Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niezle sie bawią, fajny zawód, dobra kasa, rozrywka, czego chciec więcej ;)
1
Pewnie i tak raczej odejdzie, ale kombinuje do samego konca w koncu on ma Barce w rekach a nie ona jego.
0
Statystyki Leo przeciwko Sevilli wyglądają imponująco, oby i dziś przedłuzył swoja dobra serie :)
0
Chciałbym aby Martin dostawał więcej szans, ciągle w niego wierzę i wiem że moze byc z niego PO Barcy na lata. Ale to moje zdanie, kazdy moze uwazac inaczej.
0
I to się nazywa dobre podejscie do sprawy, im wczesniej tym lepiej by póżniej nie było niespodzianek.
4
Roberto Carlos, Ronaldo, Roni, Dida, Adriano.. miazga!!!
6
Ta reprezentacja Brazylii z tymi zawodnikami to była miazga!
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xaf1/v/t1.0-9/s720x720/11105149_760818637348840_7843351654372079309_n.jpg?oh=89c85578622de12dd4bb3d8fd056a5bd&oe=55DF1420&__gda__=1437365703_7c04a9ddfd44e081026f8957402b9992
0
Dawać juz ten mecz lepiej :)
1
Jeśli strzeli napewno nie będzie świętował tego, ale bramki mu bardzo życze i 3 pkt Barcelonie :)
14
Wygrać z Sevilla i zgarnąc 3 pkt
Wygrać z PSG na wyjedzie i zapewnić sobie dobra sytuacje na rewanż
Bezcenne dwie rzeczy.
0
Też mi nowość, to chyba oczywiste.
0
Ja tam marze aby Pogba trafił do Barcy :) a jak bedzie tego sie dowiemy ;)
0
Pełen emocji mecz sie zapowiada. Może Ivan cos strzeli jesli zagra? ;)
33
Niech biora sobie kogo chca, byle do Barcy trafił Pogba :)
3
Kapitalny wywiad pokazujący przez jaka droge musiał przej El Pistolero by znalezć się tutaj w Barcelonie :)
Określ FIFA jednym przymiotnikiem.
Jak to się mówi: pomidor.
Heheh rozbawiło mnie to :P
0
Jak w 2 minuty czytacie taki tekst ? :)
2
Ja jeszcze przed przyjsciem do Barcy Rakiticia mówiłem na Jordiego rakieta i bede nadal tak mówił :)
0
Co tam wrzutka, jeszcze po podaniu Eto'o i Leo bez tego by bramki nie było :)
0
Wróciła nasza rakieta :)
10
Oj Undiano wyleciał na dobre z pracy :D
0
No to Messi czekamy na dobry wystep i jakieś bramki :)
1
I co zapewne autobus? jak tak to idz pan w ciul z taka ich taktyką, no chyba że się myle.
2
A niech Ronaldo pauzuje, nie ze względu na Leo tylko na jego umiejętnosci aktorskie, myślał ze ciągle tak można bez konsekwencji.
0
Szkoda Błękitnych, Lech 4-1 :/
22
Ja tam wierzę że wróci Andres z wczesniejszych lat. A bramki z Chelsea nie zapomne do konca zycia.. !
12
Widac jak kocha Barce :) gdyby tak było to zgodził by sie na rok czy tam dwa byle tylko pomóc zespołowi :) no ale kasa sie liczy i niech ktos powie ze nie to parskne smiechem :) ludzie odszedł Valdes tez było kto go zastąpi a jak widac mamy dwóch świetnych bramkarzy, to samo Tarzan legenda klubu ale obrona swietnie sobie radzi, i na miejsce Alvesa tez beda następcy :)
1
To będzie cięzki mecz, ale jak jak Barca zagra na swoim dobrym poziomie to jestem spokojny o wynik :)
2
Widze ze co druga osoba teraz mowi ze na kasie mu zalezy a jak ja dzis powiedzialem to była nagonka :) takie oto rzeczy :)
0
Brawo Martin! :D
1
No to czas na Montoye, Adriano. Bartra? i na samym końcu Douglas. Ludzie damy rade swiat sie nie wali bo Alves odejdzie.