Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Piękna statystyka, widać jest ciąg drużyny :)
1
I nie zanosi się na taki scenariusz :] Swoja droga czekam na takie obrazki z Ter Stegen w roli pierwszego bramkarza Barcy, choc Claudio tez bardzo lubię ;)
1
Barca na Camp Nou miałaby przegrac 0-3 lub nawet 1-3 i dogrywka? Nie ma szans na taki scenariusz. Jeśli tylko zagramy tak jak w Paryżu to o awans jestem bardzo spokojny nawet gdy gra Ibra i Verratti ;)
0
Co za chory dzieciak, masakra co to się dzieje we współczesnym świecie...
0
Bravo juz chyba nikt nie zagrozi jeśli chodzi o Zamora ;)
0
Jakos im nie wróże dziś miłego wieczoru, ale nadzieje zawsze moga miec :P
1
Wygląda na poważnego sędziego.. :D
1
No ciekawe czy Pep sie utrzyma w roli trenera Bayernu jeśli nie awansują. Jeśli nie to niech wraca do Barcy :)
1
Pogba musi byc kurde nasz, niech robią wszystko by dołączył do Barcy, choc wiadome nie za 100 mln.
1
Napewno by grał więcej teraz w MU niz w Realu obecnie, bo tam choc byłby potrzebny a w Realu maja taki atak jak u nas że trudno sie komukolwiek przebic, przykład Pedro. I nie musisz sie tak wysilac ze statystykami bo mnie to nie obchodzi, wiem co to jest google i potrafie szukac ;]
7
Bardzo profesjonalna wypowiedz Blanca.
0
Może jutro El Pistolero dobije definitywnie PSG i powiększy swój dorobek bramkowy? Tego mu życzę :)
9
Hah teraz to dowaliłeś, wygrałes internety :D
0
Fajny wywiad, oby jutro Barca pokazała kolejny raz swoja siłe i wygrała :)
0
Dobra wiadomość, tylko niech jeszcze wróci w końcu do swojej najlepszej gry :)
1
W United choć grał a w Realu ława ;]
0
No fakt, sorki zapomniałem sie ;)
0
Barca kupuje tych co potrzebni :)
0
Spore osłabienie dla PSG, na dodatek kapitan druzyny.
1
Nwm po co Real kupił Chicharito jak siedzi tylko i wyłacznie na ławie, szkoda chłopaka tylko marnuje swój talent. No ale bez obrazy ale Real to kupuje wszystko cos sie napatoczy na drodze.
0
Pique i Adriano masakra, bardzo słabe występy w tym meczu.
0
Przekonamy sie na koniec sezonu co Barca zdobędzie, pózniej mozna go ocenić jaka pracę wykonał.
0
Gdyby nie kara Suareza to teraz miał 2x więcej goli ;) ale następny sezon będzie jeszcze lepszy w jego wykonaniu napewno :)
0
A kto nie uwielbia :)
1
I bardzo dobrze niech sie rozwija nadal :)
0
Widać Barca ma dobre wspomnienia z tym sędzią jesli chodzi o mecze :)
1
I git po co psuc relacje i atmosfere dobra w drużynie.
0
Kto wie może jeszcze zrobi karierę w Barcelonie ;)
0
Konkretnie ich rozniesli :)
19
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/p720x720/11156323_649943501805034_1763585736040409919_n.jpg?oh=0386486a6c64e00717a928bc1ae7d570&oe=5597265B
Tello otrzymał nagrodę gracza miesiąca za marzec :)