23

Oby tylko to nie było nic poważnego i wrócił szybko do pełnej dyspozycji.

0

Tak jest piekne zwycięstwo! VeB !! :)

2

A miałem na kuponie czyste konto Barcy, Mathieu kurna mac....

0

Mathieu o ja prd .......

0

El Pistolero oooo skubany ale to zrobił !! :)

1

Bardzo dobra zmiana przydadzą się teraz dodatkowe centymetry w obronie

0

Brawo Mats !!!!!!!

0

Sorki Suarez ! :)

0

Suarez Suarez Suarez !!!!!!!!!!!!!!!

1

Trzeba uwazac teraz na Lucasa

2

Messi zaczepniś ;) mało spotykane ;)

0

Kurcze szkoda Iniesty :/

0

Eto'o na trybunach ;)

0

Jeszcze jest 2 połowa ;)

2

Gramy dobrze tylko utrzymac ten poziom i nie popełnic błedu jak z Sevilla!!!

1

Heh Ter Stegen dobre ;D

4

Hahah z 4 na spalonym byłoby :D

3

Wielki Szef szacun twardy z Ciebie chłop!

3

Kapitalnie Mascherano !!!!!!

1

Ney dziecko w drodze ! :_)

0

Yeaaaa Neymar !!!!!!!!!!!!!!

1

A jednak z czwórką obrońców. Cieszy mnie fakt że gra Martin oby pokazał sie z dobrej strony :) Ale Mascherano na ŚO przy stałych fragmentach to troszke ryzyko, ale napewno da radę :) No to Vamos Barca! :)

0

Haha no rozbawił mnie i to totalnie! Pastore najlepszy :D komedia normalnie :D

2

Oby i dzis Neymar rozegrał solidny mecz, lecz reszta tez musi zagrac na 200 % by wywieżć jak najlepszy wynik z Paryża.

0

Dobrze choc że postawa Barcy przy stałych fragmentach wygląda o niebo lepiej, może Pique dziś cos strzeli? ;) fajnie byłoby :D

16

To PSG to ostatnio przesladuje Barce.

0

Bardzo fajny tekst który opisuje sylwetke poszczegolnych graczy, dzięki i oby takich więcej :)

1

Sądzę że będzie też w przyszłosci najlepszym bramkarzem Barcy :)

5

Oby tylko nie było tak jak ostatnio gdy Moura jezdził po skrzydle jak chciał, PSG nawet bez Ibry i Verratti jest mocne i aby wywalczyc dobry wynik trzeba bedzie się niezle nabiegac..

0

Dokładnie dobrze mówisz, że tez odkopałes taki komentarz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?