynie U-21.. no ale cóz :/
1
Real wszystko kupuje co jest na drodze, nie popieram takich zachowan klubów mimo wszystko że ja nimi nie rządze.
0
Teraz druzyna z Leo na czele będzie napewno chciała się zrewanżować za tą porażkę. Liczę na efektowne zwycięstwo Barcy :)
1
Super wiadomość! :)
2
Pique dobrze gada :)
Eee gdzie jest ta czcionka tak fajnie było :/
9
Undiano wyleciał z roboty :D
0
Spora kasa, dodatkowa motywacja bo jak doskonale wiemy kasa rządzi w piłce nie ma się co oszukiwac ;)
0
Haha no niezle mi to wyszło :D oczywiscie chodziło mi że gdyby miał 26 lat :D