0

Piękna statystyka, widać jest ciąg drużyny :)

1

I nie zanosi się na taki scenariusz :] Swoja droga czekam na takie obrazki z Ter Stegen w roli pierwszego bramkarza Barcy, choc Claudio tez bardzo lubię ;)

1

Barca na Camp Nou miałaby przegrac 0-3 lub nawet 1-3 i dogrywka? Nie ma szans na taki scenariusz. Jeśli tylko zagramy tak jak w Paryżu to o awans jestem bardzo spokojny nawet gdy gra Ibra i Verratti ;)

0

Co za chory dzieciak, masakra co to się dzieje we współczesnym świecie...

0

Bravo juz chyba nikt nie zagrozi jeśli chodzi o Zamora ;)

0

Jakos im nie wróże dziś miłego wieczoru, ale nadzieje zawsze moga miec :P

1

Wygląda na poważnego sędziego.. :D

1

No ciekawe czy Pep sie utrzyma w roli trenera Bayernu jeśli nie awansują. Jeśli nie to niech wraca do Barcy :)

1

Pogba musi byc kurde nasz, niech robią wszystko by dołączył do Barcy, choc wiadome nie za 100 mln.

1

Napewno by grał więcej teraz w MU niz w Realu obecnie, bo tam choc byłby potrzebny a w Realu maja taki atak jak u nas że trudno sie komukolwiek przebic, przykład Pedro. I nie musisz sie tak wysilac ze statystykami bo mnie to nie obchodzi, wiem co to jest google i potrafie szukac ;]

7

Bardzo profesjonalna wypowiedz Blanca.

0

Może jutro El Pistolero dobije definitywnie PSG i powiększy swój dorobek bramkowy? Tego mu życzę :)

9

Hah teraz to dowaliłeś, wygrałes internety :D

0

Fajny wywiad, oby jutro Barca pokazała kolejny raz swoja siłe i wygrała :)

0

Dobra wiadomość, tylko niech jeszcze wróci w końcu do swojej najlepszej gry :)

1

W United choć grał a w Realu ława ;]

0

No fakt, sorki zapomniałem sie ;)

0

Barca kupuje tych co potrzebni :)

0

Spore osłabienie dla PSG, na dodatek kapitan druzyny.

1

Nwm po co Real kupił Chicharito jak siedzi tylko i wyłacznie na ławie, szkoda chłopaka tylko marnuje swój talent. No ale bez obrazy ale Real to kupuje wszystko cos sie napatoczy na drodze.

0

Pique i Adriano masakra, bardzo słabe występy w tym meczu.

0

Przekonamy sie na koniec sezonu co Barca zdobędzie, pózniej mozna go ocenić jaka pracę wykonał.

0

Gdyby nie kara Suareza to teraz miał 2x więcej goli ;) ale następny sezon będzie jeszcze lepszy w jego wykonaniu napewno :)

0

A kto nie uwielbia :)

1

I bardzo dobrze niech sie rozwija nadal :)

0

Widać Barca ma dobre wspomnienia z tym sędzią jesli chodzi o mecze :)

1

I git po co psuc relacje i atmosfere dobra w drużynie.

0

Kto wie może jeszcze zrobi karierę w Barcelonie ;)

0

Konkretnie ich rozniesli :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?