Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
23
Oby tylko to nie było nic poważnego i wrócił szybko do pełnej dyspozycji.
0
Tak jest piekne zwycięstwo! VeB !! :)
2
A miałem na kuponie czyste konto Barcy, Mathieu kurna mac....
0
Mathieu o ja prd .......
0
El Pistolero oooo skubany ale to zrobił !! :)
1
Bardzo dobra zmiana przydadzą się teraz dodatkowe centymetry w obronie
0
Brawo Mats !!!!!!!
0
Sorki Suarez ! :)
0
Suarez Suarez Suarez !!!!!!!!!!!!!!!
1
Trzeba uwazac teraz na Lucasa
2
Messi zaczepniś ;) mało spotykane ;)
0
Kurcze szkoda Iniesty :/
0
Eto'o na trybunach ;)
0
Jeszcze jest 2 połowa ;)
2
Gramy dobrze tylko utrzymac ten poziom i nie popełnic błedu jak z Sevilla!!!
1
Heh Ter Stegen dobre ;D
4
Hahah z 4 na spalonym byłoby :D
3
Wielki Szef szacun twardy z Ciebie chłop!
3
Kapitalnie Mascherano !!!!!!
1
Ney dziecko w drodze ! :_)
0
Yeaaaa Neymar !!!!!!!!!!!!!!
1
A jednak z czwórką obrońców. Cieszy mnie fakt że gra Martin oby pokazał sie z dobrej strony :) Ale Mascherano na ŚO przy stałych fragmentach to troszke ryzyko, ale napewno da radę :) No to Vamos Barca! :)
0
Haha no rozbawił mnie i to totalnie! Pastore najlepszy :D komedia normalnie :D
2
Oby i dzis Neymar rozegrał solidny mecz, lecz reszta tez musi zagrac na 200 % by wywieżć jak najlepszy wynik z Paryża.
0
Dobrze choc że postawa Barcy przy stałych fragmentach wygląda o niebo lepiej, może Pique dziś cos strzeli? ;) fajnie byłoby :D
16
To PSG to ostatnio przesladuje Barce.
0
Bardzo fajny tekst który opisuje sylwetke poszczegolnych graczy, dzięki i oby takich więcej :)
1
Sądzę że będzie też w przyszłosci najlepszym bramkarzem Barcy :)
5
Oby tylko nie było tak jak ostatnio gdy Moura jezdził po skrzydle jak chciał, PSG nawet bez Ibry i Verratti jest mocne i aby wywalczyc dobry wynik trzeba bedzie się niezle nabiegac..
0
Dokładnie dobrze mówisz, że tez odkopałes taki komentarz ;)