Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trzeba ten mecz dziś wygrać dla Tito bo on napewno patrzy na Barce z góry!
0
Juz Leo napewno sie postara aby zapewnic Barcelonie finał LM :)
0
Heh Montoya i Bartra poza składem, normalka.
0
Alaba to spora strata dla Bayernu i oczywiscie Ribery. Ale dla nas to jest pozytywna wiadomosc ;)
0
Nie boi się naszego trio w ataku? Zobaczymy po meczu jak tak to trio ich rozwali co będzie mówił.
1
Ten mecz musimy wygrac to sa Derby więc nie chodzi tylko o 3 pkt lecz o cos więcej. Damy rade :)
0
Po to aby było weselej :)
1
Jak Navarro by rzucił to prowadzili by 1 pkt na 5 sekund przed koncem i w takim momencie wszystko sie mogło zdarzyc. Ale było mineło nie ma co wracać juz do tego.
0
Bedzie cięzko to napewno, ale jak Barca zagra na swoim najwyzszym poziomie to na Camp Nou mogą wypracowac dobry wynik na rewanż.
0
Wygramy te Derby, nasi napewno wiedzą jaka jest stawka takiego spotkania i że tytuł jest coraz bliżej :)
0
Dziwnie sie patrzy jak u Leo ocena 5, ale i tak jest naszym kosmitą :)
8
Lepsza 18 niz 16 ;) Byle tylko wygrać! :)
1
Trzeba się odegrać za tamte czasy i wyeliminowac Bayern z dalszej gry :)
0
Oby nasi na Camp Nou uzyskali jak najlepszy wynik przez rewanżem w Niemczech. To pewne że Barca nie jest murowanym faworytem nawet w takiej formie.
0
Cięzki terminarz przed Barcą, oby tylko zdołała wygrac to czego pragnie.
31
Barca gra świetnie, Barca zwycięza to i kontrola nastała ;D
2
Messi przekona Vietto i ten trafi do Barcy heh ;)
0
To bardzo dobrze że zyczy tak swojemu bratu :)
0
Szkoda, oglądałem i gdyby ten rzut wolny Navarro zakonczył sie sukcesem to kto wie czy Grecy by trafili ta trójke lub czy wgl by cos rzucili.. No cóz taki juz jest sport.
0
Szkoda że Ty David juz nie grasz w FCB! :/
1
No to tanio za Chicharito sobie wołają.
0
Hehe no to sie nam dostało, Real jak zawsze ma lżej.
0
A no.. trudno może za rok będzie lepiej.
1
Jak to wolny by nic nie dał, gdyby trafił prowadziliby 1 pkt i 5 sekund do konca a nie jest powiedziane że Olympiacos by to trafił za 3 pkt w takiej sytuacji. Mozna tylko gdybac teraz.
0
A no właśnie kto wie co by wtedy było.. Ale Olympiacos to klasowy zespoł jeszcze na dodatek mecz w Grecji co tu duzo mówić..
2
I Olympiacos na 1 sekunde przez koncem meczu za 3 rzut i Barca przegrywa a mieli zwycięstwo na wyciągnięcie reki gdyby Navarro trafił wolnego pare sekund wczesniej.. Barca odpada! :/
1
Ale Barca w kosza zawaliła szczegolnie Navarro nie trafił wolnego i juz by wygrali...
0
Joan startuj i wygraj te wybory!
1
Ten wywiad jest kapitalny! Wiele można się dowiedzieć o naszym kosmicie :) Ja gdybym spotkał Leo na ulicy to zatrzymałbym jego samochód i prosił o autograf lub zdjęcie :D Leo tez lubi usypiac prz włączonym TV hehe :P Jak to dobrze że Barca ma tak wspaniałego zawodnika. Najlepszy! :)
0
Wzywania do UC ;D