0

Niech wraca szybko do zdrowia.

6

No Neymar musi się zabrać do roboty bo teraz jego najlepszej dyspozycji Barca potrzebuje. Szkoda Muniaina że sie mu taka kontuzja zdarzyła.

0

Spoczko dobrze że pomogło ;)

1

No to Leo oby cos Ci wpadło do siatki w pogoni za Ronaldo, a Barca niech zdobedzie 3 pkt :)

0

Żenujące zachowanie kibiców Celty.

2

Hahah Valdes w Realu poszaleli maja rozmach sku******** :D Bramka Sergio Garcia najlepsza :)

13

Dla Neymara akurat ławka dobrze zrobi moze sie ogarnie bo kiepsko ostatnio.

0

Ktos maczał paluchy by mecz jednak odbył sie o 16 do ktorej Barca nie ma szczescia, przypadek ? :D

1

Taka jest piłka, nieprzewidywalna. Wyjdz na dwór to Ci pomoze a komputer bedzie ocalały :D

0

Idealny obrazek.. no po prostu mega...

0

Pewnie nie uda się anulowac i będzie musiał sie pilnować, by nie wypaść czasem ze składu jesli przyjdzie czas na mocniejszego przeciwnika.

0

Oby udało się zatrzymać Generała jeszcze w FCB.

2

No zeby napisac komentarz pod artykułem musi się on składac z min. 15 znaków ;)

1

„Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”.

Hahaha no to dowalił :D

0

Mówiłem juz tez o tym, komedia normalnie.

0

Hehe no trzymasz spacje i nie trzeba pisac czegos takiego ;)

7

Czytam i nwm czy się smiac czy płakac.

0

Generał obowiązkowo musi zostać, działac w tej sprawie! A co do Alvesa to tak to jest gdy teraz on rządzi, ale jak mu dadza kontrakt na 3 lata i kasa taka sama to porażka.

0

Po co pisac 15 znaków skoro wystarczy wcisnąc spacje kilka razy?

0

Munir, Munir, Munir.. tyle w tym temacie.

2

Dobrze podsumowałes sprawę.

3

To będzie trwac jeszcze do lata z takim podejściem. Albo przedłuza albo odchodzi. A nie ciągle tylko tych news nawalone non stop i się to śmieszne robi już.

0

Haha no niezle to wykombinowali ;D

2

Pięknie Barca. A co do chłopca to podobny do tego z serialu rodzinka.pl szczegolnie na pierwszym zdjęciu :)

0

Po tym news jutro zapewne będzie kontrola antydopingowa na na treningu Barcy ;)

8

Śmieszy mnie juz ta sytuacja z Alvesem. Pisało wczesniej że do końca ubiegłego tygodnia miał czekac Alves, teraz nagle następny tydzień. Jeden Alves a drugi zarząd nie potrafia się zdecydowac.

2

Ale ja tego nie ogladam czesto, czasem sobie z nudów właczyłem i tak mi przypadł Cena ;)

1

Każdy lubi co innego :)

1

Dla mnie ulubiony zawodnik :)

1

Mały przybij piątke hehe :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?