2

Gramy dobrze tylko utrzymac ten poziom i nie popełnic błedu jak z Sevilla!!!

1

Heh Ter Stegen dobre ;D

4

Hahah z 4 na spalonym byłoby :D

3

Wielki Szef szacun twardy z Ciebie chłop!

3

Kapitalnie Mascherano !!!!!!

1

Ney dziecko w drodze ! :_)

0

Yeaaaa Neymar !!!!!!!!!!!!!!

1

A jednak z czwórką obrońców. Cieszy mnie fakt że gra Martin oby pokazał sie z dobrej strony :) Ale Mascherano na ŚO przy stałych fragmentach to troszke ryzyko, ale napewno da radę :) No to Vamos Barca! :)

0

Haha no rozbawił mnie i to totalnie! Pastore najlepszy :D komedia normalnie :D

2

Oby i dzis Neymar rozegrał solidny mecz, lecz reszta tez musi zagrac na 200 % by wywieżć jak najlepszy wynik z Paryża.

0

Dobrze choc że postawa Barcy przy stałych fragmentach wygląda o niebo lepiej, może Pique dziś cos strzeli? ;) fajnie byłoby :D

16

To PSG to ostatnio przesladuje Barce.

0

Bardzo fajny tekst który opisuje sylwetke poszczegolnych graczy, dzięki i oby takich więcej :)

1

Sądzę że będzie też w przyszłosci najlepszym bramkarzem Barcy :)

5

Oby tylko nie było tak jak ostatnio gdy Moura jezdził po skrzydle jak chciał, PSG nawet bez Ibry i Verratti jest mocne i aby wywalczyc dobry wynik trzeba bedzie się niezle nabiegac..

0

Dokładnie dobrze mówisz, że tez odkopałes taki komentarz ;)

0

No i spoko koniec rozmowy.

0

Co masz takiego do kibiców Barcy?

12

Leo jest niesamowity, mając zaledwie 27 lat on tak dowali rekordy że nikt ich juz nie ruszy :)

0

Chciałbym dziś zobaczyc taki obrazek podczas meczu :)

0

Z Sevilla tez było że niepokonani i to sie sprawdziło, oby z PSG nie było tak samo choć remis to nie tragedia.

8

Banda wieśniaków żal takich kibiców, w sumie ich nie można nazwac "kibicami".

3

PSG mimo tych osłabień maja niezły skład na który trzeba bedzie dziś uważac by sobie nie skomplikowac sytuacji na rewanż.

0

Jak myślicie Atletico jest w stanie wyeliminowac Real na Bernabeu z LM?

0

W takim meczu gwiazd byłby taki sam byle tylko na siebie zwrócic uwagę.

0

Diego Alves za plecami Brawo, tu tez rywalizacja bedzie ciekawa do końca ;)

0

Zasłona dymna im sie udała ;P

0

No to teraz kolejny raz się oswoic z murawą i jutro rozegrać dobry mecz :)

0

Bramki i asysty moze miec ale co z tego jak swoim zachowaniem na boisku przynosi totalny wstyd?

1

Zobaczymy tym razem jesli zagrają 3-4-3 jak to będzie wyglądać, oby tylko nie było tak że gdy nie zagra Ibra to nasi przegraja ( tfu ) by pozniej miec cięzki rewanż jak to ostatnio było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?