0

Niezle sie bawią, fajny zawód, dobra kasa, rozrywka, czego chciec więcej ;)

1

Pewnie i tak raczej odejdzie, ale kombinuje do samego konca w koncu on ma Barce w rekach a nie ona jego.

0

Statystyki Leo przeciwko Sevilli wyglądają imponująco, oby i dziś przedłuzył swoja dobra serie :)

0

Chciałbym aby Martin dostawał więcej szans, ciągle w niego wierzę i wiem że moze byc z niego PO Barcy na lata. Ale to moje zdanie, kazdy moze uwazac inaczej.

0

I to się nazywa dobre podejscie do sprawy, im wczesniej tym lepiej by póżniej nie było niespodzianek.

4

Roberto Carlos, Ronaldo, Roni, Dida, Adriano.. miazga!!!

0

Dawać juz ten mecz lepiej :)

1

Jeśli strzeli napewno nie będzie świętował tego, ale bramki mu bardzo życze i 3 pkt Barcelonie :)

14

Wygrać z Sevilla i zgarnąc 3 pkt
Wygrać z PSG na wyjedzie i zapewnić sobie dobra sytuacje na rewanż
Bezcenne dwie rzeczy.

0

Też mi nowość, to chyba oczywiste.

0

Ja tam marze aby Pogba trafił do Barcy :) a jak bedzie tego sie dowiemy ;)

0

Pełen emocji mecz sie zapowiada. Może Ivan cos strzeli jesli zagra? ;)

33

Niech biora sobie kogo chca, byle do Barcy trafił Pogba :)

3

Kapitalny wywiad pokazujący przez jaka droge musiał przej El Pistolero by znalezć się tutaj w Barcelonie :)
Określ FIFA jednym przymiotnikiem.
Jak to się mówi: pomidor.
Heheh rozbawiło mnie to :P

0

Jak w 2 minuty czytacie taki tekst ? :)

2

Ja jeszcze przed przyjsciem do Barcy Rakiticia mówiłem na Jordiego rakieta i bede nadal tak mówił :)

0

Co tam wrzutka, jeszcze po podaniu Eto'o i Leo bez tego by bramki nie było :)

0

Wróciła nasza rakieta :)

10

Oj Undiano wyleciał na dobre z pracy :D

0

No to Messi czekamy na dobry wystep i jakieś bramki :)

1

I co zapewne autobus? jak tak to idz pan w ciul z taka ich taktyką, no chyba że się myle.

2

A niech Ronaldo pauzuje, nie ze względu na Leo tylko na jego umiejętnosci aktorskie, myślał ze ciągle tak można bez konsekwencji.

0

Szkoda Błękitnych, Lech 4-1 :/

22

Ja tam wierzę że wróci Andres z wczesniejszych lat. A bramki z Chelsea nie zapomne do konca zycia.. !

12

Widac jak kocha Barce :) gdyby tak było to zgodził by sie na rok czy tam dwa byle tylko pomóc zespołowi :) no ale kasa sie liczy i niech ktos powie ze nie to parskne smiechem :) ludzie odszedł Valdes tez było kto go zastąpi a jak widac mamy dwóch świetnych bramkarzy, to samo Tarzan legenda klubu ale obrona swietnie sobie radzi, i na miejsce Alvesa tez beda następcy :)

1

To będzie cięzki mecz, ale jak jak Barca zagra na swoim dobrym poziomie to jestem spokojny o wynik :)

2

Widze ze co druga osoba teraz mowi ze na kasie mu zalezy a jak ja dzis powiedzialem to była nagonka :) takie oto rzeczy :)

0

Brawo Martin! :D

1

No to czas na Montoye, Adriano. Bartra? i na samym końcu Douglas. Ludzie damy rade swiat sie nie wali bo Alves odejdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?