Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tylko mówie że chciałbym aby już Ter Stegen bronił od przyszłego sezonu, sadzisz Mats bedzie siedział na ławie w takim wieku i marnował swój potencjał? Nie wydaje mi się.
0
Co jak co ale chciałbym zobaczyć Vermaelena juz w meczu Barcy jak sobie by radził :)
0
A po zakonczeniu sezonu podpisze kontrakt z innym zespołem i tyle będzie.
0
Dobry sędzia według mnie. Zobaczymy jak sobie poradzi w tym meczu.
0
Mobilizacja w kupie na całego ;)
3
32 lata na bramkarza to nie jest dużo, ale licze na to że od przyszłego sezonu juz bedzie bronił Ter Stegen bo wątpie by nadal mu odpowiadały tylko wystepy w LM, a Caludio na zmiennika choc jest bardzo dobry to mi sie marzy już Mats w bramce na stałe w meczach ligowych.
0
PSG i Valencia bardzo cięzkie spotkania, oby tylko nasi dali radę i zdobyli to czego w tych spotkaniach pragną.
14
Widac że MU wraca na dobre tory i do lidera nie tracą tak wiele a przeciez na początku sezonu było tragicznie z ich wynikami, ale to dobrze bo bez nich LM to nie to samo niech wracają. A jutro mam nadzieje ze Atletico znajdzie znowu sposób na Real, pieknie byłoby gdyby ich wyeliminowali z LM :)
2
Prawdziwy wojownik, nigdy nie zapomnę tego że dane mi było oglądac mecze Barcy z jego udziałem. Szkoda że te kontuzje go nękały bo jego marzeniem było grac do 40 roku zycia co sam powtarzał. Szacunek Tarzanie!
0
No bo fajny skłąd maja, przeciez dobrze grali tylko coś pękło i nie moga wyjsc na dobra drogę teraz..
1
Tylko zwróc uwagę na to jak graja, a co wazne nic nie grają. A jak sie złapie taki dołek to moze on trwac długo, wiedząc ze sie jest na ostatnim miejscu to jeszcze bardziej tylko zespoł dołuje psychicznie. Oczywscie zycze im tego by nie spadli ale z taka grą to dobrze nie wrózy.
0
Zawsze tak jest praktycznie z kazdym piłkarzem, w klubie sa zgrani z kolegami i co tydzień jakis mecz, do tego treningi, a w rep. tego nie ma tyle.
1
Czyli spadek z ligi wydaje się niemal pewny.. masakra jak mogło do takiej sytuacji dojść tym bardziej jakim fajnym składem dysponuje Barca B az wydaje się to nieprawdopodobne .. :/
2
Pewnie dlatego że pali i Pique miał obawy czy nadązy za napastnikiem wobec akcji bramkowej by nie złapał zadyszki :D
0
Jak widać czasem warto dac tez jemu wykonywanie wolnych, fajnie byłoby gdyby tak czesciej mu sie udawało :)
4
Masche to twardy chłop jakich mało :)
0
No to oby Sevilla tez miała na nich sposób.
0
No trudno zycie ;)
0
Kaszanka jest akurat spoko :D
0
A idz pan w ciul ble :D
2
Ciekawe kiedy Andres zaliczy soja pierwszą asystę lub strzeli gola, długo to już trwa jakas klątwa na niego spadła.
18
Jak Barca się zmobilizuje i zagra dobry mecz wykorzystując fakt ich osłabien to na Camp Nou powinno byc juz tylko spokojnie w rewanzu :)
5
Fuuu nie moge na to patrzec jak mozna jeśc slimaki.. :/
0
No ja też wierzę w wygranie ligi tylko trzeba się zabrac do roboty. Ciekawe czemu taka decyzja o zmianie Neymara na Generała, to była trochę dziwna zmiana, com innego gdyby Ney cos dolegało ale juz o tym byśmy wiedzieli.
7
Real tez cos udupi po drodze napewno, a Barca musi sie już pilnować by takich błedów nie powtórzyć.
0
Brawo Panowie:) ale powiedzmy sobie szczerze że rywali to oni nie mają zadnych do walki jak było Atletico to jeszcze inaczej to wyglądało :)
0
Jak widac dla Was nic nie znaczy El Pistolero bo mu wczoraj słaby mecz wyszedł.
0
To że niektórzy tutaj są kibicem zawodnika jak zagra dobry mecz. A co nie masz mu za co dziekowac? za cenna bramke z Realem dającą utrzymanie przeagi nad RM tez nie?
0
Teraz juz nie można sobie pozwolic na takie rzeczy, juz nie ma 4 pkt . Musza z tego wyciągnac odpowiednie wnioski jesli marza o tytule w lidze.
0
Tylko że za niby takie " głupoty " sie płaci wysoka cene tak jak to miało miejsce dzis.