0

Widać Barca ma dobre wspomnienia z tym sędzią jesli chodzi o mecze :)

1

I git po co psuc relacje i atmosfere dobra w drużynie.

0

Kto wie może jeszcze zrobi karierę w Barcelonie ;)

0

Konkretnie ich rozniesli :)

0

Kiedy nasz Magik wróci do pełni formy to znak zapytania ;)

1

Hehe no :D ale gdyby nie gol Suareza tez byłby horror i powtórka :D Ale w sumie nie wiadomo bo Valencia już się kompletnie otworzyła na koncu by strzelic bramkę na 1-1 i Barca to wykorzystała, więc kto wie pewnie byłby remis 0-0 ;)

2

No to dawaj Leo kolejne 400! :) Mistrz!! :)

2

Kolor czerwony: Sedziowanie jak zwykle komedia.
Ale sa 3 pkt i jest świetnie tego potrzebowaliśmy! :)

19

Ten James to świetny zawodnik, bardzo dobry transfer.

2

No pasowałoby ;)

9

Trzeba przyznać że Valencia gra naprawdę świetną piłkę i tylko fart nas ratował w pierwszej połowie ze nic nie starcilismy..

0

Ciesze się ze Leo strzelił, ale troche sie wkurzyłem bo miałem ze nie padnie juz zaden gol do konca meczu a tu masz 10 sekund przed końcem..

36

Idzie nam świetnie, póki co najważniejsze mecze wygrywamy i trzeba sie cieszyć, jesteśmy w grze na wszystkich frontach :)

0

No Barca idzie po mistrza ;)

13

Ter Stegen tez obronił :) dobrych mamy bramkarzy ;)

0

1-0 się zapewne skonczy

0

Brawo Claudio !

1

Pieknie Leo ale szkoda ze nie wpadło

1

Sedzia dziś komedia

0

Brak drugiego gola w meczu kurs @6 kuszące :P

1

Messi łoo ale pech

0

O kurde zawał

2

Haha Enrique jaki trik :D

0

A ja żegnam przedszkolaka.

0

Haha śmieszny jestes koleś, gdybys widział komentarz to byc widział ze czytałem. Polonista się znalazł od 10 bolesci. Nara.

0

Nie , nie czytałem.

2

Maskara to co graja !!

0

dobra zarty ;]

0

Kurde no ale duzo im Barca pozwala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?