Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Widać Barca ma dobre wspomnienia z tym sędzią jesli chodzi o mecze :)
1
I git po co psuc relacje i atmosfere dobra w drużynie.
0
Kto wie może jeszcze zrobi karierę w Barcelonie ;)
0
Konkretnie ich rozniesli :)
19
https://scontent-ams.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/p720x720/11156323_649943501805034_1763585736040409919_n.jpg?oh=0386486a6c64e00717a928bc1ae7d570&oe=5597265B
Tello otrzymał nagrodę gracza miesiąca za marzec :)
0
Kiedy nasz Magik wróci do pełni formy to znak zapytania ;)
1
Hehe no :D ale gdyby nie gol Suareza tez byłby horror i powtórka :D Ale w sumie nie wiadomo bo Valencia już się kompletnie otworzyła na koncu by strzelic bramkę na 1-1 i Barca to wykorzystała, więc kto wie pewnie byłby remis 0-0 ;)
2
No to dawaj Leo kolejne 400! :) Mistrz!! :)
2
Kolor czerwony: Sedziowanie jak zwykle komedia.
Ale sa 3 pkt i jest świetnie tego potrzebowaliśmy! :)
19
Ten James to świetny zawodnik, bardzo dobry transfer.
2
No pasowałoby ;)
9
Trzeba przyznać że Valencia gra naprawdę świetną piłkę i tylko fart nas ratował w pierwszej połowie ze nic nie starcilismy..
0
Ciesze się ze Leo strzelił, ale troche sie wkurzyłem bo miałem ze nie padnie juz zaden gol do konca meczu a tu masz 10 sekund przed końcem..
36
Idzie nam świetnie, póki co najważniejsze mecze wygrywamy i trzeba sie cieszyć, jesteśmy w grze na wszystkich frontach :)
0
No Barca idzie po mistrza ;)
13
Ter Stegen tez obronił :) dobrych mamy bramkarzy ;)
0
1-0 się zapewne skonczy
0
Brawo Claudio !
1
Pieknie Leo ale szkoda ze nie wpadło
1
Sedzia dziś komedia
0
Brak drugiego gola w meczu kurs @6 kuszące :P
1
Messi łoo ale pech
0
O kurde zawał
2
Haha Enrique jaki trik :D
0
A ja żegnam przedszkolaka.
0
Haha śmieszny jestes koleś, gdybys widział komentarz to byc widział ze czytałem. Polonista się znalazł od 10 bolesci. Nara.
0
Nie , nie czytałem.
2
Maskara to co graja !!
0
dobra zarty ;]
0
Kurde no ale duzo im Barca pozwala