Batys
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
46 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Gramy dobrze tylko utrzymac ten poziom i nie popełnic błedu jak z Sevilla!!!
1
Heh Ter Stegen dobre ;D
4
Hahah z 4 na spalonym byłoby :D
3
Wielki Szef szacun twardy z Ciebie chłop!
3
Kapitalnie Mascherano !!!!!!
1
Ney dziecko w drodze ! :_)
0
Yeaaaa Neymar !!!!!!!!!!!!!!
1
A jednak z czwórką obrońców. Cieszy mnie fakt że gra Martin oby pokazał sie z dobrej strony :) Ale Mascherano na ŚO przy stałych fragmentach to troszke ryzyko, ale napewno da radę :) No to Vamos Barca! :)
0
Haha no rozbawił mnie i to totalnie! Pastore najlepszy :D komedia normalnie :D
2
Oby i dzis Neymar rozegrał solidny mecz, lecz reszta tez musi zagrac na 200 % by wywieżć jak najlepszy wynik z Paryża.
0
Dobrze choc że postawa Barcy przy stałych fragmentach wygląda o niebo lepiej, może Pique dziś cos strzeli? ;) fajnie byłoby :D
16
To PSG to ostatnio przesladuje Barce.
0
Bardzo fajny tekst który opisuje sylwetke poszczegolnych graczy, dzięki i oby takich więcej :)
1
Sądzę że będzie też w przyszłosci najlepszym bramkarzem Barcy :)
5
Oby tylko nie było tak jak ostatnio gdy Moura jezdził po skrzydle jak chciał, PSG nawet bez Ibry i Verratti jest mocne i aby wywalczyc dobry wynik trzeba bedzie się niezle nabiegac..
0
Dokładnie dobrze mówisz, że tez odkopałes taki komentarz ;)
0
No i spoko koniec rozmowy.
0
Co masz takiego do kibiców Barcy?
12
Leo jest niesamowity, mając zaledwie 27 lat on tak dowali rekordy że nikt ich juz nie ruszy :)
0
Chciałbym dziś zobaczyc taki obrazek podczas meczu :)
0
Z Sevilla tez było że niepokonani i to sie sprawdziło, oby z PSG nie było tak samo choć remis to nie tragedia.
8
Banda wieśniaków żal takich kibiców, w sumie ich nie można nazwac "kibicami".
3
PSG mimo tych osłabień maja niezły skład na który trzeba bedzie dziś uważac by sobie nie skomplikowac sytuacji na rewanż.
0
Jak myślicie Atletico jest w stanie wyeliminowac Real na Bernabeu z LM?
0
W takim meczu gwiazd byłby taki sam byle tylko na siebie zwrócic uwagę.
0
Diego Alves za plecami Brawo, tu tez rywalizacja bedzie ciekawa do końca ;)
0
Zasłona dymna im sie udała ;P
0
No to teraz kolejny raz się oswoic z murawą i jutro rozegrać dobry mecz :)
0
Bramki i asysty moze miec ale co z tego jak swoim zachowaniem na boisku przynosi totalny wstyd?
1
Zobaczymy tym razem jesli zagrają 3-4-3 jak to będzie wyglądać, oby tylko nie było tak że gdy nie zagra Ibra to nasi przegraja ( tfu ) by pozniej miec cięzki rewanż jak to ostatnio było.