Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech wraca szybko do zdrowia.
6
No Neymar musi się zabrać do roboty bo teraz jego najlepszej dyspozycji Barca potrzebuje. Szkoda Muniaina że sie mu taka kontuzja zdarzyła.
0
Spoczko dobrze że pomogło ;)
1
No to Leo oby cos Ci wpadło do siatki w pogoni za Ronaldo, a Barca niech zdobedzie 3 pkt :)
0
Żenujące zachowanie kibiców Celty.
2
Hahah Valdes w Realu poszaleli maja rozmach sku******** :D Bramka Sergio Garcia najlepsza :)
13
Dla Neymara akurat ławka dobrze zrobi moze sie ogarnie bo kiepsko ostatnio.
0
Ktos maczał paluchy by mecz jednak odbył sie o 16 do ktorej Barca nie ma szczescia, przypadek ? :D
1
Taka jest piłka, nieprzewidywalna. Wyjdz na dwór to Ci pomoze a komputer bedzie ocalały :D
0
Idealny obrazek.. no po prostu mega...
0
Pewnie nie uda się anulowac i będzie musiał sie pilnować, by nie wypaść czasem ze składu jesli przyjdzie czas na mocniejszego przeciwnika.
0
Oby udało się zatrzymać Generała jeszcze w FCB.
2
No zeby napisac komentarz pod artykułem musi się on składac z min. 15 znaków ;)
1
„Nie prosiłem go, by ją wymusił, tylko żeby na nią uważał”.
Hahaha no to dowalił :D
0
Mówiłem juz tez o tym, komedia normalnie.
0
Hehe no trzymasz spacje i nie trzeba pisac czegos takiego ;)
7
Czytam i nwm czy się smiac czy płakac.
0
Generał obowiązkowo musi zostać, działac w tej sprawie! A co do Alvesa to tak to jest gdy teraz on rządzi, ale jak mu dadza kontrakt na 3 lata i kasa taka sama to porażka.
0
Po co pisac 15 znaków skoro wystarczy wcisnąc spacje kilka razy?
0
Munir, Munir, Munir.. tyle w tym temacie.
2
Dobrze podsumowałes sprawę.
3
To będzie trwac jeszcze do lata z takim podejściem. Albo przedłuza albo odchodzi. A nie ciągle tylko tych news nawalone non stop i się to śmieszne robi już.
0
Haha no niezle to wykombinowali ;D
2
Pięknie Barca. A co do chłopca to podobny do tego z serialu rodzinka.pl szczegolnie na pierwszym zdjęciu :)
0
Po tym news jutro zapewne będzie kontrola antydopingowa na na treningu Barcy ;)
8
Śmieszy mnie juz ta sytuacja z Alvesem. Pisało wczesniej że do końca ubiegłego tygodnia miał czekac Alves, teraz nagle następny tydzień. Jeden Alves a drugi zarząd nie potrafia się zdecydowac.
2
Ale ja tego nie ogladam czesto, czasem sobie z nudów właczyłem i tak mi przypadł Cena ;)
1
Każdy lubi co innego :)
1
Dla mnie ulubiony zawodnik :)
1
Mały przybij piątke hehe :P