0

Trzeba ten mecz dziś wygrać dla Tito bo on napewno patrzy na Barce z góry!

0

Juz Leo napewno sie postara aby zapewnic Barcelonie finał LM :)

0

Heh Montoya i Bartra poza składem, normalka.

0

Alaba to spora strata dla Bayernu i oczywiscie Ribery. Ale dla nas to jest pozytywna wiadomosc ;)

0

Nie boi się naszego trio w ataku? Zobaczymy po meczu jak tak to trio ich rozwali co będzie mówił.

1

Ten mecz musimy wygrac to sa Derby więc nie chodzi tylko o 3 pkt lecz o cos więcej. Damy rade :)

0

Po to aby było weselej :)

1

Jak Navarro by rzucił to prowadzili by 1 pkt na 5 sekund przed koncem i w takim momencie wszystko sie mogło zdarzyc. Ale było mineło nie ma co wracać juz do tego.

0

Bedzie cięzko to napewno, ale jak Barca zagra na swoim najwyzszym poziomie to na Camp Nou mogą wypracowac dobry wynik na rewanż.

0

Wygramy te Derby, nasi napewno wiedzą jaka jest stawka takiego spotkania i że tytuł jest coraz bliżej :)

0

Dziwnie sie patrzy jak u Leo ocena 5, ale i tak jest naszym kosmitą :)

8

Lepsza 18 niz 16 ;) Byle tylko wygrać! :)

1

Trzeba się odegrać za tamte czasy i wyeliminowac Bayern z dalszej gry :)

0

Oby nasi na Camp Nou uzyskali jak najlepszy wynik przez rewanżem w Niemczech. To pewne że Barca nie jest murowanym faworytem nawet w takiej formie.

0

Cięzki terminarz przed Barcą, oby tylko zdołała wygrac to czego pragnie.

31

Barca gra świetnie, Barca zwycięza to i kontrola nastała ;D

2

Messi przekona Vietto i ten trafi do Barcy heh ;)

0

To bardzo dobrze że zyczy tak swojemu bratu :)

0

Szkoda, oglądałem i gdyby ten rzut wolny Navarro zakonczył sie sukcesem to kto wie czy Grecy by trafili ta trójke lub czy wgl by cos rzucili.. No cóz taki juz jest sport.

0

Szkoda że Ty David juz nie grasz w FCB! :/

1

No to tanio za Chicharito sobie wołają.

0

Hehe no to sie nam dostało, Real jak zawsze ma lżej.

0

A no.. trudno może za rok będzie lepiej.

1

Jak to wolny by nic nie dał, gdyby trafił prowadziliby 1 pkt i 5 sekund do konca a nie jest powiedziane że Olympiacos by to trafił za 3 pkt w takiej sytuacji. Mozna tylko gdybac teraz.

0

A no właśnie kto wie co by wtedy było.. Ale Olympiacos to klasowy zespoł jeszcze na dodatek mecz w Grecji co tu duzo mówić..

2

I Olympiacos na 1 sekunde przez koncem meczu za 3 rzut i Barca przegrywa a mieli zwycięstwo na wyciągnięcie reki gdyby Navarro trafił wolnego pare sekund wczesniej.. Barca odpada! :/

1

Ale Barca w kosza zawaliła szczegolnie Navarro nie trafił wolnego i juz by wygrali...

0

Joan startuj i wygraj te wybory!

1

Ten wywiad jest kapitalny! Wiele można się dowiedzieć o naszym kosmicie :) Ja gdybym spotkał Leo na ulicy to zatrzymałbym jego samochód i prosił o autograf lub zdjęcie :D Leo tez lubi usypiac prz włączonym TV hehe :P Jak to dobrze że Barca ma tak wspaniałego zawodnika. Najlepszy! :)

0

Wzywania do UC ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?